18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WS46

2023-02-21, 19:15
Takie bezpańskie lub zaniedbane agresywne psy biegające luzem w grupach powinny być odstrzeliwane bo stanowią bezpośrednie zagrożenie nie tylko ze względu na to, że mogą pogryźć ale również mogą być nosicielami groźnych bakterii czy wirusów (wścieklizna) i w kontakcie z człowiekiem mogą mu zrobić wielki problem. Pamiętam jak się chodziło z kolegami za dzieciaka po wiosce i tych kundli było w ch*j (zazwyczaj łaziły po lasach w których robiliśmy bazy na drzewach) wtedy jak zaczynał szczekać i się do nas zbliżać to mu rzucaliśmy kamieniami pod nogi żeby go odgonić.

Wari

2023-02-21, 20:06
Mieszczuch napisał/a:

A potrafisz ocenić trzeźwo sytuacje i kraj w jakim do tego doszło? Że psy są bezpańskie i latają luzem i pewnie nie maja co żreć i pewnie rzuciły sie na chłopca? Hejtujecie non stop k*rwa psy,że kogoś atakuja lub zabijają ale od czegoś to jest zależne. Mam też psa i nigdy nikogo nie ugryzł i nie ugryzie. Moze nie wszystko ale wiele zalezy od wychowania psa,sam on sie nie wychowa,tak samo jak z dzieckiem. A tu widze wielcy znawcy co tylko pi*rdola o tym,ze pchlarze trzeba utylizowac. Wielu ludzi tez trzeba by bylo utylizowac ,a tak sie nie dzieje.



A skąd ty masz pewność, że twój kundel nikogo nie ugryzie? To jest zwierzę, zjebie jeden, wbij to sobie do pustego łba. Zwierzęta są nieobliczalne bo kieruje nimi przede wszystkim instynkt, a nie rozsądek albo logika.

kreska90

2023-02-21, 20:09
Mieszczuch napisał/a:

A potrafisz ocenić trzeźwo sytuacje i kraj w jakim do tego doszło? Że psy są bezpańskie i latają luzem i pewnie nie maja co żreć i pewnie rzuciły sie na chłopca? Hejtujecie non stop k*rwa psy,że kogoś atakuja lub zabijają ale od czegoś to jest zależne. Mam też psa i nigdy nikogo nie ugryzł i nie ugryzie. Moze nie wszystko ale wiele zalezy od wychowania psa,sam on sie nie wychowa,tak samo jak z dzieckiem. A tu widze wielcy znawcy co tylko pi*rdola o tym,ze pchlarze trzeba utylizowac. Wielu ludzi tez trzeba by bylo utylizowac ,a tak sie nie dzieje.



nie zesraj się "hejtujecie non stop k*rwa psy"??, Co to ma być? Tutaj wszystko i wszystkich sie hejtuje, taki portal taki portal

JebacJP2

2023-02-21, 21:02
Mój pies nigdy by tego nie zrobił. To porządne zwierze.

alubinium123

2023-02-21, 21:17
0_rafiks_0 napisał/a:

no i mamy pie**olnietego w gronie sadoli



A opie**olisz mi kiełbe ?

kreska90 napisał/a:

nie zesraj się "hejtujecie non stop k*rwa psy"??, Co to ma być? Tutaj wszystko i wszystkich sie hejtuje, taki portal taki portal



Dokładnie, j***ć małego śmiecia i te j***ne kundle.

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-02-21, 21:26
zaj***ć te kundle i zaj***ć gówniaki i będzie spokój nie będą się ludzie ciągle kłucić o to

Petebb

2023-02-21, 23:26
Nie jestem wyznawca dzieci ale za kazdego j***nego gowno jedzacego psa bym odstrzelil.

