18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

juni

2015-04-19, 15:25
gówno wiecie a piszecie,jak by jeden z drugim poczytal troche albo miał takiego psa to by wiedzial ze te psy dostaja szczękościsku i za h*ja nie otworzy chyba ze jak sie uspokoi albo trzeba za jaja go scisnac to w tedy odpusci

Jeadong

2015-04-19, 16:50
TvStartCompilation napisał/a:

mijagii@

Następnym razem napisz co to jest gamoniu, bo twoja wypowiedz nie wnosi niczego nowego. Nie na wszystkim trzeba się znać.



Przecież jest w nazwie filmiku, który wrzuciłeś :krejzi:

Asuritt

2015-04-19, 16:51
od wychowania zależy buhahaha TO SĄ PSY ... dzieci nie potraficie wychować bo kradną , ćpają , chleją aż do porzygania się a chcecie wychować PSA srającego szczającego wszędzie i który czasem jak jebnie mu coś w głowie potrafi zagryźć wszystko ... Pojeby myślą że zwierze da się wychować i pozbyć jego naturalnej cechy agresywności . Z pitbula chcecie zrobić kotka aby był kochany itp ... życzę powodzenia jak dostaniecie sami z psem w pokoju padaczki zagryzie was na 80% :P bo zestresuje go to ...

PS: Zbierajcie Gówna po kundlach lub niech sra wam w domach zasrańce leniwe

Areczos

2015-04-19, 17:02
Asuritt napisał/a:

od wychowania zależy buhahaha TO SĄ PSY ... dzieci nie potraficie wychować bo kradną , ćpają , chleją aż do porzygania się a chcecie wychować PSA srającego szczającego wszędzie i który czasem jak jebnie mu coś w głowie potrafi zagryźć wszystko ... Pojeby myślą że zwierze da się wychować i pozbyć jego naturalnej cechy agresywności . Z pitbula chcecie zrobić kotka aby był kochany itp ... życzę powodzenia jak dostaniecie sami z psem w pokoju padaczki zagryzie was na 80% :P bo zestresuje go to ...

PS: Zbierajcie Gówna po kundlach lub niech sra wam w domach zasrańce leniwe


Jesteś DEBIL jednak. Oczywiście, że nie dasz rady zmienić ich naturalnych cech, ale da się je POSKROMIĆ pacynko. Wiem bo sam mam dwa kurewskie psy i są w ch*j ogarnięte. Biegają bez smyczy, ale jak zobaczą takiego kora jak Ty, od razu atakują chyba, że wypowiem komendę w odpowiednim tonie. Pies od małego powinien wiedzieć, że w stadzie najważniejszy jest PAN.
Tak jestem j***nym EKSPERTEM
Ps. Jeśli chcesz brać pit bulla czy nawet k***ę nad k***ami Argentino dogo, to powinieneś pierw poczytać na ich temat. Jeśli myślisz tak jak Asuritt to lepiej weś sobie Yorka
Ps. Pamiętajcie jak coś to tylko suki, gdyż są najwierniejsze

paka2000

2015-04-19, 19:10
Wszyscy się wypowiadają, a większość ma styczność z takimi rasami tylko i wyłącznie w momencie gdy sp***alają na drugą stronę ulicy... Polecam pierw przygarnąć do domu takiego psa, zobaczyć jaki jest gdy się o niego odpowiednio dba i się nim zajmuje i wtedy wypowiadać. Nigdy w życiu nie widziałem psów które potrafią bardziej niż one oddawać to co dostają od właściciela :)

neziru

2015-04-19, 19:22
zgadzam sie jak najbardziej , sam posiadam suczke amstaffa i sa to najkochansze psy !

JA...........or

2015-04-19, 20:15
@Paka2000
W sensie zyga non-stop.
Jak lubie psy to te psy to gowno

My...........er

2015-04-20, 00:47
Wszystko zależy od wychowania psa. Jak jesteś sk***ielem, drzesz ryj po nim o byle gówno i napie**alasz go to jednak zakoduje to sobie, że ma tak robić. Ja osobiście mam sukę amstaffa (pięcio letnią) jeszcze ze schroniska i jest bardzo łagodnym pieskiem, gdzie 24/7 przebywa w obecności mojego 7 letniego brata i dziecka 6 miesięcznego. Jakoś nigdy nie było żadnego incydentu chociażby z warknięciem. A i Asuritt jesteś pie**olonym debilem skoro wypowiadasz się na temat rasy nie wiedzac o niej nic tylko tyle co z wypowiedzi ludzi. Tak k***a wszystko podlega tylko i wyłacznie kwestii wychowania. Jaki jesteś dla niego, on jest taki sam dla ludzi. Jeżeli zawitały u ciebie malinowe dni to podetrzyj sobie cipe i odstaw klawiaturę na bok zamiast rzygać takimi wypowiedziami.

dan9921

2015-04-20, 12:36
Przez 15 lat miałem psa rasy rotwelier.Rodzice kupili go jako zwierzę do obrony domu.Miałem wtedy jakieś 5-6 lat,ludzie mówili że to bardzo agresywna rasa i na pewno coś mi zrobi.Ades bo tak nazywał się pies nigdy nie dawał oznak agresji cały czas był otoczony miłością.Gdy urodziła się moja siostra nie odchodził od kołyski.Myślę że żaden pies nie rodzi się agresywny. Agresję może wyzwolić właściciel który nie potrafi nad psem zapanować.Albo specjalnie szkoli go na zabójce nie mając świadomości tego jakie może to dać konsekwencję.

oozyxak0o

2015-04-20, 16:03
Przecież nic się nie stało nawet krwi nie było. Ale dzieci sadola muszą się wypłakać

NiedźwiedzioGłowy

2015-04-20, 16:12
Właściciel drugiego powinien mieć nóż i poderżnąć k***ie gardło.

Subhuman1

2015-04-20, 16:13
Jakby to był mój pies, zacisnąłbym mu ręce na gardle i poczekał aż zemdleje,a po utracie przytomności rozwarł mu szczęki.

defcon1

2015-04-20, 16:17
Pies niczemu nie jest winien, jak zwykle. Psy tej rasy to istne sk***ysyny i tym bardziej powinny mieć mądrych i świadomych właścicieli. Wyprowadzać takiego bez kagańca to totalny idiotyzm i ch*j temu kretynowi w dupę.

kueza

2015-04-20, 16:19
tak to jest jak "właściciel", bo panem go nazwać nie można, sam boi sie swojego psa :roll:

orzechuuuu

2015-04-20, 16:43
I psa i właściciela zaj***ć.