18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobicie polska młodzież

YppakHonolo • 2023-05-18, 14:49
nic wiecej chyba nie musze pisać.

PS. Nie wiedzialem jaki dział dlatego tak dodałem.


Ps. filmik z pobicia w trakcie kiedy chciał to przerwac jeden z chlopakow



Adrian92

2023-05-19, 09:09
Nie no 2 laski się umówiły na solówke i widac że obie tego chciały i nawet nic tutaj brutalnego nie było. 3 strony lamentu płaczków z sadola

JebacPiSForever

2023-05-19, 10:00
k***a szkoła specialna na kolonii. Drą te mordy jak, by oblewali ich płynnym żelazem albo tam nie było zasięgu i TikToczek nie trybił. Następnym razem niech napie**alają się pod wodą.

Ta ciota w białych lakierkach pewnie kibluje już z pięć lat i wącha klej a nawet większość których tam wygina. Ciekawe, która z tych osób rzucająca te poj***ne teksty wysprzęgli się pierwsza?

Bul_od_bytu

2023-05-19, 12:39
I w czym problem? Dały sobie po mordach, nikt po nikim nie skakał. Tak się kiedyś załatwiało nieporozumienia i miło, że młodzież wraca do starych, sprawdzonych sposobów :D

RoAries

2023-05-19, 14:18
Nawet szkoda cos napisać bo znow mi konto zawieszą bo niełajam takiego zachowania w komentarzach

SZANUJMY MODERACJE XDDD

BartusUkF

2023-05-19, 14:52
Karabin i wyj***ć we wszystkich ze 3 magazynki :oops:

danielusx25

2023-05-19, 16:57
czy prokuratura juz zajjeła sie tym obie dziewczyny osadzić w poprawczaku wyłapać tych co sa na kamerze przycisnąć i żeby wydali pozaostałych co tam byli i tych co namawiają żeby mocniej biła tak samop poprawczak a reszta ile sie da kto był na tej imprezie po 10 tysiecy na łebka i niech rodzice płacą za zwyrodnialców

sorra18

2023-05-19, 21:24
Syn_Milionera napisał/a:

I niech mi ktoś powie że nie przyczyniły się do tego pato gale MMA.



Pato gale?
Teraz male k***ie sa traktowane jak krolowie i ksiezne. Zero autorytetow a starzy sypia sianem i maja wyj***ne, jesli zechcesz sie odezwac to zostaniesz zlinczowany. Szkoly to juz tez takie bezplciowe instytucje chowajace patusow no ale jak mlode wrzody maja same prawa i zero obowiazkow to co sie dziwic.
Swiat poj***lo i wszyscy milcza lub przyklaskuja sp***oleniom umyslowym. No ale coz bedzie jedynie gorzej.

Adae

2023-05-19, 22:43
Na drugim filmiku chyba widac jak sie spragnione krwi cioty przytulaja. Solowki byly normalne za moich czasow i w sumie musialo to wygladac podobnie z boku.

Co bylo olbrzymia rzadkoscia, to nawolywanie do bicia lezacego. No i chlopcy sie nie przytulali.

Bul_od_bytu

2023-05-19, 23:54
danielusx25 napisał/a:

czy prokuratura juz zajjeła sie tym obie dziewczyny osadzić w poprawczaku wyłapać tych co sa na kamerze przycisnąć i żeby wydali pozaostałych co tam byli i tych co namawiają żeby mocniej biła tak samop poprawczak a reszta ile sie da kto był na tej imprezie po 10 tysiecy na łebka i niech rodzice płacą za zwyrodnialców



Może niech je od razu ukrzyżują i noszą na procesji? Jeśli akcja była po lekcjach to najgorsze co im może grozić to obniżenie oceny ze sprawowania bo niby co takiego zrobiły? Za co niby mają dostać te 10k kary? Skąd takie typy jak ty się biorą?

lesku73

2023-05-20, 00:08
W którym momencie na tym filmiku są chłopaki bo cały czas tylko same piszczące samiczki słyszę

waka91ajmw

2023-05-20, 00:33
Bleach, żeby to chociaż ładne było. Można by nakręcić film. "Młode, złe, i brzydkie" :-?

esa

2023-05-21, 22:11
kiedyś miało się szacunek dla przeciwnika ,a na koniec trzeba było sobie rękę podać i powiedzieć ,że nie ma się żalu. Kiedy już siadłeś na przeciwniku i chciałeś go w swojej zapalczywości napie**alać to reszta cię z niego ściągnęła postawiła chłopa do pionu i zabawa zaczynała się od nowa.

LPablo1922

2023-05-21, 23:54
tomnbb napisał/a:

Do szkoły chodziłem w latach 90. Solówki po lekcjach za szkoła były normą ale wtedy jednak były jakieś zasady i leżącego już się nie napie**alało. Przegrywał, wszyscy to widzieli i to wystarczyło - a jak nie to następnego dnia była dogrywka. Zdarzały się też walki na inną szkole lub osiedle - wtedy jak wjeżdżalismy ekipą to napie**alalismy aż uciekną lub się poddadzą ale bez jakiegoś katowania leżących itp. Ci p*zdeusze z tego filmiku szybko by przy nas wymiekli


Te p*zdeusze to by uciekły zanim do czegokolwiek by doszło

bar_osz

2023-05-23, 08:46
Gdzieś tam na fb znalazłem artykuł, wiedziałem, że na sadolu będzie full movie :D
Jedna miała podobno 17 a druga 13 lat.
mam nadzieję, że ta młodsza dołożyła tej starszej :lol:
ogołnie to :idzwch*j:

Buin

2023-05-23, 12:16
A nawet słyszałem ostatnio jak się ten gnój nazywa z 2 filmiku. Gorlice miasto światła xD