18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Baronessa

2023-02-21, 12:13
ch*j tam z gówniakiem, niezłe SUVy zaparkowane, jak na indyjski gównostan.

bosobol

2023-02-21, 12:19
Rozprułabym te sierściuchy zawszarzone.

Manolito666

2023-02-21, 12:49
I ten materiał powinno się obowiązkowo puszczać wszystkim miłośnikom psów. A jako, że ostatnimi laty to już nawet nie miłośnicy, a raczej wyznawcy psów, to może przyjdzie do tych ciasnych głów jakaś refleksja. Choć wątpię.

Flodzia

2023-02-21, 12:55
Manolito666 napisał/a:

I ten materiał powinno się obowiązkowo puszczać wszystkim miłośnikom psów. A jako, że ostatnimi laty to już nawet nie miłośnicy, a raczej wyznawcy psów, to może przyjdzie do tych ciasnych głów jakaś refleksja. Choć wątpię.



I ten materiał powinno się obowiązkowo puszczać wszystkim miłośnikom gówniaków. A jako, że ostatnimi laty to już nawet nie miłośnicy, a raczej wyznawcy bombelków, to może przyjdzie do tych ciasnych głów jakaś refleksja. Choć wątpię.

bosobol napisał/a:

Rozprułabym te sierściuchy zawszarzone.



na ch*j komu puzzle z gówniaka?

kinio7777

2023-02-21, 13:27
Manolito666 napisał/a:

I ten materiał powinno się obowiązkowo puszczać wszystkim miłośnikom psów. A jako, że ostatnimi laty to już nawet nie miłośnicy, a raczej wyznawcy psów, to może przyjdzie do tych ciasnych głów jakaś refleksja. Choć wątpię.



Pierwsze primo to się pytam gdzie byli rodzice?! Taki szczaw nie powinien pozostawać be opieki..
Po drugie powiedz mi ile gowniakow czy nawet dorosłych zginęło od pogryzień, a ile psów zabito bez powodu..
Gdyby rodzice nie dali dupy, nic by się nie stało.

0_rafiks_0

2023-02-21, 13:57
kinio7777 napisał/a:

Po drugie powiedz mi ile gowniakow czy nawet dorosłych zginęło od pogryzień, a ile psów zabito bez powodu..



no i mamy pie**olnietego w gronie sadoli :D

Kohei

2023-02-21, 14:10
kinio7777 napisał/a:

Pierwsze primo to się pytam gdzie byli rodzice?! Taki szczaw nie powinien pozostawać be opieki..
Po drugie powiedz mi ile gowniakow czy nawet dorosłych zginęło od pogryzień, a ile psów zabito bez powodu..
Gdyby rodzice nie dali dupy, nic by się nie stało.



gdyby to był las i wilki to mialbys racje, ale to jest miasto i nie ma tu miejsca na agresywne zwierzeta
mam nadzieje, ze po tej akcji wybito wszystkie bezpanskie psy w dzielnicy

RobsoN

2023-02-21, 14:21
Kohei napisał/a:

gdyby to był las i wilki to mialbys racje, ale to jest miasto i nie ma tu miejsca na agresywne zwierzeta
mam nadzieje, ze po tej akcji wybito wszystkie bezpanskie psy w dzielnicy



Oraz matki które nie pilnują swoich pociech...

Angevil

2023-02-21, 14:41
Flodzia napisał/a:

I ten materiał powinno się obowiązkowo puszczać wszystkim miłośnikom gówniaków. A jako, że ostatnimi laty to już nawet nie miłośnicy, a raczej wyznawcy bombelków, to może przyjdzie do tych ciasnych głów jakaś refleksja. Choć wątpię.
na ch*j komu puzzle z gówniaka?



Oj flodzia ty k***a głupi trollu :lol: ty się nie martwisz o to, kto będzie pracował na twoją emeryturę bo z k***ienia się spokojnie sobie odłożysz ;)

kinio7777

2023-02-21, 14:53
0_rafiks_0 napisał/a:

no i mamy pie**olnietego w gronie sadoli



Wskaż normalnego na tym portalu. Po za Tobą oczywiście..

Kohei napisał/a:

gdyby to był las i wilki to mialbys racje, ale to jest miasto i nie ma tu miejsca na agresywne zwierzeta
mam nadzieje, ze po tej akcji wybito wszystkie bezpanskie psy w dzielnicy



Gowniak chodził przy ulicy, czy jakby go jebnął samochód to byłoby pk? Czy trzeba by prewencyjnie wybić wszystkich kierowców?

Flodzia

2023-02-21, 14:55
Angevil napisał/a:

Oj flodzia ty k***a głupi trollu ty się nie martwisz o to, kto będzie pracował na twoją emeryturę bo z k***ienia się spokojnie sobie odłożysz



Mówisz, że da się z tego wyżyć i zapewnić przyszłość? Matka zapewniła ci jakiś start w życiu czy musisz obciągać ku*asy jak ona na przydrożnym parkingu?

Thiago83

2023-02-21, 15:15
Baronessa napisał/a:

h*j tam z gówniakiem, niezłe SUVy zaparkowane, jak na indyjski gównostan.



no własnie, też zwróciłem uwagę na te Renault Kiger. Poczytałem trochę i się okazało, ze to tylko an rynek indyjski. Fajny, mały miejski suv. Szkoda, że u nas nie ma, raczej byłby hit, ale po wyglądzie mozna wywnioskowac, że to odpowiednik Dacii Spring, najtanszego elektryka u nas na rynku. Oczywiście w Renault jest normalny silnik