18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pizda pod okiem

voidinfinity • 2017-09-11, 10:20
Papamobile przyhamował, papaj zaj***ł ryjem o metalową rurkę. Pambuk tak chciał.



Oto męczennik naszych czasów, męczennik za wiarę na jakiego zasłużyliśmy :amused:

The_Generat

2017-09-11, 13:04
"Ojciec powiedział mi, że przylecieliśmy z kosmosu i jesteśmy kosmitami, nasz statek został zakopany i pokazał mi na taką górkę technologiczną gdzie przy budowie osiedli kiedyś zakopywano tam różne odpady budowlane. A no i najważniejsze... powiedział mi, że moja matka to nie jest człowiek tylko android czy tam robot. Wierzyłem w to do momentu jak matka chciała abym coś tam zrobił a ja do niej wyskoczyłem, że nie może mi rozkazywać bo nie jest człowiekiem tylko robotem i tata mi wszystko powiedział. "

chciało by się rzec... "jaki ojciec taki syn" ale chyba bardziej pasuje "z gówna bata nie ukręcisz"
... ale najważniejsze, że stara to android, jak masz root'a to jedziesz

józekdeluxe

2017-09-11, 13:25
Velture napisał/a:


Ojciec powiedział mi, że przylecieliśmy z kosmosu i jesteśmy kosmitami, nasz statek został zakopany i pokazał mi na taką górkę....



To wiele tłumaczy :amused:

Maxi96

2017-09-11, 16:31
SpeedyG napisał/a:

Porządny papież ogłosiłby w tych czasach świętą wojnę i z powrotem nakazał palenie na stosach. Tak serio to jak można wierzyć w bajki, tj jak chrześcijaństwo czy islam?
Biblia jest stworzona z ewangelii. Pierwsza ewangelia została napisana około 40 lat po rzekomej śmierci Chrystusa. Ewangelie są tylko cztery, które w dodatku zostały przekształcone na soborze w Nicei w IV wieku n.e. .Wszystko, aby utrzymać rozpadające się Imperium Rzymskie.
Najśmieszniejsze jest to, że ewangelii powstało około 30. Nie wiadomo czy zostały zniszczone, czy są przechowywane w tajnych zbiorach Watykanu. Ogólnie nie ma żadnych wiarygodnych dowodów historycznych na istnienie kogoś takiego jak Jezus Chrystus. Chociaż w tamtych czasach żyło co najmniej 4 kronikarzy, którzy dzisiaj są źródłami historycznymi.



I własnie sam się wj***łeś, Jezus istniał zostało to udowodnione...

I już pomijam fakt istnienia całunu turyńskiego o którym pewnie też nie wiesz...

TB303

2017-09-11, 16:33
Cytat:

I własnie sam się wj***łeś, Jezus istniał zostało to udowodnione...


W takim razie poproszę te dowody. Nie, nic nie neguję - to z czystej ciekawości.

Avangardus

2017-09-11, 16:41
hehehehe ale zak***ił hehehe

prasa

2017-09-11, 17:00
lecę po popcorn :) zaczyna się :amused:

Loaloa

2017-09-11, 17:16
Hehe, papież zrobił sobie limo, a sadolowi teologowie już rozkręcają dysputy.

~Velture

2017-09-11, 17:49
TB303 napisał/a:


W takim razie poproszę te dowody. Nie, nic nie neguję - to z czystej ciekawości.


Istniał i to jest faktem.
Nie wiem po ch*j udowadniać, że się urodził żyd o imieniu Jezus skoro są setki dowodów na to, że żył i prawie umarł od włóczni a to, że nie umarł i przeżył uznano za zmartwychwstanie.
Inną sprawą jest, że jego matka która się puściła z kimś wmówiła swojemu mężowi i dzieciakowi, że to bóg ją zapłodnił i zaczęło się pie**olenie o Szopenie od 2tyś lat.

k***a to były czasy j***nych prymitywów gdzie tęczę na niebie brano za znak boski a zaćmienie słońca jako gniew boga...

Udowodniono przecież i są na to odpowiednie prace naukowe, że człowiek który czegoś nie rozumie i ogólnie ma małą wiedzę jest bardzo podatny aby tłumaczyć różne rzeczy siłą wyższą.
Leci tornado? Wk***iliśmy boga.
Jest susza? Bóg się złości. Dopie**olmy ofiarę z dziewicy.
Mamy plagę szarańczy? Bóg się na nas mści...

Symbian

2017-09-11, 18:01
widocznie buk tag hciał

BrianGriffin

2017-09-11, 18:19
sezamkowy, poratujesz jakimś dobrym papajem? ;-)

józekdeluxe

2017-09-11, 18:31
Up, a co? Sam się boisz, że będziesz miał grzech?

MiotaczBobruf

2017-09-11, 18:39
A już miałem nadzieję, że ktoś wpie**olił temu komuchowi...

BubCieszyn

2017-09-11, 19:13
Nie ma to jak post o papieżu, pod którym ateiści dostają k***icy i muszą wylać swoje żale odnośnie koscióła i Boga. Kiedy zauważycie, że kosciół nie jest równy Bogu? Wytykacie ludziom naiwność, a sami wierzycie w to co Wam wmawiono, bez uprzedniego zbadania tematu. Niektórzy z Was mają większego pie**olca na punkcie Boga, niż większość wierzących. Śmiejecie się z bajeczki o Biblii i Chrystusie, ale jestem ciekaw w co Wy wierzycie, bo uzmysłowcie sobie, że ona ma jako jedyna skład, ład i logikę (sic! k***a) w przeciwieństwie nawet od wielkie wybuchu i ewolucji. A i pozdrawiam za wczasu profesorów, którzy za chwilę będa się do mnie przypie**alać.


PS: Tak, Biblia jest logiczna.

już widzę co sie tu bedzie dzialo

voidinfinity

2017-09-11, 19:20
BubCieszyn napisał/a:


PS: Tak, Biblia jest logiczna.



Jasne 8-) Scenariusz Gwiezdnych Wojen też.

BubCieszyn napisał/a:


A i pozdrawiam za wczasu profesorów, którzy za chwilę będa się do mnie przypie**alać.



No siema 8-)