18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PiSowski senator na Marszu Równości

ScotchMe • 2016-10-18, 18:54
Pan Senator chyba bardzo się nudzi :-D



Cytat:

- Akurat byłem we Wrocławiu. Chciałem przejść przez ulicę i widzę, że przejście jest wstrzymane, bo przez miasto pedałują zboczeńcy. Stałem na przejściu i musiałem czekać, aż marsz przejdzie, więc werbalnie to skomentowałem. Przy okazji zaprotestowałem. Krzyczałem, żeby pedałowali szybciej, aby umożliwić innym przejście przez ulicę. Akurat skojarzenie jest jakie jest (śmiech). Jeśli ktoś idzie w obscenicznych strojach i wykonuje obsceniczne gesty i wykrzykuje wulgarne hasła, okrzyki przeciwko kościołowi i krzyczy, że księża to pedały, to ja do nich mówię, że widocznie byłeś z księdzem, że wiesz, że jest pedałem - mówi Waldemar Bonkowski.

Źródło i cała wypowiedź: http://koscierski.info/wiadomosc,28204,W-Bonkowski-o-marszu-rownosci-quot-To-zboczency-trzeba-ich-izolowac-quot.html


Ni...........ny

2016-10-18, 19:13
Szybciej pedałować, śpieszy mi się !
mam wał do zrobienia !
muszę przekręcić jak najwięcej państwowej kasy póki można ! :amused:

mesiash

2016-10-18, 19:16
Gość jest taki zabawny i błyskotliwy, że aż nie dziwne że został senatorem. Intelektualna elita, jego mać.

mygyry

2016-10-18, 19:18
Przecież demonstrują w imię wolności i tolerancji, więc wolność słowa chyba też powinna podchodzić?

sezamkowyRozpierdol

2016-10-18, 19:27
mygyry napisał/a:

Przecież demonstrują w imię wolności i tolerancji, więc wolność słowa chyba też powinna podchodzić?



Bzdury :lodowka:
Ci ludzie są jak prawactwo, w przypadku prawactwa wszędzie widzą tylko Sorosów, szKODników i lewactwo.
Natomiast lewactwo w tej paradzie to jest druga strona medalu - wszędzie widzą tylko faszyzm :amused:
Mają strasznie ch*jowe pojęcie o wolności, czy o tolerancji zwłaszcza, to są slogany, powtarzają je jak katolicy o miłości do bliźniego, a jak jakiś śmieszek wstawi hehe-mem z papieżem to grożą śmiercią :krejzi:
A jak jakiś łysy ONRowiec przejdzie z falangą obok tego marszu to mu łeb rozwalą butelkami :idzwch*j:
To wszystko jedna banda zaćpanych z ideologii ludzi :idzwch*j:

r061071

2016-10-18, 19:44
k***a ja myslalem ze ch*j merlina kreci/ senator i moze i pokozol/

Black-Sheep

2016-10-18, 20:23
Senator partii rządzącej - intelektualna elita tego kraju :facepalm: Takie nagrania utwierdzają mnie w tym kto jest naprawdę groźny.

tranzystor

2016-10-18, 21:34
Nie popieram LGBT, ale ten palant na filmie pokazuje poziom PiSu. Polska szybciej ginie przez nieudolność obecnego nierządu, niż przez grupę lesb i pedałów.

RuraZ

2016-10-19, 07:21
Ale heppening odj***ł, normalnie nie mogę dojść do siebie po tym co zobaczyłem. Jakby to powiedział Janusz Sram do Tytusa Bomby: 'Ale im pan powiedział!'

szpajder

2016-10-19, 09:49
Ci ludzie narzekają na procesje i krzyczących pod ich oknami katoli. A sami robią to samo w imię wiary w laiskość i ateizm. Jeden ch*j, obie grupy poj***ne.

nowynick

2016-10-19, 10:54
Byście mieli 15 koła miesięcznie za bezmyślne wciskanie guzika wg odgórnych zaleceń to też byście mieli dobry humor...

Na ch*j nam tyle darmozjadów skoro o wszystkim decyduje jeden człowiek? Dać mu nawet 200 tys. miesięcznie a resztę zagonić do czegoś co potrafią robić.... mogą np. kible czyścić, ulice zamiatać czy coś takiego, przynajmniej by się do czegoś przydali....

janlew

2016-10-19, 14:45
Black-Sheep napisał/a:

Senator partii rządzącej - intelektualna elita tego kraju :facepalm: Takie nagrania utwierdzają mnie w tym kto jest naprawdę groźny.



No tak, bo jak wiercenie ku*asem w dupie innemu mężczyźnie wyśmiewa zamiast popierać, to już nie może być elitą. Michnik/Szechter takiej elity nie przyklepie bo mu Sorosz nie pozwoli.

Kto jest zagrożeniem to też jasne. Lewica co chce uczyć w szkołach Polskie dzieci że sodomia jest normalna, co atakuje wiarę i historię Polaków i ich przodków.
Bolszewia mogła sobie zmienić flagi z czerwonych na tęczowe, ale to nie zmienia niczego.