18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piesio się wkurwił

phrontch • 2021-02-02, 09:08
Ciekawe co tak pieska zdenerwowało




zwierzak30

2021-02-02, 13:31
zbynekmaslanka napisał/a:

Czekam na włascicieli pitbuilli z sadistica jak powiedzą, że "rozmawiąją ze swoim pieskiem i on ich kocha i lubi jeść marchewkę"



Już jest taki jeden. :)
Z tego tematu. :mrgreen:

baronturbina napisał/a:

Dobra stulejarze j***ni! Mój pies jest warty więcej niż wy bo: nie ujebie mnie nigdy i każdego co podskoczy zagryzie. Pies więcej warty niż murzyn i 90% białych.



https://www.sadistic.pl/brazylijski-poligon-vt533669.htm?highlight=brazylijski+poligon

mencjusz_

2021-02-02, 14:19
banerr napisał/a:

Pewnie pańcia buzi chciała dać. Trzeba być poj***nym aby trzymać kundla w domu. Śmierdzi, pełno sierści i dupę o dywan potrafi wytrzeć.



Jak dbasz tak masz. Przykre musisz mieć wspomnienia z dzieciństwa skoro tylko z tym kojarzą Ci się psy.

banerr

2021-02-02, 14:54
mencjusz_ napisał/a:

Jak dbasz tak masz. Przykre musisz mieć wspomnienia z dzieciństwa skoro tylko z tym kojarzą Ci się psy.



Nie rozpłacz się.
Nie ma złych psów. Są tylko źle przyprawione.

Obejszłem_system

2021-02-02, 15:14
Rebeliant napisał/a:

Poza tym, że to pies i ma instynkt i każdy jest w stanie zaatakować człowieka, bo mu coś odjebie, nawet te "ułożone".
Psy to stadni zabójcy o zerowej moralności, bo ta jest cechą tylko i wyłącznie światłych ludzi, zatem jak w stadzie będzie ktoś słabszy, to nawet w zabawie pies stwierdzi, że ma dość i upie**oli rękę.
Każdy pies jaki ugryzie człowieka w innym celu niż w obronie własnego stada jest z miejsca do odj***nia.



Nie piszemy "tylko i wyłącznie". Albo tylko albo wyłącznie.

robsonx79

2021-02-02, 15:15
garota napisał/a:

Chow chow...jeszcze nigdy nie widziałem aby właścicielami tych psów byli normalni ludzie. Te mogolskie puchate sk***ysyny są agresywne i nieprzewidywalne. I smakują nie za bardzo.



Taką parkę miała Wanda Rutkiewicz, która była akurat bardzo spoko. Raz jeden z jej psów wygryzł sobie pół uda, bo go jakoś swędziało i się wk***ił.

Rebeliant

2021-02-02, 15:29
Obejszłem_system napisał/a:

Nie piszemy "tylko i wyłącznie". Albo tylko albo wyłącznie.



Dziękuję za zmobilizowanie do poszukania czegoś więcej i przeczytania tegoż.

https://polonistyka-uwm.wixsite.com/pogotowie-jezykowe/single-post/2018/01/02/-tylko-i-wy%C5%82%C4%85cznie-czy-to-b%C5%82%C4%85d

Postaram się nie popełniać tego błędu w przyszłości.

mencjusz_ napisał/a:

Jak dbasz tak masz. Przykre musisz mieć wspomnienia z dzieciństwa skoro tylko z tym kojarzą Ci się psy.



Płytki masz rozum kolego. Pomyśl o czymś znacznie prostszym., może nawet nie zrobisz sobie zwarcia. Tę wiedzę można zdobyć bez posiadania psa, wystarczy, że sąsiad wróci z psem w deszczu obok ciebie lub też odwiedzisz znajomych psiarzy w czystych ciuchach i nie dostaniesz kapci. Co do wycierania dywanu dupskiem, to tutaj z pomocą znów cudze psy, ale także od ch*ja filmów, z tymi na Sadolu włącznie. Na koniec dodam, że ta wiedza jest także spisana w wielu książkach, a także jest przekazywana ustnie.

mencjusz_

2021-02-02, 15:51
Rebeliant napisał/a:

