18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podatki wg Cejrowskiego

ba...........01 • 2013-02-13, 13:51
Polecam ogólnie cały cykl filmów Cejrowskiego- To mnie wkurza - mądrze gada!

Brona_Talerzowa

2013-02-13, 16:12
Rzygać mi się chce jak słyszę ciągłe marudzenie. Wiecznie wszystko źle i pie**olenie, że nikt z tym nic nie zrobi, ale jak trzeba zrobić porządek, to wszyscy piszą "Co to da?" , "może zaczniemy od szyb w twoim domu?" Zresztą jeżeli ogólnopolski bunt z zamieszkami po powiedzmy dwóch latach nie przyniósłby skutku , to nagram film jak wybijam wszystkie szyby w domu.

mihaueeek

2013-02-13, 16:13
froqer napisał/a:

@up mentalność "menela z spod budki z piwem". Może ja tobie w domu wybije okna?




thewhitestar

2013-02-13, 16:14
Oho, jeden z prawicowych bożków z którego ust spijają każde słowo niemający własnego zdania 'Prawdziwi Polacy Katolicy".

Rzehooj

2013-02-13, 16:14
Teired napisał/a:

Choćby mi mieli zabierać 99% dochodu, paszport i dowód osobisty z Polskim Orłem jest moim największym skarbem -.-


Poczytaj sobie... W tym momencie państwo podatkami ściąga ponad 80% dochodów...

Drakhesh

2013-02-13, 16:25
Ah, pan Wojciech "Nie-Umiem-Prowadzić-Merytorycznej-Dyskusji" Cejrowski zawsze może liczyć na główną na Sadisticu.

albert124

2013-02-13, 16:32
Niby ma racje ale mało konkretów bardzo.

Mua88

2013-02-13, 16:34
moze i jego filmiki spoko, ale jak dla mnie to gadanie pod publiczke mega oderwane od rzeczywistości :P

je...........ę

2013-02-13, 16:40
Skoro taki mądry jest to po kiego ch*ja pracuje z tvnem ?

androgenius

2013-02-13, 17:09
Teired napisał/a:

Choćby mi mieli zabierać 99% dochodu, paszport i dowód osobisty z Polskim Orłem jest moim największym skarbem -.-



Przyjdzie ci kiedyś k***a w nędzy umrzeć z tym swoim zasranym ptaszyskiem na kawałku plastiku. Bedzie to twój jedyny skarb.

Ja mam w dupie kraj, który nie pozwala zwykłemu człowiekowi godnie żyć, mówię o zwykłym człowieku bo sam nie jestem nikim nadzwyczajnym. Nie będę się rozwodził dlaczego tu się nie da normalnie żyć, na poziomie jaki uważam za normalny. Każdy zwykły człowiek, który widział inną jakość życia wie o czym mówię. Ty pewnie w polsce zarabiasz po 8 tysiećy na rękę, jak 90% internetu.

Nie jestem patriotą, bo na patriotyzm z mojej strony trzeba sobie załużyć. Twierdzenie, że polsza najlepsza bo się tu urodziłem to argument imbecyla, który skłonny jest dać się wyr*chać nawet na 99% swojego hajsu. Wyjeżdżałem kilka razy, zobaczyłem jak można żyć gdzie indziej i powoli szykuję się do wyjazdu na stałe. Mam już wypatrzone odpowiednie miejsce na planecie, dość daleko stąd i tam właśnie będę egzystował w normalnych, ludzkich warunkach.

Nie jestem dumny ani z polszy ani z tego, że jestem nazywany polakiem, urodzić się w danym kraju to żaden powód do dumy, bo to żadne osiągnięcie. Z wielu rzeczy mogę być dumny, ale żadna z nich nie była mi dana w "pakiecie startowym" do życia. A duma z przynaleźności kartograficznej świadczy chyba tylko o kipeskim systemie wartości.

Tak k***a, polska i polak piszę z premedytacją prawie zawsze z malej litery, bo nie mam do tych pojęć szacunku. Jestem jednak niemal pewien, że orzeł pisze się z małej. Chyba, że aż tak bardzo kochasz ptaka.

garota

2013-02-13, 17:17
Nie no jasne, niech każdy Polak płaci podatki w innych krajach, to na pewno pomoże w naszej sytuacji. Niestety Pan Cejrowski to taka k***a, co jakby był wojna to by właśnie sp***olił do ekwadoru a nas miał głęboko w dupie. Ehhh, nie jestem zwolennikiem tego j***nego rządu ale ludziska błagam. Nie liczcie na to że inna opcja polityczna by coś zmieniła. Ogólnie lipa straszna bo mamy przej***ne. Cieszę się że mam działkę na wsi po dziadku. Jakby co sp***alam sadzę marchewki itd. i będę żył sam sobie. Podatki zapłacę ale na pewno nie za wszystko ;)

androgenius

2013-02-13, 17:19
@up

A teraz przeczytaj co masz w stopce pod swoim postem :-?

Cejrowski wypiął dupę jedynie na cwe*i z wiejskiej a ty nazywasz gościa k***ą. Po prostu zastosował się do twojej dewizy.

je...........ę

2013-02-13, 17:36
androgenius,

Heh,Jak to mówią kraj piękny tylko ludzie k***y.Takie właśnie myślenie powoduje to co mamy,to nie kraj nas okrada,to nie kraj nas okłamuje,to nie kraj chce naszej zguby, to ludzie k***y nas okradają,chcą naszej klęski i liczą tylko swoje zyski.Proponuję Ci wyrzec się obywatelstwa skoro srasz na ten kraj a nawet nalegam,ażebyś wypie**alał bo to nie Polska a Polacy r*chają Cię w dupę i kiedyś przyjdzie dzień w którym wszystko się ruszy,ludzie przejrzą na oczy i wszystko co złe zostanie zaj***ne w drobny mak i nie chciałbym,żebyś Ty był wtedy w Polsce bo na nią srasz,nie chciałbym żebyś za nią tęsknił więc jedź do ciotki merkel której naród kocha r*chać Polaków, jedź do Holandii gdzie z chęcią Cię przyjmą na tulipany, jedź k***a do Anglii gdzie tak kochają Polskę i Polaków,że z miłą chęcią pomagają im podczas wojen, pozbyć się ich dobytku oczywiście.

Ja jestem patriotą,kocham Polskę to mój kraj i nie ważne gdzie bym był to zawsze będę jej kochał i bronił jej dobrego imienia i gdybym tylko miał możliwość to bym wszystkich tych,którzy na nią plują i wszystkich tych euro cwe*i wyj***ł w komos ciebie i tobie podobnych włącznie.

Mizantrop

2013-02-13, 17:40
Slonx napisał/a:



Może nie zauważyłeś, ale filmiki z Cejrowskim od dawna pojawiają się na sadisticu.



Kod:
Dołączył: 01 Sty 2013

Jeszcze cieplutki :roll:

monto

2013-02-13, 17:54
Cejrowski ma sporo przeciwników, ale widziałbym go w roli premiera, i coś czuje że on by na prawdę coś zmienił