18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwszy guardsman w turbanie .

JedzMojLagier • 2012-12-11, 19:54
Otoz, wracam sobie wk***iony z pracy - jeden z dni, w ktorych nic ci nie wychodzi, wsiadam do metra, biore pierwsza lepsza gazete z siedzenia, otwieram a tam artykul ktory wk***il mnie na tyle, ze musialem sie z tym z wami podzielic. Otoz nijaki Jatinderpal Singh Bhullar, 25, stal sie pierwsza osoba, ktora jako straznik krolowej, zamiast czapy ze skory niedzwiedzia (kazdy chyba wie jak wyglada czapka takiego goscia :amused: ), nosi sobie k***a turban, jakby nigdy nic ! pierwszy od 180 lat wybral turban zamiast tradycyjnego okrycia glowy + broda, ktorej nie zgoli ze wzgledow religijnych !
A zeby bylo jeszcze smieszniej, to nikt z wojskowosci czy innych angielskich instytucji nie wypowie sie o nim zle, wszyscy beda udawac zadowolonych z jego wyczynu bo nikt nie chce byc tu w uk posadzony o jakikolwiek przejaw rasizmu, tymbardziej ci co grzeja wysokie stolki. Tylko czekac az krolowa wyleci w powietrze :bomba:


cajewic

2012-12-12, 01:56
Mr.Bungle napisał/a:

ch*j mu w dupe ...


kolego drogi zanim napiszesz jakieś gówno obczj sobie historie sikhów, od I WŚ byli niesłychanie wierni królowej brytyjskiej i imperium, więc nic dziwnego że GB uszanowała to i pozwoliła mu dostąpić zaszczytu służenia w pułku reprezentacyjnym. Zanim napiszesz coś co może obrazić kogoś zapoznaj się z faktami, inaczej stajesz się sam ch**jem

rusofil

2012-12-12, 01:59
Cywilizacja leży i zdycha.

Mr.Bungle

2012-12-12, 02:08
cajewic napisał/a:


kolego drogi zanim napiszesz jakieś gówno obczj sobie historie sikhów, od I WŚ byli niesłychanie wierni królowej brytyjskiej i imperium, więc nic dziwnego że GB uszanowała to i pozwoliła mu dostąpić zaszczytu służenia w pułku reprezentacyjnym. Zanim napiszesz coś co może obrazić kogoś zapoznaj się z faktami, inaczej stajesz się sam ch**jem


ch*j mu w dupę 2 ...

MrSpook

2012-12-12, 03:12
Mr.Bungle napisał/a:


ch*j mu w dupę 2 ...



Widzę, że kolega, lubi pakować swojego ch*ja gdzie popadnie...
Bandy dresów się tak nie boję, jak napalonego pedała psychopatę...

Sikhowie, w armii brytyjskiej jeszcze za czasów kolonialnych mieli swoje kompanie... gdzie pewnie, wiedzieliby jak zutylizować takiego napaleńca, by nie stanowił zagrożenia dla normalnych sadoli....

Mr.Bungle

2012-12-12, 03:23
Stary kładę h*j na angoli i na ich służących - a to za zabójstwo Gen. Sikorskiego, a to za choćby brak Polskiego wojska na defiladzie w Anglii na zakończenie wojny, traktowanie naszych żołnierzy po wojnie jak niepotrzebne śmieci (min. z zasłożonego Dywizjonu 303) dlatego nie przejmują mnie takie opinie kolego i ... ch*j im w dupę 3 :dupsko:

viader80

2012-12-12, 05:27
juz nie ma ratunku dla europy...

@bsynt

2012-12-12, 07:37
klklklll napisał/a:

Do tych co pisza "arab"

Gosc nie jest arabem tylko Sikhiem, z indyjskiego stanu Punjab. To wyznanie nie ma nic wspolneo z Allahem


TAk nie do końca.
W przypadku Sikhów sprawdza się stary dowcip o wyznaniach religijnych.
Przyjezdny pyta tubylca:
-ile macie wyznań w waszym kraju?
-do niedawna mieliśmy dwa, ale przeprowadzono ich połączenie i teraz mamy trzy

Sikhowie, do grona bogów hinduizmu dodali jeszcze Al Laha. Byli wymyśleni jako próba połączenie hinduizmu i islamu.

anonymousm

2012-12-12, 07:55
DawidJDM napisał/a:

@anonymousm, w odniesieniu do tematu w tym wątku to ta tradycja strażnika jest dla mnie rdzennie brytyjska i z tym mi się kojarzy, więc uważam za wpie**alanie się tam na siłę, kogokolwiek kto odstępuje od jej pierwotnych założeń, chociaż by z wyglądu. Idąc twoim tokiem myślenia za 10 lat wszyscy będą się dziwić że w Europie nie mieszkali od zawsze turasy, muzułmanie itp. Więc jeśli nie dostrzegasz w tym degradacji i zacierania się kultur (a co za tym idzie tradycji) to gratuluje.



