18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwszy raz na strzelnicy

~Sunday • 2023-04-28, 17:19

Instrukcje były niejasne.

zbigniewz

2023-04-29, 09:07
Musi zarobić na nasze emerytury a nie eutanazja...

Wiewór

2023-04-29, 11:08
Szakuł napisał/a:

Żeby była legalna eutanazja trzeba by było przywrócic karę śmierci bo ktoś ten zastrzyk musi dać bądź wlączyc krzesło, albo też uruchomić zapadnię kiedyś robił to kat. Nie wiem kto by orzekał że delikwent się nadaje na eutanazję bo lekarz z definicji ma leczyć a nie przyczyniać się do śmierci. Kary śmierci politycy nie przywrócą bo pierwsi by byli na celowniku tak więc ten tego zostanie po staremu



k***a ale bełkot.
Lekarz ma pomagać i nie szkodzić.
Uporczywa terapia w przypadku beznadziejnym to tortury. Tortury sa zabronione.
Jakbym był nieuleczalnie chory i się męczył to bym sobie jebnal w głowę. Z wrodzonej uprzejmości rozłożył bym folie zeby mieli po mnie mniej sprzątania.

PękniętySłoik

2023-04-29, 12:24
trytodie napisał/a:

Chłop tylko problemów narobił.
powinna być legalna eutanazja na życzenie. Jak ktoś nie chce żyć to ma prawo się wylogować



Nie. Nie powinna być bo więcej będzie nadużyć w celu pozyskania organów, spadków itp. niż faktycznych dobrowolnych "wylogowań". Zresztą w holandii co i raz ztego powodu robi się głośno. Ale władze bardzo dużo uwagi przykładają do wyciszania tematu. Też jestem za wolnością wyboru, ale w tym przypadku nic dobrego by z tego nie wyszło.

Gamcio1990

2023-04-29, 14:21
trytodie napisał/a:

Chłop tylko problemów narobił.
powinna być legalna eutanazja na życzenie. Jak ktoś nie chce żyć to ma prawo się wylogować



Głupoty piszesz

smc

2023-04-29, 22:35
Baronessa napisał/a:

Szybko i na temat. Też mam ochotę to zrobić od jakichś 10 lat, tylko niekoniecznie w tym stylu. Doskonale wiem, co czują takie osoby.




pie**olisz.

Pojedź na wycieczkę, napij się dobrej whiskey, puknij jakąś koleżankę i i zobaczysz jaki świat jest piękny.

kowboj

2023-05-02, 19:41
ja uważam że jak na pierwszy raz wyszło mu zajebiście :D