18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijany obywatel ukrainy w Polsce

Dzisiaj • 2022-05-20, 12:12
Policjant z częstochowskiej drogówki ujął po służbie 29-letniego obywatela Ukrainy, który kierując pojazdem w stanie nietrzeźwości, uszkodził 12 samochodów zaparkowanych na Wrzosowiaku. Miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.



Uwazam, ze Polacy powinni wyplacic mu odszkodowanie za stres powstaly w wyniku zatrzymania. Przeciez on musial tyle w zyciu wycierpiec :(

dżonyłojlker

2022-05-20, 18:22
tranzystor, niepotrzebnie edytowałeś wpis, ten pomysł z podpaleniem siedziby radia Zet był naprawdę dobry :ok:

Nyrewesa napisał/a:

A skąd ściągnęli tego matoła co pod Tarczynem upolował 14 kolarzy? Czy to nie jest przypadkiem Polak z dziada pradziada? Pijak to pijak. Niech ważne czy Polski czy Ukraiński.



Co się do człowieka przypie**alasz, bardzo dobrze zrobił, oby więcej takich akcji.

dadar123

2022-05-20, 18:32
Dzisiaj napisał/a:

bla bla bla...
zgadza sie - jedni i drudzy pijane k***y do odstrzalu. Jedyna roznica jest taka, ze na kacapow nikt nie placi ponad 300 milionow samego 500 plus. Jakos nie widzialem, zeby ruskie gowno bylo priorytetowo przyjmowane do lekarzy, zeby ruskie zajmowali miejsca na uczelniach tylko dlatego, ze kupili sobie matury na bazarku. Nie widzialem, zeby Polskie dzieci byly wyjebywane ze szpitali do domu i odmawiano im miejsca - bo trzeba zrobic miejsce dla kacapskich dzieci. Nie widzialem, by rzad doplacal w ch*j kasy za kacapskie bachory w szkolach, za kacapskich pracownickow itd.
Roznica jest taka, ze na jedne k***y placimy ciezkie pieniadze a na drugie nie.



ruSSkie sk***ysyny okradały Polskę na potęgę, przez kilka wieków, nie chciej żeby ta sk***ysyńska ciemnota wróciła do Polski

Diomedes

2022-05-20, 18:54
dadar123 napisał/a:

ruSSkie sk***ysyny okradały Polskę na potęgę, przez kilka wieków, nie chciej żeby ta sk***ysyńska ciemnota wróciła do Polski



u ha ha...a ukry to niby Polaków nie mordowały i nie okradały a to dobre. Weź pajacu wytłumacz gdzie się podziało kilkaset polskich miejscowości np na Wołyniu, ale nie tylko, razem z polskimi mieszkańcami ?

Heliar napisał/a:

Większość z młodych przyjechał przed wojną, czyli to są emigranci ze wschodu Ukrainy, Donieck i te tereny. Rozmawiają po rosyjsku i zapewne popierają Putina. Tam jest podobnie jak z polską. Na wschód od Kijowa to inny stan umysłu.



- weź nie pie**ol, ruskojęzycznych ukrów jest w cholerę, mało tego bardzo wielu z nich to tacy sami wielbiciele pewnego nazi-kolaboranta stepanka b. jak ci z tzw zachodniej "ukrainy".

sberek38

2022-05-20, 19:27
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Blablablablablablablala:



linki o ruskich nawet sprzed 11 lat, ale się nagrzebałeś w necie


pestka

2022-05-20, 19:47
pie**olisz głupoty, nie był to Ukrainiec lecz Rosjanin

baronturbina

2022-05-20, 19:52
Dzisiaj napisał/a:

Ponoc kacapy pija na potege i sa alko patologia... :
Tymczasem jego rodak mial problem z parkowaniem...
Finał sprawy odbędzie się w sądzie. Kary za jazdę pod wpływem alkoholu zależą od stężenia alkoholu we krwi. Kłopoty zaczynają się od stanu po spożyciu alkoholu. Mamy wtedy do czynienia z wykroczeniem, za które, zgodnie z art. 87 Kodeksu Wykroczeń, możemy dostać:
10 punktów karnych,
grzywnę od 50 zł do 5000 zł lub areszt do 30 dni,
zakaz prowadzenia pojazdów od 6 miesięcy do 3 lat.


Wiesz ułomów że kacap to określenie na twoich braci sowietow od matki rosyjiiiiii a nie ukr.

sberek38

2022-05-20, 20:42
pestka napisał/a:

pie**olisz głupoty, nie był to Ukrainiec lecz Rosjanin





[quote="sajet"]dobrze, ze my świeci i zawsze na trzeźwo[/quote
pierwszy z was nie podał źródła, a drugi wrzucił linka sprzed 11 lat z zupełnie innego miasta. dezinformatorzy pierprzeni

maddog77

2022-05-20, 21:11
dejwid092 napisał/a:

Spalić to gówno tak samo jak ruskich i Białorusinów i będzie spokój



I ciebie też to zawsze o jedną onucę albo katolskie ścierwo więcej.

andrzejrobert75

2022-05-20, 21:21
Policjant już wyleciał z roboty mam nadzieję.

dejwid092

2022-05-20, 21:30
maddog77 napisał/a:

I ciebie też to zawsze o jedną onucę albo katolskie ścierwo więcej.



I co czujesz się bardziej cool że idziesz razem z trendami? Bo w internecie nastała dziwna moda ciśniecia wszystkim którzy jadą po Ukraińcach od ruskich.ja mam wyj***ne na jednych i drugich bo to takie samo gówno. jak chcesz to sprawdzaj sobie ich na chatę i obciagaj im kabany ale od normalnych ludzi którymi nie starują media tak jak tobą się odpie**ol.

*sterują

kapadocja

2022-05-20, 23:12
50 m od mojego auta. Tyle wygrać :)

Justynka99

2022-05-21, 03:43
Ale w tym temacie śmierdzi ruskimi.

svenio

2022-05-21, 05:54
boguslaw1234 napisał/a:

Dobra k***a jest wojna i ch*j.
Rozumiem, że trzeba pomóc, nakarmić, przenocować. Ale k***a powiedzcie mi czemu jak k***a jestem przykładowo w biedrze to widzę same rosyjskojęzyczne młode pary, albo grupki chłopów - widać że po robocie? Co k***a wyj***ne mają w wojnę i dalej tu siedzą? Niech albo sp***alają, albo niech oni pierwsi pomagają.
Powinni k***y w wieku poborowym być tu ścigane i wypie**alane za wschodnią granicę bez możliwości powrotu, bo Polacy się dwoją i troją żeby pomóc a ci wyj***ne mają na wszystko.
Na zachodzie zrobił się syf przez ciapactwo, a tu przez banderowców się robi.



Ten pobór to mit są osoby które walczą ale raczej z własnego wyboru , Sława Ukrainie Gierojom Sto tys wymorodowanych bestialsko dzieci kobiet i staruszków na Wołyniu i Galicji Wschodniej niczego Nas nie nauczyło? mądry się uczy na błędach głupi popełnia je notorycznie


neo001

2022-05-21, 07:14
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Jasne- do tej pory ropa, gaz i węgiel od ruskich były za darmo
Jak mam wybierać, to wolę płacić na ukraińskie dzieci, niż na ruski pomiot.
Idź ze swoja pok***iałą logiką na rt dot com- tam zdobędziesz grono fanów fch*j.



Teraz też k***a płacisz, może nie bezpośrednio ale nasi "sojusznicy" z zachodu chętnie kupują a co za tym idzie koszty przerzucają na nas. Z takim myśleniem to my daleko nie zajedziemy.