18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pikieta i zatrzymanie kibiców Jagiellonii

Sylarr • 2011-05-17, 19:57
Wyrażanie swoich poglądów politycznych za rządów donalda jest zabronione.


marszalek1

2011-05-18, 21:21
r0xereq napisał/a:



ten dresik zrobił by ci z dupy jesień średniowiecza.



Mam rozumieć, że jesteś dumny z tego "dresa"
Bo robienie z dupy czegoś tam, to w sumie nie lada wyzwanie xd

modzgi

2011-05-18, 21:28
Ehhh
"Donald tusk show"
wszystko byle nie to co jest naprawdę ważne, były dopalacze , teraz kibice...
tymczasem dług publiczny rośnie, SB inwigiluje spoleczeństwo, a putin r*cha polskę bez wazeliny w odbyt..Otrograf Komorowski podpisuje ustawę zakazującą identyfikacji SB-ecji (ciekawe dlaczego?) na kolejne 50 lat.....
Hmmm teraz pytam, czy ludzie w tym kraju są ślepi?
Są jak psy..... rzucisz kiełbasę ( np. 3000000 mieszkań) i lecą z językami na brodzie do urn....
Albo polacy to "bezmusgie" zombi lecące po żarcie.... albo w tym kraju nie ma już demokracji...
i dajemy się je**ć w kakao na całego... Pamiętaj cie nie ważne kto rządzi...( PO, PIS ,PSL, SLD, PJN) to wszystko to samo... kolesie
teraz te transfery polityczne... no jaja po prostu...
Czy ci ludzie nie mają poglądów??
SLD to partia lewicowa...PO centro- prawicowa.... więc coś mi tu nie halo?
wszystko kolesie.....
Kibice mogli by się troszkę opanować czasem (tak o kibolach)
następnym razem pójdźxie do urn.... z zagłosujcie na kogoś świerzego....
a nie bandę czworga ( która zamiast zajmować się prawdziwymi problemami to zatrzymuje chłopaczków i wielkiego bandytę Dawida bratko, bo legalizacja to tylko głupi mit, bo kto chce to pali i tak)

cyklop28

2011-05-18, 21:43
Nie jestem zaangażowany politycznie, ani nie posiadam sprecyzowanych upodobań partyjnych, ale wiem jedno. Lepiej niech Tusk zrobi porządek z kretynami niż miałby siedzieć cicho jak poprzednie rządy.

Rozpie**alają mnie takie pikiety. Jak go policja wylegitymuje i 50zł mandatu da to zaraz wielka obraza majestatu, ale jak się kosami w Krakowie napie**alają na ulicy, albo jak spuszczają wpie**ol przypadkowym kolesiom w mieście to jest honor i obowiązek.. Dla mnie to jest kurestwo nic więcej. Potrafią rozk***ić stadion, a 50zl i 48h w ciupie go boli. Ot szlachta się znalazła. Tą bandę frajerów można porównać jedynie do PZPNu.To dzięki nim niszczy się "polska piłka" (sic!), a zwykli prawdziwi kibice piłki wolą oglądać mecze na jakiejś platformie tv.
I nikt mi nie wmówi, że to tylko kibice. Nikt ich nie zmusza do napie**alaniu się na i pod stadionem.

Wk***ia mnie Tusk tak jak nie jednego z Was, ale chapeau bas za dopalacze i mam nadzieje za rozk***ienie tej patologii stadionowej.

Bananek

2011-05-18, 22:12
r0xereq napisał/a:



ten dresik zrobił by ci z dupy jesień średniowiecza.



Ale w pojedynkę czy z kolegami z piaskownicy?

marszalek1

2011-05-18, 23:45
Bananek napisał/a:



Ale w pojedynkę czy z kolegami z piaskownicy?



Mame by przyprowadził ;)

Schizo

2011-05-19, 00:35
artur_sz13 napisał/a:



Ale jakim cudem trzeba zakładać że Donald Matole było akurat do tego konkretnego matoła. Znieważenie postaci kreskówkowej (Kaczora Donalda) jako że to postać kreskówkowa nie jest karalne matoł to nie jest słowo obraźliwe. Sikorski powiedział że Sikorski ty idioto jest ok (a to mocniej niż matoł) a od Żydów ich nie wyzywali przecież. Nikogo nie obrazili akcja polityczna. Faktycznie stoją tam gdzie kiedyś stało ZOMO. Poza tym tylko znieważenie prezydenta jest ścigane z urzędu. Jeśli chodzi o premiera czyli zwykłą osobę ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. Dopóki Donald nie uzna że chodziło o niego i nie zgłosi na policję nie mają prawa nic robić.



Jak widze takie gadanie to aż mi się odechciewa.
Typowe bronienie się, przy okazji robiąc z siebie idiotę.
Żal totalny.
Gdyby nie wyzywali od matołów, nie zgarneliby nikogo.
Sami na siebie bat kręcą a potem wielce płaczą, że taka nagonka na nich jest i oni tacy biedni.

tomkararek

2011-05-20, 09:50
najlepsze precz z komuna co za barany teraz mamy kapitaliz komuny dawno niema powrod do szkoly bym radzil banda plytkich ludzi mandaty im powpie**alac za niszczenie mienia i za zasmiecanie spalowac nawet protestu nie umieja zrobic komuchy j***ne precz z pseldo kobolami na stos ich

mateelv

2011-05-21, 00:48
kratek71 napisał/a:

z jakiej racji k***o dowód....nie co za kraj nie można prawdy wygłaszać chcą żebyśmy wierzyli w ciemnote którą nam wciskają !!

czemu w tej policji same ciecie pracują....wystarczy popatrzec na te mordy ;s


aha.

kurtz333

2011-05-21, 02:50
Najbardziej mnie smiesza ci ktorzy mysla, ze ludzie jebia po tych bezmozgach, bo tak w tv mowia. Przejrzycie sobie, debile, chociazby tematy dot. podobnych spraw sprzed propagandy rzadu, i co? Odjelo wszystkie argumenty?

Marian Paździoch

2011-05-21, 12:24
tomkararek napisał/a:

najlepsze precz z komuna co za barany teraz mamy kapitaliz komuny dawno niema powrod do szkoly bym radzil banda plytkich ludzi mandaty im powpie**alac za niszczenie mienia i za zasmiecanie spalowac nawet protestu nie umieja zrobic komuchy j***ne precz z pseldo kobolami na stos ich




Jeśli uważasz, że w Polsce jest kapitalizm to nie ma już dla ciebie ratunku

Schizo

2011-05-22, 18:03
tomkararek napisał/a:

najlepsze precz z komuna co za barany teraz mamy kapitaliz komuny dawno niema powrod do szkoly bym radzil banda plytkich ludzi mandaty im powpie**alac za niszczenie mienia i za zasmiecanie spalowac nawet protestu nie umieja zrobic komuchy j***ne precz z pseldo kobolami na stos ich



Innym każesz iść do szkoły, jednak sam też powinieneś się do niej wybrać, patrząc na poziom ortografii w Twoim poście.

fixa

2011-06-15, 10:51
"Precz z komuną"? Za komuny to podjechały by już dawno suki z ZOMO i by się skończyła zabawa w protestowanie. A rano w prasie odnotowano by ewentualnie że "grupa pseudokibiców rzuciła się agresywnie plecami na policyjne pały" ;)