Dziękuję za zmobilizowanie do poszukania czegoś więcej i przeczytania tegoż.
Postaram się nie popełniać tego błędu w przyszłości.
Płytki masz rozum kolego. Pomyśl o czymś znacznie prostszym., może nawet nie zrobisz sobie zwarcia. Tę wiedzę można zdobyć bez posiadania psa, wystarczy, że sąsiad wróci z psem w deszczu obok ciebie lub też odwiedzisz znajomych psiarzy w czystych ciuchach i nie dostaniesz kapci. Co do wycierania dywanu dupskiem, to tutaj z pomocą znów cudze psy, ale także od ch*ja filmów, z tymi na Sadolu włącznie. Na koniec dodam, że ta wiedza jest także spisana w wielu książkach, a także jest przekazywana ustnie.



Płytki masz rozum kolego skoro wyrażasz swoją opinię na podstawie filmów z sadola. Ani mój pies, ani pies żadnego z moich znajomych nigdy nie wycierał dupska w dywan (a przynajmniej nikt nigdy z taką nowiną do mnie nie przychodził). Jak idziesz srać to też po tobie jebie ale są do tego środki zapobiegawcze. Jeśli ty albo twoi znajomi macie problem z utrzymaniem higieny swojego psa i mieszkania to może faktycznie powinniście odpuścić sobie ich posiadanie.

Kurde26

2021-02-02, 16:51
Sierściuch do uśpienia, stara raszpla też

Sv...........ge

2021-02-02, 17:31
banerr napisał/a:

Pewnie pańcia buzi chciała dać. Trzeba być poj***nym aby trzymać kundla w domu. Śmierdzi, pełno sierści i dupę o dywan potrafi wytrzeć.



Sam bym lepiej twojej starej nie opisał

banerr

2021-02-02, 17:33
mencjusz_ napisał/a:

Płytki masz rozum kolego skoro wyrażasz swoją opinię na podstawie filmów z sadola. Ani mój pies, ani pies żadnego z moich znajomych nigdy nie wycierał dupska w dywan (a przynajmniej nikt nigdy z taką nowiną do mnie nie przychodził). Jak idziesz srać to też po tobie jebie ale są do tego środki zapobiegawcze. Jeśli ty albo twoi znajomi macie problem z utrzymaniem higieny swojego psa i mieszkania to może faktycznie powinniście odpuścić sobie ich posiadanie.



Pewnie kolego lubisz jak twój piesek wyliże sobie genitalia i odbyt a potem da ci buzi.

ra...........91

2021-02-02, 18:13
Muzykę trzeba głośniej dać

przemod5

2021-02-02, 19:42
banerr napisał/a:

Pewnie pańcia buzi chciała dać. Trzeba być poj***nym aby trzymać kundla w domu. Śmierdzi, pełno sierści i dupę o dywan potrafi wytrzeć.



Poj***ni to są ludzie, którzy trzymają w domu amstafy i inne buliki ścierwa.

St...........on

2021-02-02, 21:40
banerr napisał/a:

Pewnie pańcia buzi chciała dać. Trzeba być poj***nym aby trzymać kundla w domu. Śmierdzi, pełno sierści i dupę o dywan potrafi wytrzeć.



Dobra skończ pie**olić, trzeba być poj***nym ,żeby mieszkć w Polsce.

zielonydarian

2021-02-02, 22:21
tidies napisał/a:

Chow Chowy to właśnie kwestia wychowania psów i dania przykładu



bzdura, pie**olenie zjebów hasających o 5 rano z kundlami i srających pod oknami sąsiadów, 7 rano taki zjeb zapie**ala do roboty a pchlarz zostaje sam w mieszkaniu i wyje jak wilk do księżyca w pełni, a ty musisz tego wycia słuchać bo k***a piesek ma prawo ,a gdzie k***a moje prawo do spokoju?

szymek10kk

2021-02-02, 22:43
banerr napisał/a:

Pewnie pańcia buzi chciała dać. Trzeba być poj***nym aby trzymać kundla w domu. Śmierdzi, pełno sierści i dupę o dywan potrafi wytrzeć.



Ale ty k***a wiesz że psa się czyści, dba o niego. Dobrze że takiego zjeby jak ty nie mają zwierząt bo pewnie trzymał byś psa przy korycie na dworze przyczepionego na metalowym łańcuchu tak jak cię Ojciec trzymał.