18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobicie polska młodzież

YppakHonolo • 2023-05-18, 14:49
nic wiecej chyba nie musze pisać.

PS. Nie wiedzialem jaki dział dlatego tak dodałem.


Ps. filmik z pobicia w trakcie kiedy chciał to przerwac jeden z chlopakow



to...........10

2023-05-18, 22:33
Zdaniem sadolowych rasistów czarni to patologia, a biali nie. A już Polacy to w ogóle chodzące ideały :amused:

kothletino

2023-05-18, 22:39
Gruba to dopiero będzie się uśmiechać i pozować hahaha...

DEADmanPL

2023-05-18, 22:54
Ja pie**ole... Po prostu ja pie**ole.... Naoglądali się fejm MMA, przyszłość narodu k***a. Lej ją łokciami, napie**alaj ją, teatrzyk mają i jara ich ta sytuacja, a żaden nie widzi nawet krzty jak bardzo to żałosne i jakie dno osiągają samym byciem tam i bycia tego częścią. Tam są dzieci w wieku może 13 lat... Dno dna i metr mułu. A my jakkolwiek starsi będziemy ustawiać do pionu tych pedałów co podpuszczają małolaty o mordobicie, jak się spotkamy w niesnasce po piwku na ulicy i przynajmniej teraz widać co robić, żadnej litości ani rozsądku, bo te młode sk***ysyny będą skakać po łbie nie dbając o konsekwencje...

Szary_Jeleń

2023-05-18, 23:00

DziadMróz

2023-05-18, 23:17
Za moich czasów to solówki były bardziej sportowe. Kiedy się ktoś poddał, to było finito. Tutaj chcieliby jakieś świniobicie zorganizować na koniec.

dżonyłojlker

2023-05-18, 23:30
mwaski napisał/a:

Zdaniem sadolowych rasistów czarni to patologia, a biali nie. A już Polacy to w ogóle chodzące ideały



Przyklęknij przed swoimi bambusami i przepraszaj, nie zapomnij dać się okraść i zgwałcić. I nie, nie wszyscy biali zasługują na szacunek. Spedalone lewackie gówna, feminiści, kochankowie bambusów i UPAdlićców, nie mogą być traktowani jak prawdziwi Polacy, tylko jak gówno, które trzeba topić.

31scorpio4

2023-05-19, 00:05
Syn_Milionera napisał/a:

I niech mi ktoś powie że nie przyczyniły się do tego pato gale MMA.



15 lat temu jak bylem w gimbazie to inaczej nie wygladalo , wiec nie pie**ol farmazonow

JebacPis100procent

2023-05-19, 01:59
~VeIture napisał/a:

Wszyscy w dresach... słownictwo na poziomie max 3 podstawówki... kwiat młodzieży.



Za parę lat zasilą szeregi karyn i sebisków na 500+, ewentualnie pracowników sezonowych w Holandii zbierających kwiatki albo myjących dupy staruszkom w Niemczech.

vass

2023-05-19, 03:30
Przynajmniej się za włosy nie ciągną, oglądanie MMA przynosi efekty, walki dziewczyn są bardziej techniczne.

Kamby

2023-05-19, 05:22
kubol napisał/a:

@up nie popieram bójek zwlaszcza wsrod dziewczyn, ale tak bylo zawsze tylko dawniej nikt tego nie nagrywal i nie wrzucal w czeluscia internetow. Tu akurat bylo dosc spokojnie i moim zdaniem sprawiedliwie wiec po co angazowac pały?



Żeby tępić młodzieńczą patologię w zarodku, bo następnym razem nie musi być tak "spokojnie".

PutinToSmiec

2023-05-19, 06:26
Gdzie są cycki ja się pytam ? :mrgreen:

Di...........ls

2023-05-19, 06:36
Sram na to kupę frontalnie na nich.

Love_is_Love

2023-05-19, 07:42
Ze szkół w których się edukowałem wyniosłem takie właśnie doświadczenia jak na filmiku. Jak faceci mieli solówę istniały społecznie uznawane wzorce przerwania walki, szacunku dla decyzji o poddaniu czy presja widzów na niekontynuowanie walk w dosiadzie / gdy przeciwnik leży. Natomiast jak dziewczyny miały solówę - to wyglądało właśnie mniej więcej jak na tym filmiku ;-)

---

@ VeIture, bardzo ładne te efekty AI w stopce masz. Może jakąś galerię z laseczkami na sadola wrzucisz? :->

joleen33

2023-05-19, 07:57
j***na patologia do utylizacji

eMCeONe

2023-05-19, 08:04
Syn_Milionera napisał/a:

I niech mi ktoś powie że nie przyczyniły się do tego pato gale MMA.



W głównej mierze przyczynił się do tego chów... nie mylić z wychowaniem.