18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pizda pod okiem

voidinfinity • 2017-09-11, 10:20
Papamobile przyhamował, papaj zaj***ł ryjem o metalową rurkę. Pambuk tak chciał.



Oto męczennik naszych czasów, męczennik za wiarę na jakiego zasłużyliśmy :amused:

ro...........24

2017-09-11, 10:23
Szkoda że się nie "wywalił i głupiego ryja nie rozwalił"

koloonda

2017-09-11, 10:24
Niech Bóg ma was w swojej opiece.

TB303

2017-09-11, 10:32
Cytat:

Papamobile przyhamował, papaj zaj***ł ryjem o metalową rurkę. Pambuk tak chciał.


To był zamach na jego zdrowie, a nawet życie! Ktoś chce zniszczyć chrześcijaństwo w Europie... Pewnie lewactwo! Lewactwo wszędzie - nawet w papamobilach! :krejzi:

mygyry

2017-09-11, 10:41
Jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy :amused:

Ko...........ro

2017-09-11, 10:43
na moje oko dostał od jakiegoś małolata

~Velture

2017-09-11, 10:47
Nic nie ukazuje wiary w boga tak jak 10cm pancerna szyba w aucie.

du...........ck

2017-09-11, 11:04
TB303 napisał/a:


To był zamach na jego zdrowie, a nawet życie! Ktoś chce zniszczyć chrześcijaństwo w Europie... Pewnie lewactwo! Lewactwo wszędzie - nawet w papamobilach! :krejzi:



przecież ten typ to marksista, jest np za utworzeniem pedo zakonu, przyjmowaniem ludzkiego śmiecia z afryki i inne herezje

voidinfinity

2017-09-11, 11:12
duckduck napisał/a:

przecież ten typ to marksista, jest np za utworzeniem pedo zakonu, przyjmowaniem ludzkiego śmiecia z afryki i inne herezje



Ciekawe zatem kto go wybrał na to stanowisko... :krejzi:

KillerLaugh

2017-09-11, 11:13
"Spraw aby Bóg zaczął krwawić – a ludzie przestaną w niego wierzyć.". Franciszek od początku szkodzi KK, Bóg chyba też stracił cierpliwość.

SpeedyG

2017-09-11, 12:06
Porządny papież ogłosiłby w tych czasach świętą wojnę i z powrotem nakazał palenie na stosach. Tak serio to jak można wierzyć w bajki, tj jak chrześcijaństwo czy islam?
Biblia jest stworzona z ewangelii. Pierwsza ewangelia została napisana około 40 lat po rzekomej śmierci Chrystusa. Ewangelie są tylko cztery, które w dodatku zostały przekształcone na soborze w Nicei w IV wieku n.e. .Wszystko, aby utrzymać rozpadające się Imperium Rzymskie.
Najśmieszniejsze jest to, że ewangelii powstało około 30. Nie wiadomo czy zostały zniszczone, czy są przechowywane w tajnych zbiorach Watykanu. Ogólnie nie ma żadnych wiarygodnych dowodów historycznych na istnienie kogoś takiego jak Jezus Chrystus. Chociaż w tamtych czasach żyło co najmniej 4 kronikarzy, którzy dzisiaj są źródłami historycznymi.

~Velture

2017-09-11, 12:19
Cytat:

Tak serio to jak można wierzyć w bajki, tj jak chrześcijaństwo czy islam?


Małe dziecko można nauczyć wierzyć we wszystko a potem jak się podtrzymuje to co się mówiło to dorosłe dziecko dalej w to wierzy.

Niech najlepszym przykładem będzie to co odj***ł mój ojciec jak chodziłem do przedszkola czy tam pierwszej podstawówki. Pisałem o tym kiedyś w temacie o religii ale powtórzę w skrócie znów.
Ojciec powiedział mi, że przylecieliśmy z kosmosu i jesteśmy kosmitami, nasz statek został zakopany i pokazał mi na taką górkę technologiczną gdzie przy budowie osiedli kiedyś zakopywano tam różne odpady budowlane. A no i najważniejsze... powiedział mi, że moja matka to nie jest człowiek tylko android czy tam robot. Wierzyłem w to do momentu jak matka chciała abym coś tam zrobił a ja do niej wyskoczyłem, że nie może mi rozkazywać bo nie jest człowiekiem tylko robotem i tata mi wszystko powiedział.
Dopiero jak ojciec dostał od matki ścierą i śmiał się jak dziki przez cały czas kiedy mu powiedziała co ja jej powiedziałem to zrozumiałem, że chyba nie mówił prawdy :krejzi:

No w każdym razie dziecko uwierzy we wszystko.

du...........ck

2017-09-11, 12:20
SpeedyG napisał/a:

Porządny papież ogłosiłby w tych czasach świętą wojnę i z powrotem nakazał palenie na stosach. Tak serio to jak można wierzyć w bajki, tj jak chrześcijaństwo czy islam?
Biblia jest stworzona z ewangelii. Pierwsza ewangelia została napisana około 40 lat po rzekomej śmierci Chrystusa. Ewangelie są tylko cztery, które w dodatku zostały przekształcone na soborze w Nicei w IV wieku n.e. .Wszystko, aby utrzymać rozpadające się Imperium Rzymskie.
Najśmieszniejsze jest to, że ewangelii powstało około 30. Nie wiadomo czy zostały zniszczone, czy są przechowywane w tajnych zbiorach Watykanu. Ogólnie nie ma żadnych wiarygodnych dowodów historycznych na istnienie kogoś takiego jak Jezus Chrystus. Chociaż w tamtych czasach żyło co najmniej 4 kronikarzy, którzy dzisiaj są źródłami historycznymi.



Bla bla... Jak można wierzyć w wielki przypadek.. tfu wybuch? Znając stopień skomplikowania i uporządkowania wszechświata, nie mówiąc już o życiu, to chyba tylko na złośc innym.