18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PiSowski senator na Marszu Równości

ScotchMe • 2016-10-18, 18:54
Pan Senator chyba bardzo się nudzi :-D



Cytat:

- Akurat byłem we Wrocławiu. Chciałem przejść przez ulicę i widzę, że przejście jest wstrzymane, bo przez miasto pedałują zboczeńcy. Stałem na przejściu i musiałem czekać, aż marsz przejdzie, więc werbalnie to skomentowałem. Przy okazji zaprotestowałem. Krzyczałem, żeby pedałowali szybciej, aby umożliwić innym przejście przez ulicę. Akurat skojarzenie jest jakie jest (śmiech). Jeśli ktoś idzie w obscenicznych strojach i wykonuje obsceniczne gesty i wykrzykuje wulgarne hasła, okrzyki przeciwko kościołowi i krzyczy, że księża to pedały, to ja do nich mówię, że widocznie byłeś z księdzem, że wiesz, że jest pedałem - mówi Waldemar Bonkowski.

Źródło i cała wypowiedź: http://koscierski.info/wiadomosc,28204,W-Bonkowski-o-marszu-rownosci-quot-To-zboczency-trzeba-ich-izolowac-quot.html


grrronek

2016-10-19, 18:03
Co to k***a za lewackie politykowanie w komentarzach?

Black-Sheep

2016-10-19, 21:43
janlew napisał/a:



No tak, bo jak wiercenie ku*asem w dupie innemu mężczyźnie wyśmiewa zamiast popierać, to już nie może być elitą. Michnik/Szechter takiej elity nie przyklepie bo mu Sorosz nie pozwoli.

Kto jest zagrożeniem to też jasne. Lewica co chce uczyć w szkołach Polskie dzieci że sodomia jest normalna, co atakuje wiarę i historię Polaków i ich przodków.
Bolszewia mogła sobie zmienić flagi z czerwonych na tęczowe, ale to nie zmienia niczego.



Heteroseksualni faceci nie interesują się tym co inni faceci robią z ku*asami. ;) Myślę, że powinieneś przestać to w sobie tłumić, to zupełnie normalna i naturalna skłonność, bo kiedy zaciskasz zęby i próbujesz udawać że tak nie jest to straszne głupoty wypisujesz. ;)

Zagrożeniem dla kraju są prawicowi politycy i ich pożyteczni idioci, którzy dają się mamić i wciskać sobie fałszywych wrogów, żeby wielki biznes mógł go j***ć do woli. A wiarą to już w ogóle nie masz co sobie mordy wycierać, bo Kościół katolicki zawsze był przeciwko Polakom, już wystarczy wspomnieć, że w Targowicy uczestniczyli biskupi a cała konfederacja została szeroko poparta przez hierarchów kościelnych gdy dostali obietnicę od Katarzyny II, że nie będzie odbierać Kościołowi majątków. Kiedy Marks wstawiał się za Polakami powstającymi przeciwko okupantom i ogłosił, że "jedynego prawdziwego sojusznika w Europie Polska ma w partii robotniczej", to kolejni papieże potępiali powstania.

Reasumując, nie wchodź w tematy o których nie masz pojęcia, tylko na spokojnie usiądź sobie w domu i poczytaj trochę literatury wolnej od współczesnej propagandy. :)

tranzystor

2016-10-19, 23:26
janlew napisał/a:



No tak, bo jak wiercenie ku*asem w dupie innemu mężczyźnie wyśmiewa zamiast popierać, to już nie może być elitą. Michnik/Szechter takiej elity nie przyklepie bo mu Sorosz nie pozwoli.

Kto jest zagrożeniem to też jasne. Lewica co chce uczyć w szkołach Polskie dzieci że sodomia jest normalna, co atakuje wiarę i historię Polaków i ich przodków.
Bolszewia mogła sobie zmienić flagi z czerwonych na tęczowe, ale to nie zmienia niczego.




Bolszewia, to obecnie działa skutecznie pod szyldem PiSu. Nie trzeba wymieniać prominentów PZPR, którzy obecnie zostali "wybrani przez suwerena". Lewica nie chciała wprowadzać zmian w nauczanej historii, w przeciwieństwie do PiSu. Aha, no i nie "Sorosz", tylko jak już chcesz udwać inteligenta - Soros.

lokalnywatażka

2016-10-19, 23:33
To on się Bonkowski nazywa?
Ładnie mu musi walić z japy...

czarnykun

2016-10-20, 02:00
A to k***a kawalarz, patrzcie go....
j***ć i jednych i drugich, każdego ktos szuka poklasku i dodatkowych przywilejów bo jest zdrowy inaczej i każdego kto żre i pije w tym j***nym sejmiku za nasze pieniądze nie robiąc nic.

