18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piwko

terro79 • 2015-07-22, 19:32
Tak w ramach edukacji bo zapewne niewielu z was próbowała takich piw. Ciekawy montaż i całkiem ładne dziewczyny :-D


medowski

2015-07-22, 19:39
"If you've never tasted Craft Beer, then you've never tasted Beer!" tyle w tym temacie taka prawda ;]
ciekawe ilu sadoli bawi sie w warzenie piwa ?

Sz...........la

2015-07-22, 20:03
lubisz patrzeć jak grubas oblewa się piwem? bo ja nie. poza tym, większość tych ludzi jest obrzydliwa.

snoq

2015-07-22, 20:14
@Up - większość tych ludzi jest zupełnie NORMALNA! Nie zphotoshopowana jak 90% internetu. Tak wygląda przekrój społeczeństwa. Jest i Janusz z Bożeną, jest Karyna. Typowy Seba i reszta ludu. Są i grubasy są i chudasy. Jest brzydka dupa i ładna dupa. Aż jestem ciekaw jakim ty jestes przykładem ideału ze tak pie**olisz :) Co ty chcesz od Brown Ale albo Porter'a ? India Pale Ale - połowa sadoli by j***ła bo dobry MILF. Pale Ale to w ogóle :> A na sam koniec jeżeli gościa nazywasz grubasem to mam nadzieje ze twój Sebix zrobic ci bachora jak bedziesz miała już te 17 lat i bedziesz gówno wartą karykaturą niczego :)

Sz...........la

2015-07-22, 20:55
snoq, nie muszę być ideałem żeby mieć określone preferencje jeśli chodzi o ludzi. nie wypowiadam się za wszystkich przecież, więc ch*j mnie obchodzi, że dla Ciebie to jest fuckable. dla mnie gówniany temat, gówniany film. stracone 2 minuty życia. Ty wal dalej pod spoconego Janusza. ja wychodzę. :ok:

snoq

2015-07-22, 21:06
Ok pasi ! A pokaż cycki ?

Prometheus_Coprophagus

2015-07-22, 21:12
Nie muszę zdejmować koszulki, by napić się dobrego piwa. A jak już kupię sobie lepszy browar (jakiegoś koźlaka albo stouta - inni mogą lubić lagery, IPA, czy inne kölsch - kwestia gustu), to nie leję go sobie po ryju, jak nieogolony jegomość z powyższego filmu, tylko wlewam do ust i przełykam, ciesząc się smakiem.
Nawiasem, faktycznie część wygląda jak spocone Janusze. Może film powstał po to, by leczyć oglądających z kompleksów, by krzyczeć do nich "hej, popatrzcie, są brzydsi od was"?

Pozdrawiam.

terro79

2015-07-22, 21:26
Widzę że kilku osobom się Tyskie stygnie, pijcie na zdrowie. Ludzie jak ludzie. Na ulicy się też różnych spotyka. Film ma pokazać reakcje zwykłych ludzi na piwa craftowe. A to że jakiś brudas nie umie uszanować tak szlachetnego trunku to nie moja wina.

Aqualinespirit

2015-07-22, 23:40
W Lidlu teraz mają dobre ceny na przyzwoite browary. Mozna sobie przetestowac, albo zrobic zapas - jak kto woli.

Patol

2015-07-23, 00:33
Gardzę piwem w każdej postaci - obrzydliwe, śmierdzące gówno, jak można aż tak wychwalać ten trunek. Co to za czasy, że grubas z piwem na fotelu to oznaka męstwa?

Uprzedzając pytania sadoli - ja nie z tęczowych.

bosslolkowy

2015-07-23, 10:55
@patol - a co pijesz?

Ja uwielbiam browarek. Jak nie wiem na co mam ochotę to wchodzę do sklepu i kupuję np. 4 różne. Akurat gustuję w jasnych piwach wszelkiej maści więc jest z czego wybierać. Chyba jedyne piwo jakiego nie trawię to portery. Dwa razy próbowałem i dwa razy wyplułem :D

kaiel

2015-07-23, 11:14
na gołe klaty to tylko kaszanke z grila i tatara z szablą

pie**olę już nie pije

PolishHard

2015-07-23, 18:31
pie**olone Feministki Są Wszędzie ...

TB303

2015-07-23, 19:51
@Patol
Śmierdzące? Chyba jedyne piwo jakie wąchałeś to koncernowe szczochy, które możesz dostać wszędzie i za małą cenę. Takie naprawdę porządne piwa mają często wspaniałe aromaty i pachną a nie śmierdzą.