18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies do wora wór do jeziora

~Angel • 2020-01-17, 20:54
Cytat:

W środę, tj.15 stycznia przy stawach rybnych w miejscowości Musuły, gmina Żabia Wola znaleziono małego psa w zawiązanym worku, w wodzie . Pies był tak zbity, że puściła mu się krew z pyska i odbytu, cały obolały. Przeżył. Niesamowita wręcz wola życia.

Piesek ma ok 2-3 lat, jest niewielki, waży ok 7kg , był zawiązany w worku po zbożu.Trafił pod opiekę : Fundacja PEGASUS

Fundacja Pegasus
ul. Rosoła 36 lok.2,
02-796 Warszawa

I dzięki w/w fundacji, a przede dzięki wspaniałym ludziom, którzy tworzą tą fundację psina trafiła do kliniki, gdzie dochodzi do siebie, pod okiem fachowców.






















Mesjaszowaty

2020-01-18, 09:07






Z tego mostu z tymże bez wora pod moją firmą ktoś sobie ulżył.

KoniecZartow

2020-01-18, 09:15
sensualna napisał/a:

jakie diety za tysiące? rozwiń temat



Dieta, to z samej definicji to sposób odżywiania. Nawet taki cymbał jak Ty, powinien to wiedzieć. Moje psy jedzą surowe mięso i warzywa, do 3 tysi idzie na oba miesięcznie, jakbyś miała psa, a nie gównoszczura do tego karmionego czymś więcej niż suchym ścierwem z biedronki do byś wiedziała ile kosztuje utrzymanie psa na poziomie.

Je...........ik

2020-01-18, 09:32
Mesjaszowaty napisał/a:

Z tego mostu z tymże bez wora pod moją firmą ktoś sobie ulżył.



Przypłynał ze wschodnim wiatrem napompowany jak balon gazami z rozkładu wnętrzności.

poligon6

2020-01-18, 09:38
Jerzy_Owsik napisał/a:

Przypłynał ze wschodnim wiatrem napompowany jak balon gazami z rozkładu wnętrzności.



Ale gdzieś musiał zostać zrzucony, to nastręcza pytanie. Czy psy gina tak samo jak samobójcy skaczący z mostu? To by dawało dużą oszczędność na ceglach. Ale nie wszędzie sa dostatecznie wysokie mosty.

radek225

2020-01-18, 09:47
Kici, kici! Taś taś! Poligon6, gdzie jesteś? Rozsypali pożywkę dla ciebie!

Niestety Poligon6 ma problem z zalogowaniem się na Sadistica, więc poprosił mnie, bym wypowiedział się w jego imieniu. Oto, co mi przesłał na Messengerze:


Poligon6:

My ze szfagrym na wsi raz bylim i podbiegło do nas takie bydle na 4 łapach. Kiedy szfagier ściągnął brudne barchany z dziurą na dupie, by gówno mogło spokojnie spadać, wziąłem jego pisiorka w ręce. poruszyłem kilka razy ręką do przodu i do tyłu. Kiedy ku*as stfardniał, wizółem go w pysk, zacząłem ozorem jeździć po głowie tego łysego kabana. Szfagier stęknął, prychnął, jęknął, a to czarne bydle stało i się na to fszystko gapiło. Kiedy wał szfagra zrobił się wielkości sporej mortadeli, bydle chapsnęło mnie w tfarz, a kiedy odskoczyłem zaczęło gryźć Stefana (szfagra) w siura. Złapałem się za ryj, Stefan za ch*ja, i odskoczyliśmy. Wyrwałem sztachetę z płotu, Stefcio złapał tego kundla, pszytszymał go. Zaj***łem sztachetą kóndlowi w łeb. Po 3 udeżeniah bydle padło, ale skumlało, po 10 uderzeniach przestało już nawet wić kitą. Złapałem ze Stefciem bydlaka za giry, i wypie**oliłem kundla do stawu rybnego, po czym wziąłem spowrotem ch*ja Stefana, ale w gardło go sobie wsadziłem. Stefcio tak się rozochocił, że po 2 minutach zakrzyknął jak buchaj i chlusnął mi mlekiem na ozur, a ja odcharkałem to do koryta. Kury podziobały to torchem, ale im nie smakowało. Oby tylko Maryna, stara Stefana się nie dowiedziała, co my tam za oborą robim.

edmund

2020-01-18, 09:51
znęcanie się nad zwierzętami zawsze będzie patologią, ale to co odpie**ala teraz ludziom na punkcie zwierząt, też normalne nie jest,
czasem sobie tak kalkuluję jakie pieniądze idą na leczenie takiego psa, a ilu osobom nie zrobiono zwykłego badania w odpowiednim czasie, zmarli, bo nie było na to środków finansowych