TrollJaskiniowy

2016-10-20, 03:04
A co to za rodzaj pedała w tych żółtych kamizelkach?

Vjuri

2016-10-20, 05:15
TrollJaskiniowy napisał/a:

A co to za rodzaj pedała w tych żółtych kamizelkach?



Wydaje mi sie ze z gatunku, policjantuspedalus :roll: :lol: :mrgreen:

Don_Luca

2016-10-20, 10:04
Hehe dobrze im powiedział.
Sadolom się nie podoba, bo napisali, że to pisior. Gdyby nie to to by bili brawo.

Ogólnie jestem za tym żeby 99% mężczyzn było homo- wtedy może jakaś by mnie chciała.

vl...........00

2016-10-20, 11:49
Żałośni są ci ludzie, wystarczy spojrzeć na to jak oni wyglądają, co oni pie**olą. Przecież to są takie stuleje umysłowe...

urfis

2016-10-20, 11:51
Jadą po pisie że prawicowy, jadą po pisie że lewicowy, a i wręcz lewacki...
Jedni widzą białe myszki, drudzy działaczy pisu...
pozdrawiam

lapps

2016-10-20, 11:55
Black-Sheep napisał/a:


Zagrożeniem dla kraju są prawicowi politycy i ich pożyteczni idioci, którzy dają się mamić i wciskać sobie fałszywych wrogów, żeby wielki biznes mógł go j***ć do woli.



taa, nie to co w korei polnocenj albo kiedys w krajach bloku sowieckiego...

tam to blagali zeby ich wydymac za bulke albo cieply obiad :szczerbaty:

ale dymali ich tylko komunisci i w zamian rzucali okruchy zeby durny lud siedzial cicho. a jak nie to kulka w leb

janlew

2016-10-20, 14:44
Black-Sheep napisał/a:



.... bo kiedy zaciskasz zęby i próbujesz udawać że tak nie jest... ;)

Zagrożeniem dla kraju są prawicowi politycy
...Kiedy Marks wstawiał się za Polakami powstającymi przeciwko okupantom i ogłosił, że "jedynego prawdziwego sojusznika w Europie Polska ma w partii robotniczej", to kolejni papieże potępiali powstania.

Reasumując, nie wchodź w tematy o których nie masz pojęcia,...



Ogólnie rzecz biorąc to co napisałeś jest tępym nudnym lewackim pie**oleniem powtarzanym przez każdego czerwonego KODziarskiego owsika.
To wasz stały repertuar:
- Jestem lewakiem i mimo IQ 70, i wiedzy z Gazety Wyborczej, rozmowa z konserwatystą to dla mnie jak szachy z gołębiem.
- Prawica i kościół są zagrożeniem dla Polski, niemiecki żyd Marks i jego nauki są dla niej zbawieniem. A mój dziadek chazar i bolszewik to bohater.
- Obnoszącymi się zbokami gardzą nie normalni Polacy, którzy nie chcą by gorszono ich dzieci, ale tylko i wyłącznie ukryci sodomici.

Normalnie jak golemy ulepione ze sklonowanej sraczki palikota.

voidinfinity

2016-10-20, 14:52
janlew napisał/a:


No tak, bo jak wiercenie ku*asem w dupie innemu mężczyźnie wyśmiewa zamiast popierać, to już nie może być elitą. Michnik/Szechter takiej elity nie przyklepie bo mu Sorosz nie pozwoli.

Kto jest zagrożeniem to też jasne. Lewica co chce uczyć w szkołach Polskie dzieci że sodomia jest normalna, co atakuje wiarę i historię Polaków i ich przodków.
Bolszewia mogła sobie zmienić flagi z czerwonych na tęczowe, ale to nie zmienia niczego.



Radziłbym poszukać lewackich agentów u siebie (w kościele) :amused:

link

Banda pedałów i złodziei :krejzi:

Arles.

2016-10-20, 15:15
Każda strona jest niebezpieczna, bo nie ma w tym kraju polityka który startuje w wyborach w innym celu niż dorobienia się, a lud się bije który ku*as lepiej dyma naród, dając pełen wachlarz możliwości politykom.

tranzystor

2016-10-20, 20:49
voidinfinity napisał/a:

Sadolom się nie podoba, bo napisali, że to pisior. Gdyby nie to to by bili brawo.




Bez różnicy z jakiej opcji politycznej. Cham, to cham.