18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piratowanie w volvo

Bananas1 • 2012-11-12, 20:14
Tak się jeździ pod Wrocławiem.[video]
[/video]

Stiv-O

2012-11-15, 14:14
Dokładnie miejscowość Wisznia Mała :P

dziaraxx1

2012-11-15, 15:34
Wszyscy spina na kolesia co kwasu w kolanach nie ma , 90% prawka ni ma 20% nie widziało tej drogi za wysepką , ale jak kozaki w góry przyjada to rozj***ne poznaniaki i warszawiaki na każdym zakręcie bo prostej 20 metrów było .
Ja bym pewnie pojechał tak samo jak on wystarczy widziec dużo przed sobą a ta wysepka jest dla krów co z pola na pole przechodza .
A mandat nich kto spojrzy w taryfikator może z 200 by dostał .

Moshe

2012-11-15, 15:42
Jeździcie jak c**y, to potem wszędzie widzicie piratowanie. Gość nie stworzył żadnego zagrożenia w ruchu drogowym, a że złamał kilka przepisów... cóż, już to widzę jak wszyscy są święci i nigdy nie złamali żadnego przepisu drogowego...

camson

2012-11-15, 16:01
Naprawdę nadgonił w ch*j, a już by miał po prawku.

Dziamian

2012-11-15, 19:46
zadziwiają mnie co niektórzy z tym że gość nie zrobił nic złego, proszę zróbcie przysługę Narodowi i oddajcie prawo jazdy!

Gość ewidentnie stwarza zajebiste zagrożenie i tyle, gdzie zapewne znając życie 200m dalej miał już możliwość normalnego wyprzedzania

czaro

2012-11-15, 20:35
dziaraxx1 napisał/a:

Wszyscy spina na kolesia co kwasu w kolanach nie ma , 90% prawka ni ma 20% nie widziało tej drogi za wysepką , ale jak kozaki w góry przyjada to rozj***ne poznaniaki i warszawiaki na każdym zakręcie bo prostej 20 metrów było .
Ja bym pewnie pojechał tak samo jak on wystarczy widziec dużo przed sobą a ta wysepka jest dla krów co z pola na pole przechodza .
A mandat nich kto spojrzy w taryfikator może z 200 by dostał .



Obejrzyj od 0:30. Teren zabudowany, podwójna ciągła, przejście dla pieszych, skrzyżowanie, wysepka i zapewne prędkość. Chyba trochę ponad 200 zł by było

beeveer

2012-11-16, 00:36
@Moshe jesteś skończonym idiotą. gdybym spotkał pana na jakimś gasstation bez żadnego słowa wyłapałby z bańki. za wyprzedzanie z lewej strony wysepki. pieszy nigdy nie patrzy w tą stronę, przez takich cwe*ów ginie wiele niewinnych osób. również mam nadzieję że gnój szybko trafi na harda.

Moshe

2012-11-16, 02:21
beeveer, gówno byś zrobił ;) I cofnij się pamięcią do przedszkola, gdzie uczy się dzieci, że wchodząc na ulice patrzy się w obie strony, bo inaczej się ląduje na hardzie.

A wysepki to kolejny debilizm, przez który nie można normalnie wyprzedzić, a piesi łażą jak święte krowy. Na harda powinien trafić gnój, który je wymyślił.