18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podatki wg Cejrowskiego

ba...........01 • 2013-02-13, 13:51
Polecam ogólnie cały cykl filmów Cejrowskiego- To mnie wkurza - mądrze gada!

Vi...........et

2013-02-13, 14:03
No to zaczęła się fala i moda na gościa, który czasami powie coś mądrego, czasami pie**oli jak potłuczony...

Sl...........nx

2013-02-13, 14:05
Cytat:

No to zaczęła się fala i moda na gościa, który czasami powie coś mądrego, czasami pie**oli jak potłuczony...



Może nie zauważyłeś, ale filmiki z Cejrowskim od dawna pojawiają się na sadisticu.

KidekDynamitek

2013-02-13, 15:17
Poza tym stara dobra zasada - jak Ci się nie podoba, to nie oglądaj.

PanKupa

2013-02-13, 15:17
I co z tego, że dobrze gada skoro i tak nic tego nie zmieni...

Dzoyo

2013-02-13, 15:33
@up będzie ban oj będzie ;>

mjr

2013-02-13, 15:42
Panie Cejrowski,

sp***alaj Pan stąd!

Te...........ed

2013-02-13, 15:43
Choćby mi mieli zabierać 99% dochodu, paszport i dowód osobisty z Polskim Orłem jest moim największym skarbem -.-

Jagi_gda

2013-02-13, 15:45
PanKupa napisał/a:

I co z tego, że dobrze gada skoro i tak nic tego nie zmieni...



Co 4 lata jest taki dzień w który posłowie oczekują że im pomożesz za to jak oni nam " pomogli". Podpowiem że to jest niedziela! Kazdy słup,bilbord przedstawia jakiegoś Ryska Ochuckiego że startuje z 1 pozycji danej partii. Media huczą od tego jacy oni są zajebisci i w ogóle! To jest dzień wyborów parlamentarnych (lub jakoś tak) i każdy głos jest dla nich ważny ponieważ one są zależne ile leni z danej partii bedzie miał stołek na Wiejskiej. (nie patrząc czy się wygrało czy nie! Bedzie dieta a nie bedą na diecie!) Ja tego dnia zostaje w domu bo wiem, że nie ważne co X zaznacze to i tak nic nie zmieni. Zadna reklama z Karolakie, Szycem mnie nie przekona! Ja nie zmienie sam polski tym X a Ci ludzie co są na liscie również! Dlatego ja zostaje w domu i nie głosuje. Moim marzeniem jest by duża większość Polaków też tak pomyslała! Wtedy z wielką chęcią włącze TVN o godz 19 i posłucham że uniewaznili wybory z powodu małej frekwencji głosów? No i co było powodem? Pewnie kibole...

Brona_Talerzowa

2013-02-13, 15:45
ja nie wiem dlaczego nie możemy się umówić na jakiś termin i zacząć protestować np. o likwidacje zusu. Zróbmy jakieś burdy i wybijajmy szyby do skutku. Mogę się założyć, że skrupulatność i cierpliwość przyniosłaby efekty. A tak btw to może ktoś potrafi zrobić jakąś reklame w necie, to można by spróbować.

froqer

2013-02-13, 15:51
@up mentalność "menela z spod budki z piwem". Może ja tobie w domu wybije okna?

KlinikaAborcyjna

2013-02-13, 15:55
No tym razem dobrze gada , w chrześcijańskim średniowieczu płaciło się tz. dziesięcinę czyli 10 % podatku.
A teraz to jest złodziejstwo państwa na zwykłych obywatelach . A czyja to wina ? tuska ? Nie nie tylko tuska i jarka i każdego innego j***nego polityk od 1990 roku .
Weźmy takie paliwo jest podatek czyli Vat no ale k***a przecież to mało a doj***ć jeszcze akcyzę , tak samo z wódką , fajkami co by Polakom nie zostawało czasem za dużo .
A teraz przekręt ze śmieciami , nie dość że przybędzie im klientów ( te pały które śmiecie wypie**alały do lasu) to jeszcze podnieśli cenę , no k***a jak mam więcej klientów to wiadomo że więcej zarobię - i teraz co usprawiedliwia wzrost cen za tę usługę ?
Można by pisać i podawać dużo przykładów ale co to da ?

immikofreako

2013-02-13, 16:02
Brona_Talerzowa napisał/a:

ja nie wiem dlaczego nie możemy się umówić na jakiś termin i zacząć protestować np. o likwidacje zusu. Zróbmy jakieś burdy i wybijajmy szyby do skutku. Mogę się założyć, że skrupulatność i cierpliwość przyniosłaby efekty. A tak btw to może ktoś potrafi zrobić jakąś reklame w necie, to można by spróbować.


swietny pomysl, zacznijmy od szyb w twoim domu

Brona_Talerzowa

2013-02-13, 16:07
@froqer Pieniądze z Twojej wypłaty są przeznaczane na piramidę finansową (tak, ZUS to piramida, taka sama jak np. Amber gold z tą różnicą, że jest obowiązkowa) to jest zwykłe złodziejstwo, ale zawsze jak ktoś chce coś zrobić, to się zjawi malkontent, który mówi "eeee to nic nie da, szyby eee barbarzyństwo"
A kradzież, to nie jest mentalność menela spod budki z piwem?




BTW Nawet spalić te budy w p*zdu byle to znieśli. Rozumiesz o co mi chodzi?

oGOALoneYaYo

2013-02-13, 16:09
Tefauenoska propaganda dla lemingów na Sadisticu? Wow...