NosaczPL

2023-02-22, 00:11
psotna_c*pka napisał/a:

Smalce luzem biegają zamiast się wytapiać w kotle.



dobry obrazek właśnie tak się zachowują downy co mają śierściuchy i się dająlizać po swoich mordach i na dodatek i śpią w jednym łóżku z psem. ptfuuuu

LouisdeFunes

2023-02-22, 00:49
psy zobaczyły że bękart jest bezdomny więc go chciały przygarnąć i zabrały go do swojego kojca

Apolityczny

2023-02-22, 03:50
Psiaki walczą z przeludnieniem Indii, co nie zmienia faktu, że po takiej akcji tylko odstrzał. Dzwine, że nikt nie wyszedł, albo chociaż jakąś doniczką nie rzucił, u nas to nie do pomyślenia aż taka znieczulica.

alewamdojebe

2023-02-22, 13:21
Angevil napisał/a:

Oj flodzia ty k***a głupi trollu ty się nie martwisz o to, kto będzie pracował na twoją emeryturę bo z k***ienia się spokojnie sobie odłożysz



ch*j ci na imie :)

psotna_c*pka napisał/a:

Smalce luzem biegają zamiast się wytapiać w kotle.



to nie biegaj smalcu

bosobol napisał/a:

Rozprułabym te sierściuchy zawszarzone.



zaczbij od swoich w przedszkolu

Adae

2023-02-22, 16:32
Manolito666 napisał/a:

I ten materiał powinno się obowiązkowo puszczać wszystkim miłośnikom psów. A jako, że ostatnimi laty to już nawet nie miłośnicy, a raczej wyznawcy psów, to może przyjdzie do tych ciasnych głów jakaś refleksja. Choć wątpię.



Do mojej glowy przyszla taka refleksja: wiekszosc ludzi to j***ne bezuzyteczne ciamajdy, ktore sa w lancuchu pokarmowym nizej od psow.

ryba26

2023-02-23, 01:29
Baronessa napisał/a:

ch*j tam z gówniakiem, niezłe SUVy zaparkowane, jak na indyjski gównostan.



A jakby to twojego syna psy rozszarpywały tez bys zwracał uwage na samochody?

Mieszczuch

2023-02-23, 21:19
Wari napisał/a:

A skąd ty masz pewność, że twój kundel nikogo nie ugryzie? To jest zwierzę, zjebie jeden, wbij to sobie do pustego łba. Zwierzęta są nieobliczalne bo kieruje nimi przede wszystkim instynkt, a nie rozsądek albo logika.



Nie mam kundla i wiem,ze czlowieka nie ugryzie. To po pierwsze,po drugie ja Ci nie cisne wiec zluzuj majty albo jak chcesz i jestes odwazny to mozesz mi to w twarz powiedziec. Mozemy nawet nagrac filmik z naszego spotaknia i wrzucic na sadola. To pokaze ze wiekszosc tutaj to zwykle niedojdy zgrywajace kozaka,a jakby zobaczyli takie sceny na zywo to pierwsi by w gacie srali. A zajebac to nie kundle tylko mogla Twoja stara jeszcze nie otwierac za szeroko p*zdy jak wychoziles na swiat.

kreska90 napisał/a:

nie zesraj się "hejtujecie non stop k*rwa psy"??, Co to ma być? Tutaj wszystko i wszystkich sie hejtuje, taki portal taki portal



Ja wiem ze wszystkich sie hejtuje tutaj ale pie**olic bez ladu i skladu to troche dziwne patrzac ile tutaj znawcow od wszytkiego, bo nie widzac takich oczywistych rzeczy ludzie wykazuja sie tutaj nieziemska glupota

kulas9

2023-02-23, 23:18
Manolito666 napisał/a:

I ten materiał powinno się obowiązkowo puszczać wszystkim miłośnikom psów. A jako, że ostatnimi laty to już nawet nie miłośnicy, a raczej wyznawcy psów, to może przyjdzie do tych ciasnych głów jakaś refleksja. Choć wątpię.



No i czego to ma niby dowodzić? Weź sobie materiał gdzie 3 typa napada na kogoś z nożem analogiczna sytuacja, czego to ma dowodzić, że wszyscy ludzie są bandytami? Puknij się w ten pusty łeb.