18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobicie polska młodzież

YppakHonolo • 2023-05-18, 14:49
nic wiecej chyba nie musze pisać.

PS. Nie wiedzialem jaki dział dlatego tak dodałem.


Ps. filmik z pobicia w trakcie kiedy chciał to przerwac jeden z chlopakow



tomnbb

2023-05-18, 18:21
Do szkoły chodziłem w latach 90. Solówki po lekcjach za szkoła były normą ale wtedy jednak były jakieś zasady i leżącego już się nie napie**alało. Przegrywał, wszyscy to widzieli i to wystarczyło - a jak nie to następnego dnia była dogrywka. Zdarzały się też walki na inną szkole lub osiedle - wtedy jak wjeżdżalismy ekipą to napie**alalismy aż uciekną lub się poddadzą ale bez jakiegoś katowania leżących itp. Ci p*zdeusze z tego filmiku szybko by przy nas wymiekli

Indyk

2023-05-18, 18:35
Brak słów, patologia , co dzieje się z tymi szczylami

lukassior

2023-05-18, 18:48
kubol napisał/a:

@up nie popieram bójek zwlaszcza wsrod dziewczyn, ale tak bylo zawsze tylko dawniej nikt tego nie nagrywal i nie wrzucal w czeluscia internetow. Tu akurat bylo dosc spokojnie i moim zdaniem sprawiedliwie wiec po co angazowac pały?



pie**olisz jak potłuczony u mnie w szkole też były solówki ale takiej patoli to nie było, nie tłukli po głowie lężącego nawet najbardziej zaprawieni w bitkach nie odpie**alali takiej maniany, dostałeś po łbie i leżałeś to był koniec nikt nie pozwolił na lanie po łbie 2 minuty w ten sposób.

Wojownik12

2023-05-18, 18:51
[quote="tomnbb"wtedy jednak były jakieś zasady i leżącego już się nie napie**alało. [/quote]

Teraz pełno filmów lata po necie zwierząt z ameryki co sobie po głowach na betonie skaczą. ciosy z przyczajki etc.

420710247365

2023-05-18, 19:41
To chyba na Jaskowej Dolinie w Gdańsku. Zacna miejscówa.

Mokebe

2023-05-18, 19:48
Syn_Milionera napisał/a:

I niech mi ktoś powie że nie przyczyniły się do tego pato gale MMA.



widać kto tu nie chodził do szkoły w polsce

:-)

Baronessa

2023-05-18, 19:50
I na to każde gówno od nowego roku 800+ będzie iść z naszych podatków.... Stfu, j***ć starą Kaczke i wszystkich PISiorów...

Murgrabia

2023-05-18, 20:13
Nie ma już ratunku dla tej planety małp.

RodrigoCortez

2023-05-18, 20:48
Syn_Milionera napisał/a:

I niech mi ktoś powie że nie przyczyniły się do tego pato gale MMA.



ja ci powiem, to nie jest problem Tv, gier czy filmów to problem zj***nej młodzieży wychowanej bezstresowo, a wystarczyło jebnąć pasem czy kijem i by taki gówniarz nie fikał. W naszym pięknym kraju nie trzeba MMA wystarczy domowe występy patusów a ich bękarty potem to powtarzają.

kwk222

2023-05-18, 20:57
Miejsce akcji miasto Gorlice

Clistwood

2023-05-18, 21:24
wunhei napisał/a:

od dziś zaczynam chodzić z nożem będzie miał smark zdz**ko jak mu zrobię dziurkę w brzuchu.



A ty potem będziesz miał powiększaną dziurkę koledzy z celi XD

Raider

2023-05-18, 21:29
Clistwood napisał/a:

A ty potem będziesz miał powiększaną dziurkę koledzy z celi XD



Czytaj od początku co jest napisane baranie

rolnik1985

2023-05-18, 21:40
gdyby to takie coś spotkało moją córkę to świadom konsekwencji wyrywam chwasta w postaci tej dziewuchy i chłopaka , który pobił koleszkę broniącego pobitej

Patron_Choroszczy

2023-05-18, 22:14
Co za patologia, przykro patrzeć. Cała tą chorobę która tak się domagała, dalszego bicia umieścił bym przy pracach przymusowych na parę lat i zakazał kontynuowania nauki w publicznych szkolach. Takie gady powinny płacić za edukacje

outline

2023-05-18, 22:29
"ej nie wyzywaj k***a dziewczyn...." Weźcie tego co trzyma telefon to od razu zutylizować j***nego sebka. Właściwie każde gówno co tam dres nosi to do drzewa na gwoździe.