18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piwko

terro79 • 2015-07-22, 19:32
Tak w ramach edukacji bo zapewne niewielu z was próbowała takich piw. Ciekawy montaż i całkiem ładne dziewczyny :-D


Vouriel

2015-07-23, 20:14
bosslolkowy napisał/a:

Chyba jedyne piwo jakiego nie trawię to portery. Dwa razy próbowałem i dwa razy wyplułem :D


Kolego, znam tylko jedną osobę której piwo typu porter/stout posmakowało za 1 razem :) Mi nie smakowały pierwsze 2 guinnessy(jeszcze craftowych nie piłem wtedy) a na tą chwile zdecydowanie Portery to są piwa ulubione :)

Patol napisał/a:

Gardzę piwem w każdej postaci - obrzydliwe, śmierdzące gówno, jak można aż tak wychwalać ten trunek. Co to za czasy, że grubas z piwem na fotelu to oznaka męstwa?

Uprzedzając pytania sadoli - ja nie z tęczowych.


Nie próbowałeś pewnie ani nie wąchałeś nawet połowy rodzajów piw jakie są dostępne tylko w Polsce, więc nie możesz tak uogólniać, piw jest tyle różnych całkowicie gatunków, że stwierdzenie że nie lubie piwa jest po prostu słabe, bo to jest tak różnorodny trunek że każdy znajdzie dla siebie swój smak

borys_ru

2015-07-23, 20:18
sour ale jest fajne ma posmak kwaskowy jak żurek mega fajen uczucie :P

Recydywista

2015-07-23, 20:25
snoq napisał/a:

@Up - większość tych ludzi jest zupełnie NORMALNA! Nie zphotoshopowana jak 90% internetu. Tak wygląda przekrój społeczeństwa. Jest i Janusz z Bożeną, jest Karyna. Typowy Seba i reszta ludu. Są i grubasy są i chudasy. Jest brzydka dupa i ładna dupa. Aż jestem ciekaw jakim ty jestes przykładem ideału ze tak pie**olisz :) Co ty chcesz od Brown Ale albo Porter'a ? India Pale Ale - połowa sadoli by j***ła bo dobry MILF. Pale Ale to w ogóle :> A na sam koniec jeżeli gościa nazywasz grubasem to mam nadzieje ze twój Sebix zrobic ci bachora jak bedziesz miała już te 17 lat i bedziesz gówno wartą karykaturą niczego :)



a tak po krotce bo mozesz nie zrozumiec posta snoq'a
... won miedzy lodowke a piecyk !

rai87

2015-07-23, 20:30
Patol napisał/a:

Gardzę piwem w każdej postaci - obrzydliwe, śmierdzące gówno, jak można aż tak wychwalać ten trunek. Co to za czasy, że grubas z piwem na fotelu to oznaka męstwa?

Uprzedzając pytania sadoli - ja nie z tęczowych.



Uuuu rzuciłeś się z motyką na Słońce. Pamiętaj, że piwo jest z nami od ponad 4000 lat, zachwalały je oktyliony ludzi, a obecnie nie licząc wody i herbaty (wynik herbaty zawyża bliski wchód) jest to najczęściej spożywany płyn. A wiesz, że jeżeli sądzisz inaczej niż biliony ludzi jesteś "odmienny"?

Luki1302

2015-07-23, 20:33
Najlepsze piwo to jest takie uwarzone w domu, normalnie zacierane z dobrej jakości słodu, i zapach tej gotowanej brzeczki w całym domu, kto pędzi ten wie jak zajebiście to pachnie. I oczywiście wszystko tak jak powinno w odpowiednich temperaturach, chmielone na ciepło. Potem drożdże do butli i niechaj się fermentuje. Do buteleczek i na taki skwar to jest rewelacyjne. :D najlepsze to było Barely Wine co nam z Ojcem wyszło miało prawie 13 procent 3 butelki i faza jak cholera.

Recydywista

2015-07-23, 20:33
niby odmiennosc to nic zlego ale .. ja pie**ole... jak mozna piwska nie lubic ...

Sz...........la

2015-07-23, 20:35
Recydywista napisał/a:



a tak po krotce bo mozesz nie zrozumiec posta snoq'a
... won miedzy lodowke a piecyk !



Twój ojciec tak matkę trzyma?

Vouriel

2015-07-23, 20:39
Miniaturka napisał/a:



Twój ojciec tak matkę trzyma?


Pyskata, to dobrze.
przedstaw się w tym temacie

GO...........ED

2015-07-23, 21:04
the house of rising sun

gwizd_ek

2015-07-23, 22:02
Ze stylów wymienionych w filmie piłem wszystkie i to w kilku wariantach :P

cenius

2015-07-23, 22:19
Cytat:

Co ty chcesz od Brown Ale albo Porter'a ? India Pale Ale - połowa sadoli by j***ła bo dobry MILF. Pale Ale to w ogóle



HAHAHAH szach mat kretynko :mrgreen:

Plecionkarz

2015-07-24, 00:20
jedno pytanie: a po ch*j oni się rozebrali do picia piwa?

iI...........Ii

2015-07-24, 02:24
Plecionkarz napisał/a:

jedno pytanie: a po ch*j oni się rozebrali do picia piwa?





To Ty pijesz piwo w ciuchach? :wtf:

eXo^^

2015-07-24, 07:01
@Plecionkarz, poj***ny jesteś w ubraniu pić ? Bez sensu

Recydywista

2015-07-24, 07:22
Miniaturka napisał/a:



Twój ojciec tak matkę trzyma?


niestety nie, ale tobie by sie przydalo. Pyskate albo ciagna pale albo zapie**alaja zmywajac podlogi w mc donaldzie.

btw titts or gtfo