18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pikieta i zatrzymanie kibiców Jagiellonii

Sylarr • 2011-05-17, 19:57
Wyrażanie swoich poglądów politycznych za rządów donalda jest zabronione.


Marian Paździoch

2011-05-18, 12:43
Witamy w Tuskolandii gdzie miłościwie nam panuje Tuskaszenko.
Na pohybel komunie!

troflix

2011-05-18, 12:59
nie zamkneli ich za obrazanie, tylko za nielegalna manifestacje ;) wg prawa pikiety powyzej 15 osob musza miec pozwolenie z urzedu :P co nie zmienia faktu, ze idea sluszna! jebac nasz rzad, juz lepszy pis :)

sonico

2011-05-18, 13:01
Tu sie k***a nigdy nic nie zmieni. Przypuszczam że nic im nie zrobią na komisariacie tylko spiszą dane zajmą sobie kupe czasu ktory moglby poswiecic na pie**olone lapanie zbirow wylapywanie pijanych awanturnikow z parkow kastrowanie pedofilow z placów zabaw. Urzad przed oknami mial niewygodny temat jak bylo widac na filmie nikt sie nie pojawil z urzedu wyslali parobków po 8 klasach ktorzy nadawali sie albo do lopaty albo do bicia pałką. Ci ktorzy zlapali sie za lopate dzis maja normalne rodziny i prace a Ci ktorzy zlapali sie za palke zostali takimi pie**olonymi pseudoobroncami. Zamykac urzedy dla pseudourzednikow. Zamknac senat przed pseudo posłami. Oko za oko ta stara zasada powinna byc do dzis.

Vzam

2011-05-18, 13:22
Żesz k.rwa czemu na meczach tacy elokwentni nie są.
Wbijcie sobie do głów, że nic się nie dzieje przypadkowo. Pojechańców napierdzielających się na stadionach trzeba było już dawno sprowadzić do parteru. Zamiast pierniczyć farmazony o Tusku napiszcie co Waszym zdaniem z problemem kiboli należało zrobić. Każda dyskusja tutaj zaczyna schodzić na Tuska - to już k.rwa radio ma_ryja? (btw. też za nim [Tuskiem] nie przepadam).

A chłopcy z filmu pełni wiary niech sobie manifestują pod oknami kolegów, którzy burdy wszczynają. Niech pokażą, że mają jaja.

"Przeprowadziliśmy ponad 300 akcji charytatywnych czyli niezliczoną ilość" :D :D

elLosiu

2011-05-18, 13:32
Przydała by się jakaś mała wojna to by się towarzystwo uspokoiło, mówię oczywiście o przyj***nych politykach :jezdziec:

Prokurator

2011-05-18, 13:38
@Vzam
A ja mam takie pytanie Ty doświadczenie życiowe bierzesz z internetu tak? Z kibolami trzeba zrobić porządek, tylko pytanie kim są kibole? aktualnie bo według tuska i mediów kibole to wszyscy uczestnicy imprezy masowej jaką jest mecz, każdy posiadasz szalika swojej drużyny jest kibolem, każdy kto przyczynia się do dopingu i oprawy meczu jest kibolem. A Ci co rozj***li płot na lechu są debilami.

NieWeszles

2011-05-18, 13:46
kratek71
Jaki Ty jesteś durny..
Myślisz, że to ich pomysł aby ich zatrzymać? To jest polecenie od kogoś z "góry". Poza tym obrażać nie można, dlatego też teraz została złożona sprawa do prokuratury w sprawie obrońców krzyża.

butlonosy

2011-05-18, 13:57
ukasz531 napisał/a:

Trzeba było nie wyskakiwać z "Donald matole", to by przynajmniej nic na nich nie mieli. A tak... Poza tym trudno cokolwiek oceniać po czterech minutach materiału, nie wiadomo, jakie okrzyki tam jeszcze padały. Mam wrażenie że z kibiców robi się teraz coraz większych męczenników, albo sami z siebie robią. Oczywiście zamykanie stadionów to poroniony pomysł wynikający z kompletnego braku jakichkolwiek innych środków, co nie zmienia faktu, że obrażanie władzy do niczego nie prowadzi. Do wroga trzeba podejść jakoś umiejętnie, a nie dawać mu powody do działania.



co ty człowieku pie**olisz...

po pierwsze "donald matole" może i poj***ne imię ale imię, nie wołali po nazwisku, czyli to żadna zniewaga, nawet nie było "donald t. matloe"

po drugie, oni nie są żadnymi męczennikami, to że ty godzisz się z ustrojem panującym w tym kraju to nie znaczy że wszyscy tacy są, otwórz oczy, oni "walczą" o to że by było lepiej

po trzecie, to nie są wrogowie tylko wszyscy ludzie w tym kraju są częścią państwa, i bliżej nam do bydła hodowlanego niż do wrogów.

strasznie dziwne są twoje poglądy. wiesz, mimo że potrafisz się pogodzić z wieloma rzeczami które są w tym państwie... to i tak nie powinieneś.

wiecie co o tym myślę?

jak się zgadzacie to liczę że napije się piwa

.:...........:.

2011-05-18, 14:03
butlonosy napisał/a:

jak się zgadzacie to liczę że napije się piwa



Czu to aby nie wymuszanie piw? :wtf:

Marian Paździoch

2011-05-18, 14:13
bosiak napisał/a:

nie zamkneli ich za obrazanie, tylko za nielegalna manifestacje ;) wg prawa pikiety powyzej 15 osob musza miec pozwolenie z urzedu :P co nie zmienia faktu, ze idea sluszna! jebac nasz rzad, juz lepszy pis :)



Pierdu pierdu. Pijesz - nie jedź. Nie wiesz - nie pisz. Dostali mandaty po 500 zł za obrażanie nierządu (czyt. lżenie premiera). Bolek aka Wałęsa nazwał Lecha Kczyńskiego durniem i sąd uznał, że to nie jest obraźliwe. Jakiś menel tez obraził Kaczyńskiego i wszyscy się śmiali a sąd go uniewinnił. Tuskaszenko nie pozwala sobie na obrażanie jego majestatu. Wkrótce pierwsze zatrzymania dziennikarzy niezależna.pl Gazety Polskiej i Rzeczpospolitej. A następnie opozycji

Krzychoo1990

2011-05-18, 14:15
[4:15] na tym kasku to Z jak ZOMO??

butlonosy

2011-05-18, 14:16
nie ;) nie chcę piw od ludzi którzy dają piwa bo dają. chcę piwa od ludzi którzy podzielają moje zdanie i uważają że coś jest dobrze powiedziane ;)

Vzam

2011-05-18, 14:19
@Prokurator
Ale że jak - wszystko wina rządu? A PZPN, kluby, Ekstraklasa SA? To nie ich problem? Ile lat ta stagnacja trwała? A sorry - okazało się, że jednak to też ich problem, pusty stadion = nie ma kasy. Ubolewasz, że sprawy zaszły tak daleko, ja też, ale trzeba uczciwie powiedzieć czyja to wina. Za Tuska kibole zaczęli szaleć? Chyba nie, zaczęli trochę wcześniej.

marcincore

2011-05-18, 14:23
teraz policja sie nie pie**oli