Je...........ik

2020-01-18, 10:12
radek225 napisał/a:

Kici, kici! Taś taś! Poligon6, gdzie jesteś? Rozsypali pożywkę dla ciebie!
Niestety Poligon6 ma problem z zalogowaniem się na Sadistica, więc poprosił mnie, bym wypowiedział się w jego imieniu. Oto, co mi przesłał na Messengerze:
Poligon6:
My ze szfagrym na wsi raz bylim i podbiegło do nas takie bydle na 4 łapach. Kiedy szfagier ściągnął brudne barchany z dziurą na dupie, by gówno mogło spokojnie spadać, wziąłem jego pisiorka w ręce. poruszyłem kilka razy ręką do przodu i do tyłu. Kiedy ku*as stfardniał, wizółem go w pysk, zacząłem ozorem jeździć po głowie tego łysego kabana. Szfagier stęknął, prychnął, jęknął, a to czarne bydle stało i się na to fszystko gapiło. Kiedy wał szfagra zrobił się wielkości sporej mortadeli, bydle chapsnęło mnie wtarz, a kiedy odskoczyłem zaczęło gryźć Stefana (szfagra) w siura. Złapałem się za ryj, Stefan za ch*ja, i odskoczyliśmy. Wyrwałem sztachetę z płotu, Stefcio złapał tego kundla, pszytszymał go. Zaj***łem sztachetą kóndlowi w łeb. Po 3 udeżeniah bydle padło, ale skumlało, po 10 uderzeniach przestało już nawet wić kitą. Złapałem ze Stefciem bydlaka za giry, i wypie**oliłem kundla do stawu rybnego, po czym wziąłem spowrotem ch*ja Stefana, ale w gardło go sobie wsadziłem. Stefcio tak się rozochocił, że po 2 minutach zakrzyknął jak buchaj i chlusnął mi mlekiem na ozur, a ja odcharkałem to do koryta. Kury podziobały to torchem, ale im nie smakowało. Oby tylko Maryna, stara Stefana się nie dowiedziała, co my tam za oborą robim.



O k***a, widze ze nie bylo ciekawe w domu dziecka.

radek225

2020-01-18, 10:21
Jerzy_Owsik napisał/a:

O k***a, widze ze nie bylo ciekawe w domu dziecka.



To Poligon6 jest z domu dziecka?

Manowarrior

2020-01-18, 11:23
I do chińskiej knajpy na sajgonki

Insaner

2020-01-18, 11:35
SpeedyG napisał/a:

Ja pie**ole co za sadole. Piesek pieskiem, ale bardziej wam szkoda jakiegoś sierściucha od dzieci, które umierają na raka. Walnijcie się w łeb i zastanówcie nad swoim człowieczeństwem.



Ale raka dzieci dostają od Boga i nie można się sprzeciwiać jego woli, a na to co zrobimy z psem mamy wpływ my i można temu zapobiec :amused:

te...........di

2020-01-18, 11:48
patitati napisał/a:

Nie zesraj się.
ch*j z pieskiem.



Pies to pies, żre sra i spi, zero pożytku

jacek44

2020-01-18, 11:52
to pewnie nie pierwsza akcja kiedy siersciuch dostal wpie**ol, widac po tym jaki jest zastraszony itd. Krew mu ciekla z dupy i skad sie da, a oni go jeszcze ratują... Nie popieram znęcania się nad zwierzętami, ale moim zdaniem bardziej humanitarne w tym przypadku byłoby uśpienie. Niech się chociaż nie męczy.

St...........on

2020-01-18, 12:02
sensualna napisał/a:

jakie diety za tysiące? rozwiń temat



Niektórzy pakują grube tysiace w żywność dla psa. Osobiście mam w PL znajomego, który ma championa Labradora Rtrivera , którego wystawia na wystawach, karma sucha Orijen 600zł/20kg, karma sucha Royal Canin 190zł/12kg, karma mokra Wolfsblut Wide Plan 19zł/ puszka 395gr, nie mówiąc o kosmwetykach do sierści , profesjonalnych przekąskach do dbania o zęby itd. Ale on to traktuje jako sport, coś jak wędkarstwo profesjonalne (sprzęt za grube tysie).

buszujacy

2020-01-18, 13:01
to sadistic czy portal dla gimbopłaczków ?

EksplozjaSmaku

2020-01-18, 13:07
Rannhide napisał/a:

Wywiózł by gdzieś, wrzucił komuś na podwórko czy coś. j***na fajtłapa nawet psa nie potrafi się pozbyc.



Dokladnie. Najlepiej na podworko z agresywnym pchlarzem, przynajmniej byloby wiecej zabawy.