18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piwko

terro79 • 2015-07-22, 19:32
Tak w ramach edukacji bo zapewne niewielu z was próbowała takich piw. Ciekawy montaż i całkiem ładne dziewczyny :-D


PhantomMask

2015-07-24, 08:21
Miniaturka napisał/a:

snoq, nie muszę być ideałem żeby mieć określone preferencje jeśli chodzi o ludzi. nie wypowiadam się za wszystkich przecież, więc ch*j mnie obchodzi, że dla Ciebie to jest fuckable. dla mnie gówniany temat, gówniany film. stracone 2 minuty życia. Ty wal dalej pod spoconego Janusza. ja wychodzę. :ok:


weź się k***a nie odzywaj, zamknij przeglądarkę idź podłogi myć albo okna

Gadriela

2015-07-24, 10:24
Przyjemny temat, przyjemny filmik. Za kraftowe piwo zawsze piwo!
Witbier dobre na takie upały.

Sz...........la

2015-07-24, 10:45
Recydywista napisał/a:


niestety nie, ale tobie by sie przydalo. Pyskate albo ciagna pale albo zapie**alaja zmywajac podlogi w mc donaldzie.

btw titts or gtfo



nie sprzeczam się. robisz w macu więc wiesz lepiej jakie tam dziewczyny pracują. :ok:

PhantomMask napisał/a:


weź się k***a nie odzywaj, zamknij przeglądarkę idź podłogi myć albo okna



chciałam napisać żebyś się nie wtrącał jak dorośli rozmawiają ale zobaczyłam Twój wiek i stwierdziłam, że jesteś zwyczajnym idiotą.

voidinfinity

2015-07-24, 13:09
Miniaturka napisał/a:



Twój ojciec tak matkę trzyma?



Ale bojowa :lol:
Już cię lubię :-P

PhantomMask

2015-07-24, 19:16
voidinfinity napisał/a:



Ale bojowa :lol:
Już cię lubię :-P


ale wiesz, że nad gimbazą prokurator czuwa ? :lol:

Camel_06

2015-07-24, 19:45
No i narobiłem sobie smaka. Idę na browar, nie chciało mi się dupy ruszać po robocie ale piątek jest piątek.

kordas

2015-07-25, 20:21
Piwo (i w ogóle większość żywności) produkowana metodami rzemieślniczymi nie ma porównania do przemysłowej masówki i smak jego jest zazwyczaj o wiele bardziej intensywny.
Jakby ktoś ze Szczecina miał ochotę spróbować czegoś innego, niż jasnego koncernowego lagera to pierwszej osobie, która się odezwie na PW mogę oddać za free 4- lub 6- paka domowego piwa. Różne style, odbiór na Niebuszewie.