18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijany obywatel ukrainy w Polsce

Dzisiaj • 2022-05-20, 12:12
Policjant z częstochowskiej drogówki ujął po służbie 29-letniego obywatela Ukrainy, który kierując pojazdem w stanie nietrzeźwości, uszkodził 12 samochodów zaparkowanych na Wrzosowiaku. Miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.



Uwazam, ze Polacy powinni wyplacic mu odszkodowanie za stres powstaly w wyniku zatrzymania. Przeciez on musial tyle w zyciu wycierpiec :(

ZGredle

2022-05-21, 09:05
Kolegów z fermy wezwał. Dobrze że zaraz na front ich rzuca z patykami bo nie ma kto grabić.

Diomedes

2022-05-21, 10:21
TorkilKoval napisał/a:

OMG, ale się ruskie uaktywniły na tym portalu dla kombajnistów.



ruskie może i tu są, ale was z O-W -1947 to jest z całą pewnością w ch*j więcej

PhantomMask

2022-05-21, 10:55
Dzisiaj napisał/a:

nie zesraj sie.
World War Z - nie wiesz co to to nie pie**ol.
Masz zryty beret najwidoczniej tak jak lewaki, ktore placza, ze im sie krowy gwalci.
W ramach solidaryzacji z ukaina wypie**olisz literke Z z klawiatury i przestaniesz uzywac ? ja pie**ole - teraz juz rozumiem te wszystkie negatywne komentarze na twoj temat.



Gość po prostu jest amatorem opie**alania ukraińskiego pęta

:lol:

baronturbina

2022-05-21, 11:11
dejwid092 napisał/a:

Debilu j***ny czytaj z zrozumieniem mnie chodzi o to że koszta tych śmierdzieli my będziemy ponosić latami. Unia ściągnęła dla biednych Ukraińców cło to ci pierwsze co to pojechali po samochody żeby ściągnąć w dobrych cenach do swojego kraju. Naprawdę w obecnej sytuacji jest im to bardzo potrzebne. Jak widać ten konflikt nie robi na nich wrażenia skoro w takich chwili myślą o interesach zamiast o bezpieczeństwie swoim i swoich rodzin. Ukrainiec i ruski to to samo gówno.mielismy już przykłady co Ukraińcy kiedyś robili z polakami.to samo ścierwo co kacapy no ale teraz jest modne żeby ich bronić i każdy kto coś złego na nich napisze jest odrazu ruski. Każdy ma prawo do swojego zdania ale połowa debili go nie ma i kieruje się ogółem.jest moda na wyzywanie od ruskich to też tak będzie robić.


Jesteś poważnie ograniczony. Ukraińcy robili to, ruscy tamto. A potop szwedzki kojarzysz? Szwedów tez nie nawidzisz? Nawet już nie wspomnę o Niemcach. Jesteś głupi jak but. Świat jest tak skonstruowany że czy chcesz czy nie, będziesz płacił na Ukraińców i 500+ polskiej patologii. Mogłeś na PiS nie głosować. Tak więc nie pie**ol.

Diomedes

2022-05-21, 11:14
dejwid092 napisał/a:

Debilu j***ny czytaj z zrozumieniem mnie chodzi o to że koszta tych śmierdzieli my będziemy ponosić latami. Unia ściągnęła dla biednych Ukraińców cło to ci pierwsze co to pojechali po samochody żeby ściągnąć w dobrych cenach do swojego kraju. Naprawdę w obecnej sytuacji jest im to bardzo potrzebne. Jak widać ten konflikt nie robi na nich wrażenia skoro w takich chwili myślą o interesach zamiast o bezpieczeństwie swoim i swoich rodzin. Ukrainiec i ruski to to samo gówno.mielismy już przykłady co Ukraińcy kiedyś robili z polakami.to samo ścierwo co kacapy no ale teraz jest modne żeby ich bronić i każdy kto coś złego na nich napisze jest odrazu ruski. Każdy ma prawo do swojego zdania ale połowa debili go nie ma i kieruje się ogółem.jest moda na wyzywanie od ruskich to też tak będzie robić.



Ogólnie dobrze gadasz, ale mała korekta - tak jak mordowali naszych ukry, nie mordowali ani kacapy ani szkopy, mało tego jak szwaby i ruscy widzieli co ukry z Polakami wyprawiają to sami byli w wielkim k***a szoku, a teraz taka k***a jedna z drugą wielcy wyjadacze gówna z szoszońskiej dupy.

baronturbina

2022-05-21, 11:18
Diomedes napisał/a:

Ogólnie dobrze gadasz, ale mała korekta - tak jak mordowali naszych ukry, nie mordowali ani kacapy ani szkopy, mało tego jak szwaby i ruscy widzieli co ukry z Polakami wyprawiają to sami byli w wielkim k***a szoku, a teraz taka k***a jedna z drugą wielcy wyjadacze gówna z szoszońskiej dupy.


