18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piłkarze Korony ratują kibiców.

pelepele • 2013-05-20, 11:03
Kilka słów wyjaśniających sytuację.

Zaraz po wczorajszym meczu polskiej Ekstraklasy Korona Kielce-Jagiellonia Białystok policjanci zablokowali wyjścia ze stadionu i powiedzieli, że wypuszczą kibiców dopiero gdy ich wylegitymują (ot tak postanowili zaplanować kibicom spędzenie niedzielnego popołudnia). Pomimo tego, że działa system identyfikacji i każdy kibic wchodzący na mecz jest znany z imienia, nazwiska, peselu i zdjęcia.
O brawurowej akcji dowiedzieli się piłkarze Korony Kielce, którzy postanowili pomóc swoim kibicom. Udali się na trybuny w celu rozmowy z policjantami. Doszło do ostrej wymiany zdań.
Gdy dziennikarze zobaczyli co się dzieje, również szybko udali się w okolice trybun. Policjanci widząc ich i zdając sobie sprawę z tego co będzie gdy ich działania zostaną nagłośnione podjęli decyzję o wycofaniu się z tej idiotycznej akcji i wypuszczeniu kibiców ze stadionu.

Piłkarzom Korony należy się wielki szacunek.


Moby_Dick

2013-05-20, 11:10
Demokracja! Wolność! itp itd - ale na papierku i pod kontrolą :krejzi: Jeszcze trochę i się w domu nie będzie można wysrać bez wylegitymowania się!

bloodwar

2013-05-20, 11:11
j***ne zwierzęta, do wora! A wór do jeziora!

Ba...........or

2013-05-20, 11:46
"Piłkarzom Korony należy się wielki szacunek."

a policjantom należy się wielki ku*as w dupsko

daniello17

2013-05-20, 11:56
Białe kaski robią laski!

Legitymowanie kilkuset osób na stadionie, na takie coś mógł wpaść tylko wyjątkowy kretyn.
Białoruś przy tym to w pełni demokratyczny kraj.

kacpereczeq12

2013-05-20, 12:05
Podobna akcja była przy carrefour w Krakowie (zakopianka) - Były nielegalne wyścigi i sprawdzali potem wszystkich kierowców. Nieważne czy był to 70 letni dziadek z 9 letnią wnuczką czy kobieta z wózkiem zakupów. Według tych tępych pał oni też mogli się ścigać :samoboj:

Magik2501

2013-05-20, 12:09
bloodwar napisał/a:

j***ne zwierzęta, do wora! A wór do jeziora!




Polaczek...

Dy...........za

2013-05-20, 12:14
Bardzo dobrze, powinni zamknąć stadiony dla oglądających i kto chce niech ogląda w TV, a nie rozpie**ol robią wierni fani, pseudokibice, psu w dupę.

Steven

2013-05-20, 12:14
"Niech żyje wolność, wolność na stadionach"- do wolności trzeba dorosnąć. Wolność to także odpowiedzialność.

fondas

2013-05-20, 12:20
"Pomimo tego, że działa system identyfikacji i każdy kibic wchodzący na mecz jest znany z imienia, nazwiska, peselu i zdjęcia."

Tylko w teorii tak jest. Bywają zmiany sektorów, wchodzenie na kogoś bilet, wpuszczanie na lewo przez ochronę.

adresikpuma

2013-05-20, 12:46
policyjna prowokacja,pewnie liczyli na to że bedzie burda i tvn razem z wyborcza bd mieć ciekawy temat

VisennaCK

2013-05-20, 12:55
Pierwszy mecz Korony, na którym nie byłam odkąd mieszkam w Kielcach i już taka akcja.
Piłkarze Korony są wielcy, nie dość, że wstawiają się za kibicami, to warto też wspomnieć o moim ulubieńcu - Maćku Korzymie, który mimo poważnej kontuzji oglądał mecz po zejściu z boiska, i to ze łzami w oczach.
A policja? Białe kaski robią laski, jak to mawia mój narzeczony :)

Zarammoth

2013-05-20, 13:00
...

Czemu nie wspomniałeś, że wylegitymowywali TYLKO sektor tzw. Młyn, gdzie debile odpalili race, co jak wiadomo jest zabronione? Czego się spodziewali? Byłem na meczu, normalnie wyszedłem. Szkoda tylko, że przez parę osób co przemyciło race (w dodatku nie umieli tego obsługiwać, bo niemal sami się podpalili) to teraz kluba zapłaci kary, a i pewnie kibice nie będą mogli na stadion wejść.

Matikens

2013-05-20, 13:03
W KAŻDEJ grupie się znajdzie się zawsze kilku debili przez których cierpi cała reszta.