18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mjolnir

2015-04-20, 16:56
Sam mam sukę pitbulla i jestem zadowolony, zero agresji do ludzi od urodzenia moja 6 letnia córka robi z psem co chce włączając to wsadzanie palców do oczu i uszu nigdy nic nie zrobiła nawet źle nie spojrzała wiecie drodzy sadole wszystko zależy od wychowania psa. Nawet z kundla zrobicie agresora z tą różnicą że kundel ugryzie i puści a z pitem już tak fajnie nie jest. Słyszałem od kogoś że ponoć gdy pit złapie i nie chce puścić trzeba wsadzić palca w dupę nie wiem na ile to prawda bo nigdy nie miałem takiej sytuacji ale jak bym miał to bym pewnie spróbował :D

jehehej

2015-04-20, 17:06
do dziś nie rozumiem, po co ludzie kupują Pitbulle? Jest tyle fajnych, spokojnych ras..

rogal141

2015-04-20, 17:08
Dobra ludzie... jak widzę komenty co zrobić to żal bierze. Jeden kolega na samym początku prawie dobrze napisał jeżeli chodzi o nos jest w tym dużo prawdy ale najlepszym sposobem jest po prostu mocne uderzenie w nos. Nos jest bardzo wrażliwym miejscem u psa. Skończy się co najwyżej wizytą u weterynarza żeby sprawdzili nosek u psa ale nie zabije przynajmniej nikogo. Pozdro ogranięci...

manier

2015-04-20, 17:10
Provident nie odpuszcza nigdy

rondżeremi

2015-04-20, 17:50
bo te psy sa genetycznie zj***ne i gadanie ze wszystko zalezy od wychowania psa to frazes. To Jest w ich genach.!!! Rasy agresywne nie są tak nazwane bo tak sie ludziom podoba. Jakoś nikogo nie dziwi że Lwy Tygrysy Pumy Niedzwiedzie czy Wilki nie nadają się do cholernej tresury w normalnym mieszkaniu.

k***a te psy nie maja takiego ukladu mięsni bo tak wyrosły do cholery ale tak została utworzona ta rasa i pie**olenie że wszystko zależy od wychowania to jak porównanie Pitbulla do pieprzonego ratlerka mordercy.

Cyrk

2015-04-20, 17:50
Na miejscu właściciela rottweilera (czy co to tam jest) po 5 sekundach wpie**oliłbym pitbullowi kosę między żebra, a potem wezwał policję i oskarżył łajzę, która nie panuje nad psem...

Yogii26

2015-04-20, 17:51
Takie psy mają tz. szczękościsk. Kiedyś mojego mniejszego psa uwalił w szyję pitbull i za cholerę nie chciał puścić. Najlepszym (może i dziwnym) sposobem jest uszkodzenie przyrodzenia agresora. Ja sprzedałem mocnego kopa w jaja pitbullowi i ten odpuścił.

Jajaja12

2015-04-20, 18:05
j***ny debil, powinien swojego psa od razu kopnąć w łeb, nie z całej siły, albo otwartą dłonią w pysk no cokolwiek a ten przyk*** się drze do niego żeby przestał, k***a idiota, co, bał się że go pobrudzi jak go walnie? To bydle jeszcze trzęsie tym uchem, w tym momencie powinien go zacząć dusić czy cokolwiek, ja pie**ole mam psa który nie chce puścić innego psa i to jeszcze trzyma go za taki wrażliwy punkt jak ucho i drę się żeby przestał, to po prostu musi być Ameryka...

Xevik20

2015-04-20, 18:32
Właściciel...
sam miałem kiedyś bydlę które przy zwykłej zabawie potrafiło zrobić pełno siniaków, a co dopiero jakby zaatakował ;) .
Nigdy nie miałem z psem problemów.. potrafił i bronić i być grzecznym pieskiem.

Właścicielowi należy się wpier..
Tak z innej beczki.. nie cierpię bić zwierząt, ale ten pitbull powinien dostać z buta, a kopnąć powinien właściciel, bo to on go tak wychował.

@edit tak z innej beczki koleś ma świadomość, że jego pies jest agresywny.. więc gdzie jest kaganiec?
Mam nadzieje, że facet od tego drugiego psa nie pisze rasy, bo nie mam pewności jaka to :lodowka: powinien założyć sprawę w sądzie.


@rondżeremi co ty gadasz.. w innych krajach ludzie normalnie mają tygrysy w mieszkaniach i jakoś nie ma informacji, że tygrys kogoś zagryzł..

a, lwa nawet Polak miał ;) .

Halibut

2015-04-20, 18:45
Xevik20 napisał/a:


@rondżeremi co ty gadasz.. w innych krajach ludzie normalnie mają tygrysy w mieszkaniach i jakoś nie ma informacji, że tygrys kogoś zagryzł..



Ale nie mają k***a j***nych psów.

Byłem już w wielu krajach na świecie (w celach służbowych oczywiście) i istnieje pewna zależność. Czym biedniejszy kraj tym więcej piesków, kotków i innego typu zwierząt.

Nie mam k***a pojęcia po ch*j ludziom w blokach koty, psy? Zresztą ch*j z pojedynczymi sztukami, znam osobę co ma cztery psy w domu. Idiotyzm.

KrulJulian9001

2015-04-20, 19:01
a jakby mu przypie**olić gazem pieprzowym? Takim 10% OC?

Ca...........er

2015-04-20, 19:07
Właściciel - idiota mający 0 kontroliu nad psem, wrzaskiem jeszcze zachęca go (nieświadomie) do walki. Zerowy autorytet... A wszyscy piszący o agresywności tej rasy i o zj***niu sami są zj***ni, bo jest to rasa polecana dla rodzin z dziećmi w Stanach, tylko dla rodzin, w których właściciel (czyli ojciec/matka) nie jest skończonym debilem.

Diux

2015-04-20, 19:28
Oczywiście zaraz znajdzie się na forum pełno ekspertów i bedą pie**olic że to wina wychowania. Tylko dlaczego na 95% filmów związanych z atakami psów jest właśnie to ścierwo.
Pitbulle maja agresje w genach. To tak jak z dzikimi kotami; można je oswoić, ale należy pamiętać że one mają zabijanie w swojej naturze...

DuckDodgers

2015-04-20, 20:05
TvStartCompilation napisał/a:

Kolejny dowód na agresywność tej rasy.



Typowy przedstawiciel ideologii telewizji.

Każdy kynolog Ci powie, że pitbulle nie są agresywna rasą, nie są nawet rasą nadająca się do stróżowania czy bronienia a ich instynkt terrytorialny nie jest nawet w połowie taki jak np. u owczarka niemieckiego.
Niestety z racji tego, że ta rasa muskularnej budowy znalazła upodobanie u wszelkiej maści debili która nigdy nie powinna dostać do wychowania nawet żółwia, wiele pitbulli ma wypaczony charakter, jest szczuta a dodatkowo media też podsycają tą fałszywą opinię za każdym razem jak jest incydent z pitbullem lub podobnym co skutkuje właśnie takim pie**oleniem jakim wykazał się autor tematu.

P.S. albo "ekspert" telewizyjny powyżej :D

Mam 11 letnią suczkę pitbulla i nigdy nie zdarzyło mi się żeby okazała jakąkolwiek formę agresji czy w stosunku do ludzi czy innych psów.

glenn_danzig

2015-04-20, 20:47
ja kupiłem takiego psa bo słoiki przyjezdne są bardzo agresywne w Wawie i z nim czuje sie bezpiecznie.