18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies do wora wór do jeziora

~Angel • 2020-01-17, 20:54
Cytat:

W środę, tj.15 stycznia przy stawach rybnych w miejscowości Musuły, gmina Żabia Wola znaleziono małego psa w zawiązanym worku, w wodzie . Pies był tak zbity, że puściła mu się krew z pyska i odbytu, cały obolały. Przeżył. Niesamowita wręcz wola życia.

Piesek ma ok 2-3 lat, jest niewielki, waży ok 7kg , był zawiązany w worku po zbożu.Trafił pod opiekę : Fundacja PEGASUS

Fundacja Pegasus
ul. Rosoła 36 lok.2,
02-796 Warszawa

I dzięki w/w fundacji, a przede dzięki wspaniałym ludziom, którzy tworzą tą fundację psina trafiła do kliniki, gdzie dochodzi do siebie, pod okiem fachowców.






















marcin9002

2020-01-18, 14:52
Właściciela (pewnie się nie znajdzie) też włożyć do wora i wpie**olic do jeziora...

gonzales1988

2020-01-18, 15:16
Xson33333 napisał/a:

Mi wygląda na takiego zj***nego burka co szczeka codziennie na każdy podmuch wiatru, wcale mi go nie szkoda.



Rzucam na Ciebie klątwę. ch*j Ci w dupe grubasie.

kr...........14

2020-01-18, 17:02
PieronJasnySzlag napisał/a:

Każda skrajność jest niedobra. Całowanie się z pupilkiem, diety za grube tysiące dla psa, troska o sylwestrowe strzelanie i cała ta pie**olnięta lewicowa ideologia nadająca zwierzakom więcej praw niż ludziom... Z drugiej strony mamy zwykłą k***e z pola która robi takie coś jak na zdjęciach. Założe się że w żyłach tej k***y płynie kacapska krew z czasów jak armia czerwona "wyzwalała" nasze wioski... Smutne.
Brawo dla psa!



Mam więcej robaków niż moja suka ze schroniska i co mi zrobisz:D

tedigredi napisał/a:

Pies to pies, żre sra i spi, zero pożytku



A z Ciebie? rozwiń

buszujacy napisał/a:

to sadistic czy portal dla gimbopłaczków ?



Zapraszam na grilla:D

Xs...........33

2020-01-18, 17:43
gonzales1988 napisał/a:

Rzucam na Ciebie klątwę. ch*j Ci w dupe grubasie.



Jak ty na mnie klątwę, to ja twojemu kundlowi mięsne kulki ze szpilkami w środku.

:lol:

kulawiec

2020-01-18, 18:06
Skoro już ogolili, to teraz potrzebne limonki, imbir, sos sojowy, trochę cukru, sos rybny, liście kafiru, trawa cytrynowa, woda, ze dwie puszki mleka kokosowego, papryka ostra, kolendra, kilka papryk.

Xs...........33

2020-01-18, 19:28
kulawiec napisał/a:

Skoro już ogolili, to teraz potrzebne limonki, imbir, sos sojowy, trochę cukru, sos rybny, liście kafiru, trawa cytrynowa, woda, ze dwie puszki mleka kokosowego, papryka ostra, kolendra, kilka papryk.



I jeszcze jakieś węgle!

poligon6

2020-01-18, 20:57
Xson33333 napisał/a:

Jak ty na mnie klątwę, to ja twojemu kundlowi mięsne kulki ze szpilkami w środku.



Lepiej gąbke nasączona tłuszczem zapycha przewód pokarmowy i właściciele durnych pchlarzy nie wiedzą czemu ich gównojad zdycha.

black_ripper

2020-01-18, 23:02
Ty Poligon6 taki cwaniaczek jesteś? Widzę rajcuje Cię krzywda słabszych. Lubisz snuć teorie w tym temacie. Reszta internetowych napinaczy Ci przyklaskuje 8-) takie same p*zdy jak i ty!
Pewnie jesteś albo byłeś ciotą którą wszyscy w szkole gnębili, nie miałeś jak rozładować emocji to zaj***łeś z buta jakiegoś zwierzaka bo na wiecej cie nie stać niżu społeczny :mrgreen:
ch*j ci k***a w dupe i kamieni kupę!

gonzales1988

2020-01-18, 23:50
Xson33333 napisał/a:

Jak ty na mnie klątwę, to ja twojemu kundlowi mięsne kulki ze szpilkami w środku.



Lusterko

bard1988

2020-01-19, 01:48
PieronJasnySzlag napisał/a:

Każda skrajność jest niedobra. Całowanie się z pupilkiem, diety za grube tysiące dla psa, troska o sylwestrowe strzelanie i cała ta pie**olnięta lewicowa ideologia nadająca zwierzakom więcej praw niż ludziom... Z drugiej strony mamy zwykłą k***e z pola która robi takie coś jak na zdjęciach. Założe się że w żyłach tej k***y płynie kacapska krew z czasów jak armia czerwona "wyzwalała" nasze wioski... Smutne.
Brawo dla psa!



Jakiś ukryty żal do armii czerwonej ? Pewnie jakiś twój dziadek służył ? Bo pewnie nie ojciec. Ja współczuję wszystkim zgwałczonym w tych czasach, to nie ich wina, tymbardziej nie wina dzieci z gwałtów. Sądząc po komentarzu dla ciebie to potwory lub twoje uosobienie . Życzę pozytywnych wyników w testów gimnazjalnych.

doktores

2020-01-20, 16:49
poligon6 napisał/a:

Amatorka. Na psa 7 kilo wytarcza dwie cegły, lub jeden suporex. Cegły ostanio drogie, wiec lepiej nazbierać kamieni z pola. Cegły wkladamy razem z psem do worka i mozemy jak chcemy zamieszać, ale nie widze potrzeby.



poilgonowi6 (poligniotowi6) od robienia lasek na plebanii sperma krzywo do bani uderzyła, to pie**oli farmazony. Połamane dziecko rumcajsa i sierotki Marysi, za młodu wypadł z rąk w trakcie chrztu i zdrowo pie**olną o posadzkę granitową w kościele główką. W ramach przeprosin ksiądz proboszcz obiecał, że się zaopiekuje małym i przetrzyma na plebanii aż wyzdrowieje, więc od tego czasu poligłup6 obciąga nawet ministrantom. Jak się tych ch*jów nachapie, to potem chodzi po wsi i pie**oli farmazony. Jak liczycie na komentarz, to podobno jak skończy robić laskę wikaremu coś dla Was kochani napisze (około 19-20, bo jeszcze organista nie miał u poligniota w pysku dzisiaj.


STRZELEC

2020-02-19, 07:53
Człowieki które go "uratowały" przywracają mi wiarę w ludzkość (tak trochę)