18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dawid0101

2023-02-21, 15:17
Manolito666 napisał/a:

I ten materiał powinno się obowiązkowo puszczać wszystkim miłośnikom psów. A jako, że ostatnimi laty to już nawet nie miłośnicy, a raczej wyznawcy psów, to może przyjdzie do tych ciasnych głów jakaś refleksja. Choć wątpię.



Jakbyś cokolwiek wiedział na temat psów to może byś wiedział, że niemalże większość posiadaczy psów nie wie z jakiego powodu je ma i co z nimi należy robić to tak jak posiadanie dzieci przez patologię....

smoklol

2023-02-21, 15:21
Wszystkie te zawszone kundle do utylizacji na ch*j..j komu to i tak nie przydatne

Pepol

2023-02-21, 15:29
Jak te samochody stoją? Da się wyjechać?

Siriuz

2023-02-21, 15:35
kinio7777 napisał/a:

Wskaż normalnego na tym portalu. Po za Tobą oczywiście..
Gowniak chodził przy ulicy, czy jakby go jebnął samochód to byłoby pk? Czy trzeba by prewencyjnie wybić wszystkich kierowców?



k***a, przecież gość napisał że w mieście nie ma miejsca na agresywne zwierzęta. Czego tu jeszcze nie rozumiesz? Czy może należysz do tych lewackich zjebów, którzy uważają, że w mieście również nie ma miejsca dla samochodów i kierowców? Jakby dzieciaka na ulicy potrącił samochód to wtedy stara do utylizacji - to chyba jasne.

Kielu

2023-02-21, 16:20
Jakiś kretyn ostatnio pisał ze w Azji psa bezpańskiego nie uświadczysz....

Rykba

2023-02-21, 16:41
fajny filmik pozdrawiam

trytodie

2023-02-21, 16:55
Ludzkie dziecko to najsłabsze stworzenie ja świecie

cezaar83

2023-02-21, 17:24
k***a, szkoda tego dzieciaka.

psotna_cipka

2023-02-21, 17:29
Smalce luzem biegają zamiast się wytapiać w kotle.


KuBuX

2023-02-21, 17:51
Sadistic - najlepszy przykład tabu w temacie gówniaków i psów

shoe5maker

2023-02-21, 18:02
kinio7777 napisał/a:

Pierwsze primo to się pytam gdzie byli rodzice?! Taki szczaw nie powinien pozostawać be opieki..
Po drugie powiedz mi ile gowniakow czy nawet dorosłych zginęło od pogryzień, a ile psów zabito bez powodu..
Gdyby rodzice nie dali dupy, nic by się nie stało.



I to jest właśnie tego typu pitolenie. Po stronie kundlów jest wina bo potrafią ugryźć/zagryźć, ale nie bo winni są rodzice/potencjalny samochód. To prawda że jakby byli problemu by nie było. Twoje tłumaczenie jest podobne do gadania lewaków jakoby brudasy byli agresywni bo biali ich nie lubią. Zawiodły dwa zabezpieczenia no i jest dupa, ale od razu zaatakujmy tych drugich.

Mieszczuch

2023-02-21, 18:44
Manolito666 napisał/a:

I ten materiał powinno się obowiązkowo puszczać wszystkim miłośnikom psów. A jako, że ostatnimi laty to już nawet nie miłośnicy, a raczej wyznawcy psów, to może przyjdzie do tych ciasnych głów jakaś refleksja. Choć wątpię.



A potrafisz ocenić trzeźwo sytuacje i kraj w jakim do tego doszło? Że psy są bezpańskie i latają luzem i pewnie nie maja co żreć i pewnie rzuciły sie na chłopca? Hejtujecie non stop k*rwa psy,że kogoś atakuja lub zabijają ale od czegoś to jest zależne. Mam też psa i nigdy nikogo nie ugryzł i nie ugryzie. Moze nie wszystko ale wiele zalezy od wychowania psa,sam on sie nie wychowa,tak samo jak z dzieckiem. A tu widze wielcy znawcy co tylko pi*rdola o tym,ze pchlarze trzeba utylizowac. Wielu ludzi tez trzeba by bylo utylizowac ,a tak sie nie dzieje.

Machut01

2023-02-21, 18:45
O kurde mole, myślę sobie po obejrzeniu filmiku, po czym patrzę przez 3 sekundy bez sensu w ścianę, biorę łyka browca, uświadamiam sobie, że ch*j mnie jakiś bachor obchodzi i lecę dalej

Małpkiskaczą

2023-02-21, 19:08
Marzy mi się taka sytuacja, takiego pchlarza zdeptałbym w para sekund, a na bydlaki mam w bagażniku kose., a jakby zabrakło to cokolwiek w oko lub duszenie. Wszystkie te gównopsy do uśpienia - pierwszy w kolejce jestem az się zesrałem z radości