18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pikieta i zatrzymanie kibiców Jagiellonii

Sylarr • 2011-05-17, 19:57
Wyrażanie swoich poglądów politycznych za rządów donalda jest zabronione.


Prokurator

2011-05-18, 14:29
@Vzam Nie za Komorowskiego, Nie za Kaczyńskiego, Nie za Kwaśniewskiego tylko o wiele wcześniej. Stadion jest miejscem w którym otwarcie się mówi nie tylko o piłce, ale i o działaniach rządu. Za Komuny, że jest cenzura, bieda. Teraz, że nie ma infrastruktury na euro. Czasy się zmieniły jednak mianownik został ten sam. Nie mówię, że to co zostało zrobione na meczu z lechem jest spoko, bo tak nie jest, tylko o tym, że ta iskra zainicjowała całkiem spory pożar. Bo kibice robią to samo, co pielęgniarki i górnicy - Walczą o swoje.

cyklop28

2011-05-18, 14:46
Co za banda kretynów :homer: Myślą, że jak wyjdą z poplamionym prześcieradłem na ulice Białegostoku to ich w Wawie usłyszą... Za naukę niech się wezmą, bo mam wrażenie, że zdania poprawnie sklepać nie potrafią. Chyba, że ta policja działa na nich tak paraliżująco.

Stadiony dla kibiców - też tak uważam - ale nie dla bydła i kretynów..

Wolę iść z córką na siatkę, ręczną, żużel czy nawet rugby niż na te kurestwo polskie na stadionach...

Vzam

2011-05-18, 14:50
@Prokurator
Dobrze, że na stadionie jeszcze nie mówi się o poezji Herberta i wytrwałości niezbędnej do przebicia się przez "Wahadło Faucaulta". O infrastrukturze się rozmawia między je.bnięciami operatorek TV w plecy? Wiem, nie wszyscy tacy są, ale zrozum - jeśli ludzie, którzy mają z tego kasę nie chcą zrobić z tym burdelem porządku, to nadrzędną rolą państwa jest zapewnienie, aby już nikt na stadionie nie kopną niewinnego operatora TV w plecy. Natomiast w tej sytuacji Twój ból wywołany niemożnością przebywania na stadionie i kibicowania ukochanej drużynie jest już kwestią drugorzędną.

Tym optymistycznym akcentem kończę z Tobą dyskusję, nic więcej do dyskusji nie wniesiemy.

haosek

2011-05-18, 15:20
Vzam,a dla mnie jestes idiota co pada manipulacji tak samo jak stare babcie przed telewizorem.
Dajesz się kierować jak robot. Poczytaj trochę o socjotechnice i tematach podobnych.

Mi się rzygać chcę, ze tacy ludzie jak ty przez pryzmat jednego typa co uderzył operatorkę, ocenia tysiące kibiców.

Inaczej,ty chcesz tak oceniać. Moja wina, że ochrona nie potrafiła zabezpieczyć meczu? Czy to koscioł,policja,czy kibice zawsze znajdzie się jakaś jednostka, która zachowa się nieodpowiednio.

W kościele pedofile, w policji pacan co nadużyje władzy. Ale nikt,nie mówi żeby spalić kościoły bo sami pedofile tam.

Zacznijcie żyć w inny swiecie niż internet. Bo obudzicie się majać 50lat, zarabiająć 1200zł i ze strachem w oczach bo rodzice poumierali i jak 'sobie poradzimy w życiu'.

pozdrawiam

Tak dodajac czemu 10 typów co rozrabiało na stadionie gdzie było około 20tys osób. Tak rzutuje na TWÓJ obraz, kibica. Czyżbyś tak bardzo był otumaniony przez media?

Czemu nie widzisz, że kibice np. Zawiszy - losowo przykład. Na same święta obdarowali około 200 osób, w tym bardzo dużo samotnych matek,prezentami i oferowali pomoc.

Obrażacie Kibiców od bydła i hołoty. A taka prawda, że są takimi samymi ludzmi jak w innych grupach społecznych. Jedni lepsi drudzy gorsi. Tylko, że jak przyjdzie kiedyś,pomoc,bronić swoich wartości. Czy nawet, walczyc za swój kraj. To tacy kibice będą 'bohaterami' a nie ludzie co boją się rzeczywistości ogarniczając się do życia w domu..

Juhu, wtedy wam nie pomoże Kinga Rusin i Tomasz Lis

sonico

2011-05-18, 15:31
@haosek

dobrze prawisz bo pseudocioty ktore mecz widzialy w telewizji a kibicowania sprowadzaja tylko do powiedzenia ze jest za realem albo barcelona maja tak spaczony umysl ze nie dostrzegaja jak 4 władza im wyprała mózgi

Vzam

2011-05-18, 15:32
@haosek

Nie chodzi o jednego i nie tylko na tym meczu socjotechniku. Nigdzie nie napisałem, że wszyscy na stadionach to bandyci, uważam że znakomita większość to porządni ludzie. Problem jest z pewną liczbą bandytów, right?

Przestań jęczeć, ogarnij się - to może nie będziesz musiał winić kogoś, że zarabiasz 1200 na miesiąc.

Mi to już nie grozi.

