18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piratowanie w volvo

Bananas1 • 2012-11-12, 20:14
Tak się jeździ pod Wrocławiem.[video]
[/video]

Shymeq

2012-11-13, 22:12
To ja dodam że to miejscowość Wisznia Mała na drodze krajowej nr 5 Między Trzebnicą a Wrocławiem. Po przebudowie tam nie da się praktycznie wyprzedzać masa wysepek wydzielonych lewoskrętów i natężenie ruchu które powinno być skierowane na drogę ekspresową a nie na jednopasmówkę.


killerZeWsi

2012-11-15, 04:32
@Shymeq
Skoro się nie da wyprzedać, to się k***a nie wyprzedza.

Powyjeżdżały buraki ze swoich wiosek z trzema drogami na krzyż, gdzie się brali nawzajem swoimi złomami nawet przed szkołą, na cywilizowane drogi i zachować się nie potrafią. Jak chcesz szybko i bezproblemowo dojechać wszędzie, to se motocykl kup i wyprzedzaj kogo chcesz i jak chcesz - bo nawet na podwójnej można motocyklem wyprzedzać. A jak nie wiesz, co to kodeks ruchu drogowego i dlaczego najpierw trzeba zdać na prawo jazdy - to wypie**alaj z dróg publicznych na kartoflisko, zjebie.

wympal

2012-11-15, 06:04
to wspaniałe volvo to ford focus po lekkim retuszu, z prawdziwym volvo nie ma nic wspólnego, tak jak jego kerownik co nie ma z kierowcą nic wspólnego

klucha358

2012-11-15, 06:23
prawo jazdy mode off po tym nagraniu :D

genghiskhan

2012-11-15, 08:40
Radysh napisał/a:

Tu nie ma co komentować. Kawał głupiego ch*ja prowadzi świetny samochód.


bicz plis - v50 świetny samochód?
to już niestety nowa ch*jowa generacja, v50tka to odmiana focusa najzwyczajniej w świecie z odrobiną luxusu i ze starymi silnikami volvo
te najnowsze to już padło totalne, wsadzają tam r4 i r6 silniki a podobieństwo do volvo to znaczek i ukochane bananowe zagłówki
:idzwch*j:

jacek197 napisał/a:

już myślałem że będzie o mnie, a tu taka ch*jowa 40, fe


to nie jest v40 kretynie :idzwch*j:

mare30ks napisał/a:

no wlasnie
wszyscy dra lacha ze to ch*je w beemkach zapie**alaja jak debile
a ja czesciej widze debili w vw lub jeszcze czesciej wlasnie w volviakach i innych tzw markach premium ktore z premium juz nic nie maja wspolnego. siedzi jakis managierek sredniego czy wyzszego szczebla sluzbowej furce, naogladal sie reklam ze ma dynamiczny i bezpieczny samochod i zapie**ala jak debil. jak sie rozjebie to wrzask ze to nei jego wina tylko tego drugiego bo on jechal volvo


co ty pie**olisz? gówna z chrzanem się najadłeś? :idzwch*j:

envoy

2012-11-15, 09:37
gdyby nie podpis pomyslalbym ze to rosja. za kierowica mentalnie jestesmy duzo gorsi od nich ale maja wiecej kamerek do dokumentowania swojej jazdy. i nie pie**olcie glupot bo u nas nie jezdzi sie 50 km\h w terenie zabudowanym, nie zatrzymuje sie na jak zapala sie pomaranczowe tylko dodaje gazu co zazwyczaj konczy sie przejechaniem na czerwonym, wyprzedza sie na przejsciu na pieszych, na skrzyzowaniach, na podwojnej ciaglej etc, etc. wiec jesli chcecie kogos krytykowac to zapytajcie siebie najpierw czy ja jestem w porzadu.
a koles powinien dozywotnio stracic prawo jazdy. za bycie skonczonym debilem bez jakiegokolwiek instyktu samozachowawczego. sa to jednostki socjopatyczne ktore nalezy eliminowac z ruchu drogowego. jakby mu dac rower to pewnie by nim zapie**alal.

Sl...........nx

2012-11-15, 10:29
Z innej beczki, czy może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego na odcinku od 0:53 do 0:58 namalowano podwójną linię ciągłą, skoro aż do 0:58 nie ma skrzyżowań, tylko zwykłe obiekty przydrożne?
Czy zarządca drogi miał za dużo białej farby?

@bsynt

2012-11-15, 11:04
Na tej trasie jeden ku*as zabił kierowcę jadącego z przeciwnej strony przez wyprzedzanie z drugiej strony wysepki.

Amplifa

2012-11-15, 11:09
Wy macie prawo jazdy moze ? Bo ja nie widze zeby on cos tutaj zlego robil, jakis mlon jedzie jak p*zda i tylko denerwuje. Bym sie nie zdziwil jakby wiekszosc z was zapie**alala na prostej z 150 i wielkie kozaki, na zakrecie zwalnia do 80, a pozniej wjezdza do zabudowanego i odrazu po hamulcach do 50. Taky debile nie powinni jezdzic. Te pie**olone wysepki to jakas plaga, jest u mnie w miescie wielka ulica ze 3 samochody sie spokojnie zmieszcza+ nigdy nie bylo problemow z rowezystami, teraz naj***li wysky co okolo 150m i trzeba sie pie**olic i zwalniac ciagle.

nitrox89

2012-11-15, 12:44
A ja bym sie nie ździwił gdyby to był nieoznakowany z wideorejestratorem :lol:

wrc1

2012-11-15, 12:58
ruskie nie maja juz kamer, ze nie macie co wstawiac?

Trollu

2012-11-15, 13:40
Zabijać takich sk***ieli zanim zabiją kogoś niewinnego

Endzior

2012-11-15, 13:56
Kto tak PIRATOWYWUJE

sobanek

2012-11-15, 13:57
pie**olicie jak głupi, a nie macie nawet prawa jazdy. Mam identyczny samochód (V50) i też wyprzedzam jak nie mogę jechać za jakąś babcią, która na 50-tce jedzie 30, albo inny tłumok Lanosem, który na 100-wce jedzie 70... Powinny być mandaty dla takich ludzi. Manewry trochę ryzykowne, ale podejrzewam, że lepiej by z tego wyszedł niż ruski w Ładzie.