18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijany obywatel ukrainy w Polsce

Dzisiaj • 2022-05-20, 12:12
Policjant z częstochowskiej drogówki ujął po służbie 29-letniego obywatela Ukrainy, który kierując pojazdem w stanie nietrzeźwości, uszkodził 12 samochodów zaparkowanych na Wrzosowiaku. Miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.



Uwazam, ze Polacy powinni wyplacic mu odszkodowanie za stres powstaly w wyniku zatrzymania. Przeciez on musial tyle w zyciu wycierpiec :(

Dzisiaj

2022-05-20, 15:08
Halman napisał/a:

,
ładne et masz w awce, takie nie rzucające sie w oczy...
nie wiem jakie mody mają do tego podejście ale dla przykładu zablokowałbym ci dodawanie awka



o ja pie**ole :D

Hal kacapie - dopiero teraz Twoj mundurek rosyjski rozpoznalem...




a nie... czekaj - nie jestem pie**olniety i nie widze wszedzie kacapow, ruskich trolli itd

Kriski

2022-05-20, 15:10
No jak on mógł? Zwykły Janusz by tego na obczyźnie nie zrobił. Janusz z Grażynką za granicą są przykładem cnót wszelkich.

Heliar

2022-05-20, 15:12
Większość z młodych przyjechał przed wojną, czyli to są emigranci ze wschodu Ukrainy, Donieck i te tereny. Rozmawiają po rosyjsku i zapewne popierają Putina. Tam jest podobnie jak z polską. Na wschód od Kijowa to inny stan umysłu.

dadar123

2022-05-20, 15:25
Lepsze pijaki ukraińskie niż gówno rosyjskie, którego miejsce jest w szambie. I tam też traficie, pie**olona ruska swołocz

CoJaTamKurwaWiem

2022-05-20, 15:27
Dzisiaj napisał/a:

Ponoc kacapy pija na potege i sa alko patologia... :
Tymczasem jego rodak mial problem z parkowaniem...
Finał sprawy odbędzie się w sądzie. Kary za jazdę pod wpływem alkoholu zależą od stężenia alkoholu we krwi. Kłopoty zaczynają się od stanu po spożyciu alkoholu. Mamy wtedy do czynienia z wykroczeniem, za które, zgodnie z art. 87 Kodeksu Wykroczeń, możemy dostać:
10 punktów karnych,
grzywnę od 50 zł do 5000 zł lub areszt do 30 dni,
zakaz prowadzenia pojazdów od 6 miesięcy do 3 lat.



Blablablablablablablala:

























Halman

2022-05-20, 15:32
Dzisiaj napisał/a:

nie zesraj sie.
World War Z - nie wiesz co to to nie pie**ol.
Masz zryty beret najwidoczniej tak jak lewaki, ktore placza, ze im sie krowy gwalci.
W ramach solidaryzacji z ukaina wypie**olisz literke Z z klawiatury i przestaniesz uzywac ? ja pie**ole - teraz juz rozumiem te wszystkie negatywne komentarze na twoj temat.



takie głodne teksty to może sprzedasz ale swoim kolegom z farmy i pierz częściej onuce bo jebie wschodem

RoboCat

2022-05-20, 15:56
jebia was i jedni i drudzy a wy im jeszcze wysylacie fanty. Covidek sie skonczyl to teraz jest wiara w nastepna bajeczke o bohaterskich ukrach, jacy oni nie biedni. taaa teraz biedni bo po drugiej stronie, ale jak sami zwyrole robili to co ruskie to wtedy sa cacy.