Kabul14

2011-05-18, 15:35
JKM powiedział kiedyś- "kibice to jedyna grupa społeczna, której jeszcze się coś chce" (cyt z pamięci). Dlatego właśnie jest tak nielubiana- jak się komuś coś chce to jeszcze może zacząć bruździć.

ra...........90

2011-05-18, 15:55
Mogą dostać duże odszkodowanie, nie obrażają głowy państwa więc mają racje i jestem 100 proc pewien. Policja to nie profesorzy nie znają dobrze prawa i tak naprawdę nie wiedzą za co zawijają, wystarczy wziąć dobrych prawników i mają kasę. JAGA JAGA JAGA !!!

meszamorum

2011-05-18, 16:12
"To rząd oficjalny, system totalitarny
Rząd oficjalny, dobrze skonstruowany
Rząd oficjalny, system totalitarny
Rząd oficjalny zawsze totalitarny"


ziuuut

2011-05-18, 16:17
Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie, jak policja tłucze kibolów to zniewaga a jak kibole tłuką policje to zabawa, ogarnijcie sie, zacznijcie sie (pseudokibice) normalnie zachowywać to wszystko bedzie ok ! Tak jak już ktoś wcześcniej napisał na siatkówce, piłce ręcznej czy gdziekolwiek indziej nie ma takich problemów bo kibice zachowują sie normalnie !! Wchodzą na mecz, oglądają i wychodzą i nikt nikogo nie tłucze ani nie karze.

marszalek1

2011-05-18, 16:20
Prokurator napisał/a:

@Vzam Nie za Komorowskiego, Nie za Kaczyńskiego, Nie za Kwaśniewskiego tylko o wiele wcześniej. Stadion jest miejscem w którym otwarcie się mówi nie tylko o piłce, ale i o działaniach rządu. Za Komuny, że jest cenzura, bieda. Teraz, że nie ma infrastruktury na euro. Czasy się zmieniły jednak mianownik został ten sam. Nie mówię, że to co zostało zrobione na meczu z lechem jest spoko, bo tak nie jest, tylko o tym, że ta iskra zainicjowała całkiem spory pożar. Bo kibice robią to samo, co pielęgniarki i górnicy - Walczą o swoje.



Walczą o swoje xD chyba pałkami i butelkami - raczej tym nic nie wskórają.
wiem, że nie wszyscy są "tacy" ale musimy płacić za błędy jednostek...

haosek

2011-05-18, 16:53
Prawdę mówiąc,ja nie chce nikogo obrażać. Ale już rzygać mi się chce. Jak widzę - przypadki,gdzie ochroniarz gazuje kibica za nic. A społeczenstwo wali tekstami "gazować ich,trzeba było jeszcze zlać ten ochroniarz jest bohaterem". To takie płytkie i puste.

Już nie mówiąc o tym, jak ludzie piszą czy gadają. "CHCIALBYM POJSC Z SYNEM NA MECZ ALE NIE MOGĘ".
Większej bzdury nie widziałem.

Jeżeli nie byliście dawno na meczu - idź na najbliższy w swoim mieścię przyekonaj się jak jest fajnie, a może nawet - zostanie na dłużej - teraz będac anty.

Idź zobacz ile jest kobiet,rodzin z dziecmi i nikomu się nie dzieje krzywda.

Idź na 20 losowych meczy i policz ile było zadym. Naliczysz DWIE to uznam, że jesteś farciarzem.

A jeżeli ktoś i tak się boi, odpal sobie 90minut.peel - tabele ekstarklasy,każda poddstronę drużyny - > strone internetową - > Galerie z meczu!! I ZOBACZ że chodza normalnii ludzie.

A ktoś wyżej mówi o odpowiedzialności zbiorowej? Tak? Okej, zamykajmy kościoły bo w jakimś, pijak wszedł i mszę rozwalił,albo dlatego że są pedofile tam.

Odpowiedzialność zbiorowa? Pff, Mam nadzieje, że wiesz o czym mówisz jak na jakimś koncercie,ktoś się pobije, a ochrona/policja zaagazuję Ciebie i dla statystyk da ci mandat.

Ludzie, podejdźcie do sprawy - rzetelnie, na postawie własnych opinii i przeżyć. A nie przez propgade mediów, co robią z kibiców bandydów.

A prawda jest JEDNA. W tym środowisku aktualnie, nie jest więcej zadym i burd niż w każdym innym. (Widzieliscie,jaki rozpiernicz zrobili ludzie pod KGHM?). A robi się z kibiców, wyselekcjowanany margines społeczny. Jak by jakiś goryl stał na bramce i wpuszczał tylko najgorszych na stadion.. litości

pozdrawiam

Marian Paździoch

2011-05-18, 17:05
Cytat:

Idź na 20 losowych meczy i policz ile było zadym. Naliczysz DWIE to uznam, że jesteś farciarzem.


Co?
Jak w 20 losowych meczach będą 2 zadymy to koleś powinien zagrać w totolotka. Niech 1 będzie na te 20 meczów to będzie dobrze. Niebezpieczne stadiony to czysty populizm. Nic takiego nie ma miejsca a najlepiej wiedzą o tym ci którzy na te stadiony chodzą

Stachu Wichura

2011-05-18, 18:17
j***ć tych łysych pseudo kiboli, nie umieją się zachować a potem mają pretensje i strajkują!
PS: do zwykłych kibiców nic nie mam, a Polska piłka mnie gówno interesuje :roll:

r0xereq

2011-05-18, 19:08
Bananek napisał/a:

"Zrobiliśmy 300 akcji w Polsce. Jest to niezliczona ilość." - typowy dresik



ten dresik zrobił by ci z dupy jesień średniowiecza.