Ruscy za to gwałcili co się rusza i kradli co się da. Idzcie ruskim buty pucować za to że taką laską obdarzyli Polaków. Nie to co ukry.

Diomedes

2022-05-21, 11:31
baronturbina napisał/a:

Ruscy za to gwałcili co się rusza i kradli co się da. Idzcie ruskim buty pucować za to że taką laską obdarzyli Polaków. Nie to co ukry.



no tak zj***ny bękarcie bo ukry to k***a nie gwałcili, .... oni nie tylko gwałcili ale i rozpruwali polskie kobiety od krocza po szyję ty tępy k***iu i nie pie**ol tu o potopie szwedzkim przygłupie bo jeszcze żyją ci którzy przed szoszońską siekierą uciekli i żyją jeszcze ci którzy rezali ty j***ny szakalu

baronturbina napisał/a:

Ruscy za to gwałcili co się rusza i kradli co się da. Idzcie ruskim buty pucować za to że taką laską obdarzyli Polaków. Nie to co ukry.



i jeszcze jedno turbopustaku - sprawdź sobie ilu było ukrów w rabującej, gwałcącej i mordującej armii czerwonej - 6-7 milionów tumanie

dejwid092

2022-05-21, 11:37
baronturbina napisał/a:

Jesteś poważnie ograniczony. Ukraińcy robili to, ruscy tamto. A potop szwedzki kojarzysz? Szwedów tez nie nawidzisz? Nawet już nie wspomnę o Niemcach. Jesteś głupi jak but. Świat jest tak skonstruowany że czy chcesz czy nie, będziesz płacił na Ukraińców i 500+ polskiej patologii. Mogłeś na PiS nie głosować. Tak więc nie pie**ol.



Tym razem odpisze ci normalnie bez wyzywania. Jeśli miałeś w szkole historię i troche na niej uwazales to dobrze wiesz że polska była zawsze brzydko ujmując taka dz**ką.kazdy z nami robił co chcial a my wszystkim wchodziliśmy w dupę. Oczywiście winę ponoszą za to osoby rządzące w danym momencie naszym krajem. Na Szwedów mam wyj***ne bo oni mają wyj***ne na nas. Jesteśmy krajem który najwięcej pomaga Ukrainie i najwięcej dostanie po dupie.u nas nie wyciąga się wniosków. wszystko na pokaz a kto za to zapłaci? Ja ty i reszta osób na tej stronie które wychodzą z piwnicy i idą zarabiać! I nie głosowałem ani na PiS ani na peło .

baronturbina

2022-05-21, 13:40
dejwid092 napisał/a:

Tym razem odpisze ci normalnie bez wyzywania.


O dziękuje mości łaskawsze.co by było twoim zdaniem jak bysmy Ukraińców nie wpuścili. Nie i ch*j??? Masz podpowiedz, bo wcześniej ci napisałem. Oczywiście dawanie im świadczeń, pesel itp. to gruba przesada, ale PiS ma pare milionów nowych wyborców. Pomijając politykę, jak by Putin Ukrainę zajął to nas by rozjechał w 72h! Polska nie będzie walczyć jak ukry w życiu. Za dużo w Polsce pedałów w rurkach co pierwszego dnia w Niemczech by grzali ławki na dworcu.

brylant1412

2022-05-21, 17:36
nebelwerfer napisał/a:

pracuje z Białorusinkami w biurze i powiem Ci luźni ludzie, oni też w piździe raczej mają swoją władzę tak jak i my więc do nich bym się nie przypie**alał aż tak



zrób im loda

gagatek690

2022-05-21, 18:21
Halman napisał/a:

,
ładne et masz w awce, takie nie rzucające sie w oczy...
nie wiem jakie mody mają do tego podejście ale dla przykładu zablokowałbym ci dodawanie awka



ja pie**ole ale masz beret zryty pisowską propagandą. Nie zgadnę- zaszczepiony też jesteś trzema dawkami?

bobic_999

2022-05-21, 22:43
Ojeju naj***ł się człek. Jest nas 7mld na świecie a wy macie jakieś schizy. Sadol schodzi na psy tu zawsze panował czarny humor a teraz c**y was swędzą ch*j wie o co i po co. Zazdrość Polaków kiedyś wykończy.

nebelwerfer

2022-05-23, 13:55
brylant1412 napisał/a:

zrób im loda



:D to są Białorusinki nie tajki to raz, a dwa wybacz, ale nie wezmę z Ciebie przykładu brudnych drutów znawco :D obsysaj w wolnym czasie pęto jak lubisz ale mnie w to nie mieszaj. Nienawidzić wszystkich to jest prosta sprawa ja wiem :) poznać ludzi to już jest k***a za duży wysiłek na ten twój płaski jak kula do kręgli mózg.