Ile tych filmikow jest o super armi ukrainskiej wygrywajacej z ta straszna rosja, zero strat po stronie ukrow :D pytanie tylko dlaczego nato tak trzesie dupa i reszta krajow nagle sie budzi ze chce do nato :P przeciez jak taki gowniany kraj zatrzymuje rosje to czego tu sie bac :D

po drugie z przesiedlania ukrow do nas skozysta jedynie putinek i to 2 razy - wyludnia mu ukraine a po drugie bedzie rozjebka od srodka w polsce ktora bedzie jeszcze slabsza.

po ktores tam - co to za wojna ze ludzie wracaja na swieta, brak biletow na pociagi i autobusy bo miejsca wykupione (chyba tylu najemnikow tam jedzie) albo kolejka lawet z samochodami :D smieszne to wszystko bardziej niz ten komik zielonski - przyklad propagandy ktorej by sie nie powstydziul gebels :P

uprzedzam debili piszacych ze jestem ruskim trollem: nie jestem bo mam gdzies ich wysztkich i ukrow i ruskow.

mazga50

2022-05-20, 16:06
Ktoś mi powie, co młody, zdrowy i sprawny ruchowo (no tu akurat chwilowo mniej sprawny) Ukrainiec robi w Polsce, gdy w ich kraju trwa wojna?

TorkilKoval

2022-05-20, 16:07
OMG, ale się ruskie uaktywniły na tym portalu dla kombajnistów.

boguslaw1234

2022-05-20, 16:56
Dobra k***a jest wojna i ch*j.
Rozumiem, że trzeba pomóc, nakarmić, przenocować. Ale k***a powiedzcie mi czemu jak k***a jestem przykładowo w biedrze to widzę same rosyjskojęzyczne młode pary, albo grupki chłopów - widać że po robocie? Co k***a wyj***ne mają w wojnę i dalej tu siedzą? Niech albo sp***alają, albo niech oni pierwsi pomagają.
Powinni k***y w wieku poborowym być tu ścigane i wypie**alane za wschodnią granicę bez możliwości powrotu, bo Polacy się dwoją i troją żeby pomóc a ci wyj***ne mają na wszystko.
Na zachodzie zrobił się syf przez ciapactwo, a tu przez banderowców się robi.

Pawlak2.0

2022-05-20, 17:08
Za takie odpie**alanie powinna być taksa pod ukraińską granice , przekazanie stronie ukraińskiej i zaznaczenie w systemie ewidencjonowania osób wjeżdżających do PL ze osobnik takie prawo utracił do żywotnie .

Dzisiaj

2022-05-20, 17:15
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Blablablablablablablala:



bla bla bla...

zgadza sie - jedni i drudzy pijane k***y do odstrzalu. Jedyna roznica jest taka, ze na kacapow nikt nie placi ponad 300 milionow samego 500 plus. Jakos nie widzialem, zeby ruskie gowno bylo priorytetowo przyjmowane do lekarzy, zeby ruskie zajmowali miejsca na uczelniach tylko dlatego, ze kupili sobie matury na bazarku. Nie widzialem, zeby Polskie dzieci byly wyjebywane ze szpitali do domu i odmawiano im miejsca - bo trzeba zrobic miejsce dla kacapskich dzieci. Nie widzialem, by rzad doplacal w ch*j kasy za kacapskie bachory w szkolach, za kacapskich pracownickow itd.

Roznica jest taka, ze na jedne k***y placimy ciezkie pieniadze a na drugie nie.

Sztruks

2022-05-20, 17:28
Mówiłem ze tak będzie Qurwy ukraińskie

CoJaTamKurwaWiem

2022-05-20, 17:55
Dzisiaj napisał/a:

bla bla bla...
zgadza sie - jedni i drudzy pijane k***y do odstrzalu. ....
Roznica jest taka, ze na jedne k***y placimy ciezkie pieniadze a na drugie nie.



Jasne- do tej pory ropa, gaz i węgiel od ruskich były za darmo :kawa:
Jak mam wybierać, to wolę płacić na ukraińskie dzieci, niż na ruski pomiot.
Idź ze swoja pok***iałą logiką na rt dot com- tam zdobędziesz grono fanów fch*j.

tranzystor

2022-05-20, 18:04
Heliar napisał/a:

Większość z młodych przyjechał przed wojną, czyli to są emigranci ze wschodu Ukrainy, Donieck i te tereny. Rozmawiają po rosyjsku i zapewne popierają Putina. Tam jest podobnie jak z polską. Na wschód od Kijowa to inny stan umysłu.



Już w tej waszej ukraińskiej propagandzie stosujecie coraz bardziej wyj***ne w kosmos teorie. Chyba już sami w to nie wierzycie.