18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies do wora wór do jeziora

~Angel • 2020-01-17, 20:54
Cytat:

W środę, tj.15 stycznia przy stawach rybnych w miejscowości Musuły, gmina Żabia Wola znaleziono małego psa w zawiązanym worku, w wodzie . Pies był tak zbity, że puściła mu się krew z pyska i odbytu, cały obolały. Przeżył. Niesamowita wręcz wola życia.

Piesek ma ok 2-3 lat, jest niewielki, waży ok 7kg , był zawiązany w worku po zbożu.Trafił pod opiekę : Fundacja PEGASUS

Fundacja Pegasus
ul. Rosoła 36 lok.2,
02-796 Warszawa

I dzięki w/w fundacji, a przede dzięki wspaniałym ludziom, którzy tworzą tą fundację psina trafiła do kliniki, gdzie dochodzi do siebie, pod okiem fachowców.






















poligon6

2020-01-17, 22:23
luja27 napisał/a:

To gowno (właściciel) powinien być... zwykły śmiec.



Jego pies jaego sprawa, moja ciaża moja sprawa, tak to jakos leciało.

SupremeLeader

2020-01-17, 22:27
poligon6 napisał/a:

bla bla bla.





Napisz lepiej z jakiego regionu jesteś, bo do dziś nie wiem gdzie się jadło całe wróble jako "Chrósty"

pener1992

2020-01-17, 22:31
k***a nie chce psa,to niech go odda komuś, do schroniska, albo do weterynarza i uśpi, ale bez takiego okrucieństwa. Widziałem na hardzie gorsze "zbrodnie" z ligowej Brazylii ale jakoś mnie nie ruszyły tak jak to.
Na krzywdę ludzi to mam wyj***ne, ludzie są źli, Ci którzy są na hardzie sobie na to zasłużyli,ale żeby tak zwierzaka traktować to trzeba być szmatą j***ną.
No wziąć ch*ja na tortury.

SupremeLeader

2020-01-17, 22:40
pener1992 napisał/a:

Widziałem na hardzie gorsze "zbrodnie" z ligowej Brazylii ale jakoś mnie nie ruszyły tak jak to.
Na krzywdę ludzi to mam wyj***ne, ludzie są źli, Ci którzy są na hardzie sobie na to zasłużyli,ale żeby tak zwierzaka traktować to trzeba być szmatą j***ną.
No wziąć ch*ja na tortury.



"haloperydol" polecam stary!

impressa88

2020-01-17, 22:56
Oby to nie była silna wola przeżycia żeby do Pana swojego wrócić

pener1992

2020-01-17, 23:33
SupremeLeader napisał/a:

"haloperydol" polecam stary!



Nie będę ci specyfików z szafki mamy zabierał :D

PhantomMask

2020-01-17, 23:58
poligon6 napisał/a:

Amatorka. Na psa 7 kilo wytarcza dwie cegły, lub jeden suporex. Cegły ostanio drogie, wiec lepiej nazbierać kamieni z pola. Cegły wkladamy razem z psem do worka i mozemy jak chcemy zamieszać, ale nie widze potrzeby.



No.
Twój ojciec pomyślał to samo, h*ja wkładamy w dupę i możemy zamieszać jak chcemy, ale nie widział potrzeby. Wyj***ł cię klasycznie.

Usztafik

2020-01-18, 01:26
@UP
Nie bądź okrutny dla Naszego błazna Poligonka. Jego życie to pisanie idiotyzmów i robienie z siebie debila, nie zabieraj mu tego.

kuba6969masochista

2020-01-18, 02:43
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Poligon jest na poligonie, testuje wadliwą amunicję do Leopardów.
Więc jest nadzieja



a pamięta ktoś jeszcze Autystico?

dwakilo

2020-01-18, 03:15
traf napisał/a:

u nas motłoch wciąż istnieje



I głosuje na PiS

SpeedyG

2020-01-18, 07:00
Ja pie**ole co za sadole. Piesek pieskiem, ale bardziej wam szkoda jakiegoś sierściucha od dzieci, które umierają na raka. Walnijcie się w łeb i zastanówcie nad swoim człowieczeństwem.

darayavahus

2020-01-18, 08:01
Coś co na wsiach niegdyś było normą(jeszcze z 20 lat temu+), dziś wepchnęłoby połowę ich mikeszkańców na 5 lat do pierdla.. Takie czasy

Speakerninja

2020-01-18, 08:14
Ja rozumiem wrzucić czarne dziecko do wora i wrzucić do rzeki ,ale bezbronnego psiaka tak potraktować?

Oby ten dzban zginął przez bezkresną sraczke

kajtoh

2020-01-18, 08:26
A ja proponuje coś takiego - kto nie jest tylko internetowym napinaczem, ale chce znaleźć tego skur wiela, który to zrobił priv proszę. Nie żartuje. Są środki, potrzebni ludzie i czas. Brazylia ok, maczety - spoko, ale nie PIES.

Xs...........33

2020-01-18, 08:38
Mi wygląda na takiego zj***nego burka co szczeka codziennie na każdy podmuch wiatru, wcale mi go nie szkoda.