18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piesio się wkurwił

phrontch • 2021-02-02, 09:08
Ciekawe co tak pieska zdenerwowało




mencjusz_

2021-02-02, 22:52
banerr napisał/a:

Pewnie kolego lubisz jak twój piesek wyliże sobie genitalia i odbyt a potem da ci buzi.



Ja nie praktykuję takich rzeczy ale powtórzę jeszcze raz, że skoro takie masz wspomnienia z psami to pozostaje mi tylko współczuć kolego.

;-)

Krytyix

2021-02-03, 00:55
To "Młody Mastif Tybetański" jak jeden z nich urośnie to zje najpierw całą rodzinkę a potem swoich braci.

Kilka lat temu widziałem na sadolku jak zjadł agresywnego pitbulla,oczywiście nasz słodziak stał I czekał aż pitbull się zdenerwuje.

Sam kiedyś chciałem takiego mieć,ale po przeczytaniu kilku komplikacji pomijając utrzymanie takiego psa to pomyślałem,że nie chce mieć żadnego kundla w swoim domu.

AlexUnder

2021-02-03, 01:35
Poczuł cieczkę.

Rebeliant

2021-02-03, 07:57
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Dobra skończ pie**olić, trzeba być poj***nym ,żeby mieszkć w Polsce.



Nie pie**ol. Plebs i bieda umysłowa ma ciężko, a tak to spoko luzik. Owszem jest kilka krajów, gdzie jest lepiej, ale Polska to zajebiste miejsce do życia i od tysiąclecia obcy chcą nam naszą ojczyznę zabrać we własne władanie.


Dobry klimat, jest lato, jest zima, katastrofy naturalne to wyjątki potwierdzające regułę.
Piękne krajobrazy, pełno lasów, łąk, jezior, rzek, gór i jest morze, odpowiednio chłodne aby było bezpieczne.
Ludzie mówią tu po polsku.
Od co najmniej 2 dekad w Polsce kupisz wszystko.

Owszem są problemy mentalne, urzędnicze ścierwo traktujące obywateli jak przestępców i petentów.
Polityczne ścierwo żyjące jak pasożyt.
Sądownictwo bolszewickie.

Ale świat zmierza w naszą stronę i będzie tylko gorzej, a u nas już tak jest i gorzej nie. będzie.


Poco wyjeżdżać z Polski jak się zarabia 10-30k brutto? Rozumiem jak nie masz kwalifikacji i wiedzy i zapie**alasz za 4k brutto, ale mając kwalifikacje zawodowe w Polsce będziesz żyć na nie niższym poziomie jak w DE/UK, a na pewno lepiej niż w NL/DK.

Rok 2005 przyniósł Polsce zbawienie, od ch*ja leszczy wyjechało na zawsze. Od 5 lat wracają ci wartościowi Polacy, bo widzą, że w PL zarobią odpowiednio dużo a nie ma muzułmańskiej zarazy ani afrykańskiej dżumy.

przemod5

2021-02-03, 08:38
Rebeliant napisał/a:

Nie pie**ol. Plebs i bieda umysłowa ma ciężko, a tak to spoko luzik. Owszem jest kilka krajów, gdzie jest lepiej, ale Polska to zajebiste miejsce do życia i od tysiąclecia obcy chcą nam naszą ojczyznę zabrać we własne władanie.
Dobry klimat, jest lato, jest zima, katastrofy naturalne to wyjątki potwierdzające regułę.
Piękne krajobrazy, pełno lasów, łąk, jezior, rzek, gór i jest morze, odpowiednio chłodne aby było bezpieczne.
Ludzie mówią tu po polsku.
Od co najmniej 2 dekad w Polsce kupisz wszystko.
Owszem są problemy mentalne, urzędnicze ścierwo traktujące obywateli jak przestępców i petentów.
Polityczne ścierwo żyjące jak pasożyt.
Sądownictwo bolszewickie.
Ale świat zmierza w naszą stronę i będzie tylko gorzej, a u nas już tak jest i gorzej nie. będzie.
Poco wyjeżdżać z Polski jak się zarabia 10-30k brutto? Rozumiem jak nie masz kwalifikacji i wiedzy i zapie**alasz za 4k brutto, ale mając kwalifikacje zawodowe w Polsce będziesz żyć na nie niższym poziomie jak w DE/UK, a na pewno lepiej niż w NL/DK.
Rok 2005 przyniósł Polsce zbawienie, od ch*ja leszczy wyjechało na zawsze. Od 5 lat wracają ci wartościowi Polacy, bo widzą, że w PL zarobią odpowiednio dużo a nie ma muzułmańskiej zarazy ani afrykańskiej dżumy.



Piwko ode mnie

banerr

2021-02-03, 09:35
Sverige napisał/a:

Sam bym lepiej twojej starej nie opisał



Zapewne lubisz swojemu kundlowi jajca lizać.

Rebeliant napisał/a:

Nie pie**ol. Plebs i bieda umysłowa ma ciężko, a tak to spoko luzik. Owszem jest kilka krajów, gdzie jest lepiej, ale Polska to zajebiste miejsce do życia i od tysiąclecia obcy chcą nam naszą ojczyznę zabrać we własne władanie.
Dobry klimat, jest lato, jest zima, katastrofy naturalne to wyjątki potwierdzające regułę.
Piękne krajobrazy, pełno lasów, łąk, jezior, rzek, gór i jest morze, odpowiednio chłodne aby było bezpieczne.
Ludzie mówią tu po polsku.
Od co najmniej 2 dekad w Polsce kupisz wszystko.
Owszem są problemy mentalne, urzędnicze ścierwo traktujące obywateli jak przestępców i petentów.
Polityczne ścierwo żyjące jak pasożyt.
Sądownictwo bolszewickie.
Ale świat zmierza w naszą stronę i będzie tylko gorzej, a u nas już tak jest i gorzej nie. będzie.
Poco wyjeżdżać z Polski jak się zarabia 10-30k brutto? Rozumiem jak nie masz kwalifikacji i wiedzy i zapie**alasz za 4k brutto, ale mając kwalifikacje zawodowe w Polsce będziesz żyć na nie niższym poziomie jak w DE/UK, a na pewno lepiej niż w NL/DK.
Rok 2005 przyniósł Polsce zbawienie, od ch*ja leszczy wyjechało na zawsze. Od 5 lat wracają ci wartościowi Polacy, bo widzą, że w PL zarobią odpowiednio dużo a nie ma muzułmańskiej zarazy ani afrykańskiej dżumy.



Z nim nie ma co dyskutować. To zjeb, który szoruje kible w Islandii i to jest szczyt jego możliwości.

Kalisiek

2021-02-03, 11:00
Baner na ch*j to ciebie w domu trzymali. Do okna zycia powinni dac

rapidu

2021-02-03, 12:24
banerr napisał/a:

Pewnie pańcia buzi chciała dać. Trzeba być poj***nym aby trzymać kundla w domu. Śmierdzi, pełno sierści i dupę o dywan potrafi wytrzeć.



To prawie jak twoja stara jak wraca po imprezie;)

Rebeliant

2021-02-03, 21:02
banerr napisał/a:

Z nim nie ma co dyskutować. To zjeb, który szoruje kible w Islandii i to jest szczyt jego możliwości.



Szczerze? Steinar to spoko ziom i zaryzykowałbym stwierdzenie, że jest w ch*j mądrzejszy od ciebie. Z pewnością można z nim podyskutować o wszystkim.