Oczywiście, że nie dostrzegam w napływie kultur orientalnych do Europy degradacji. Nie ma czegoś takiego jak zacieranie kultur. Jest tylko wzbogacanie się kultury przez kontakt z inną (chyba że mamy do czynienia z ludobójstwem praktykowanym przez białych w obu Amerykach)
Myślę zresztą, że Polacy świetnie się dogadają z Arabami. My i oni jesteśmy bardzo rodzinni. Sadisticowi rasiści i napinacze to dokładne odpowiedniki islamskich terrorystów. Kropka w kropkę ten sam typ człowieka czy też żałosnej imitacji człowieka.

viader80 napisał/a:

juz nie ma ratunku dla europy...



A ty, dresie, będziesz bronił wartości europejskich.
Prawdziwa europejskość to otwarcie na inność i przyjacielskie zaproszenie do wspólnoty, a nie rzucanie bananów pod nogi czarnoskórym piłkarzom.

MrBlackHat napisał/a:

Historia pokazuje że multikulturowość nigdy nie była fajna.".



Właśnie najwspanialsze okresy historii cechowały się multikulturowością. Pomyśl o imperium Aleksandra Wielkiego, Imperium Rzymskim i o rzymskim Panteonie, gdzie stali bogowie wszystkich ludów a nawet anonimowa statua "nieznanemu bogu" - żeby nie urazić niczyich wierzeń. Właśnie dzięki tolerancji i multi-kultu Rzym rządził całym światem i zaszczepiłu mu swoją kulturę. Gdyby nie wielokulturowość imperium Habsburgów (Austrowęgier), nie byłoby już polskości.

MrBlackHat napisał/a:

A każdy naród powinien trzymać się zasady "nie podoba Ci się w swoim kraju ok wyjedz pracuj żyj w jakimś innym, pielęgnuj swoje tradycje w zaciszu swojego domu, chociaż powinieneś też przede wszystkim szanować i respektować kulturę lokalną, ale nigdy ale to nigdy nie próbuj budować tam na szeroką skalę swojego kraju w wersji 2.0".



To nie jest takie proste. Przecież uważamy za coś dobrego, jeżeli niemiecka gmina, gdzie żyje wielu Polaków, udostępni pomieszczenia na lekce polskiego dla dzieci albo na tradycyjne polskie spotkanie opłatkowe. Niby to nie jest szeroka skala wtargnięcia polskości w przestrzeń publiczną, ale gdzie postawić granice?
Przyklasnąłbyś niemieckim nacjonalistom demonstrującym we Frankurcie nad Odrą: "Powstrzymać polską inwazję"?

Krak

2012-12-12, 08:45
bloodwar napisał/a:

ośmiesza idiotyczne zasady poprawności politycznej, :-)



Akurat poprawność polityczna w tym przypadku oznacza rozpad narodu (dowiedz się co oznacza to słowo)

ellsworth

2012-12-12, 09:01
JedzMojLagier napisał/a:

Jatinderpal Singh Bhullar


Libertinus napisał/a:

Araby mają Europejczyków w dupie a te ciule z zachodu chcą się z nimi jednoczyć O_o. a Araby za to chcą się jednoczyć z ich kasą.


:trzesieee: Ja pie**olę, ignorancja na poziomie jakiegoś jankesa!! Jaki Arab?? Wypisz, wymaluj Sikh. Gdybyś jeszcze powiedział Hindus, to można by zrozumieć nieodróżnienie, ale pomylić go z Arabem, przy tak ewidentnym turbanie, nazwisku i induskich rysach twarzy, to jest po prostu ignorancja.

PGY

2012-12-12, 10:01
j***ć brudasa.

A tak swoją drogą to te czapki są doj***ne :roll:

grzech'u

2012-12-12, 10:05
Wystarczy przeczytać j***ny artykuł na wiki: http://pl.wikipedia.org/wiki/Sikhizm
"Religia ta jest przeciwna wojnom religijnym. Nie chce dzielić ludzi na muzułmanów, hinduistów, chrześcijan. Uważa, że Boga można kochać, nazywając go Allahem, Jahwe, Kryszną itp."
A niech jełopy dalej pie**olą o bombach. Autor postu powinien zaczerpnąć minimalnych informacji na temat tej "wiadomości".

matysek_alf

2012-12-12, 11:00
k***a, jak ja byłem w wojsku to było "ch*jowo, ale jednakowo". Widać czasy się zmieniają :D Ach ta wszędobylska tolerancyjność ;) Jeszcze chwilę i wszystkim to bokiem wyjdzie. Boisz się o swoją posadę w pracy?? Powiedz, że jesteś gejem!! Ni ch*ja Cię żaden pracodawca nie zwolni, bo się będzie bał sprawy w sądzie o prześladowanie mniejszości seksualnych. Co za czasy:(

Jackus

2012-12-12, 23:25
Jeśli już wiesz kto to Sikhowie, to teraz poczytaj sobie o Ghurkach, bo oni więcej dla UK znaczą niż Polak "wk***iony wracający z Pracy"

leonsjo4

2012-12-16, 17:26
To hindus - mimo ze slabo sie asymiluja sa bardzo pokojowo nastawini do wszystkiego i niestanowia zagrozenia