18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PiSowski senator na Marszu Równości

ScotchMe • 2016-10-18, 18:54
Pan Senator chyba bardzo się nudzi :-D



Cytat:

- Akurat byłem we Wrocławiu. Chciałem przejść przez ulicę i widzę, że przejście jest wstrzymane, bo przez miasto pedałują zboczeńcy. Stałem na przejściu i musiałem czekać, aż marsz przejdzie, więc werbalnie to skomentowałem. Przy okazji zaprotestowałem. Krzyczałem, żeby pedałowali szybciej, aby umożliwić innym przejście przez ulicę. Akurat skojarzenie jest jakie jest (śmiech). Jeśli ktoś idzie w obscenicznych strojach i wykonuje obsceniczne gesty i wykrzykuje wulgarne hasła, okrzyki przeciwko kościołowi i krzyczy, że księża to pedały, to ja do nich mówię, że widocznie byłeś z księdzem, że wiesz, że jest pedałem - mówi Waldemar Bonkowski.

Źródło i cała wypowiedź: http://koscierski.info/wiadomosc,28204,W-Bonkowski-o-marszu-rownosci-quot-To-zboczency-trzeba-ich-izolowac-quot.html


marksista13

2016-10-20, 21:01
Jesteście poj***ni, narzucacie innym polakom swoją kulturę i ch*jowe tradycje, przy której trwacie tylko dlatego, bo nie podoba wam się że ktoś sobie robi takie marsze albo jest jaki jest. Polska zaraz stanie się drugim wyp*zdowem jak Rosja z korwinistycznymi podatkami.

Black-Sheep

2016-10-20, 22:05
janlew, jestem marksistą i nienawidzę KODu oraz Wyborczej.

Był też już taki jeden który, który też straszył "tym żydem Marksem", po wymordowaniu kilkudziesięciu milionów europejczyków palnął sobie w łeb w berlińskim bunkrze - tak kończy skrajna prawica.

mateuszsadoltzr

2016-10-21, 00:26
k***a przydał by sie "riplej" Gdynia 70"

ja pie**ole wk***ia mnie ta lewicowa propaganda wyobrazcie sobie jaki był by gnój i dym jak zorganizowano by marsz heteroseksualistów ja pie**ole zaraz by były komentarze że na przekór że ciemnogród.Wk***ia mnie ten swiat w którym jesli dziewczyna jest dziewica w wieku 15-18 lat to jest to żałosne a jesli daje dupy od 12 roku życia to jest to zajebiste.