18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwszy guardsman w turbanie .

JedzMojLagier • 2012-12-11, 19:54
Otoz, wracam sobie wk***iony z pracy - jeden z dni, w ktorych nic ci nie wychodzi, wsiadam do metra, biore pierwsza lepsza gazete z siedzenia, otwieram a tam artykul ktory wk***il mnie na tyle, ze musialem sie z tym z wami podzielic. Otoz nijaki Jatinderpal Singh Bhullar, 25, stal sie pierwsza osoba, ktora jako straznik krolowej, zamiast czapy ze skory niedzwiedzia (kazdy chyba wie jak wyglada czapka takiego goscia :amused: ), nosi sobie k***a turban, jakby nigdy nic ! pierwszy od 180 lat wybral turban zamiast tradycyjnego okrycia glowy + broda, ktorej nie zgoli ze wzgledow religijnych !
A zeby bylo jeszcze smieszniej, to nikt z wojskowosci czy innych angielskich instytucji nie wypowie sie o nim zle, wszyscy beda udawac zadowolonych z jego wyczynu bo nikt nie chce byc tu w uk posadzony o jakikolwiek przejaw rasizmu, tymbardziej ci co grzeja wysokie stolki. Tylko czekac az krolowa wyleci w powietrze :bomba:


bingo100

2012-12-11, 21:53
Ktoś już wyżej napisał, że waleczni. Dodam jeszcze tyle od siebie, że Sighowie nienawidzą Muzułmanów a Ci się ich boją. Sighowie bronili Indii przed Pakistanem i nie pie**olili się w tańcu.

achujciwcycki

2012-12-11, 21:53
hmm, brytyjczycy sami sobie wkładający ch*ja w dupę? nawet przyjemnie się patrzy.

Mizantrop

2012-12-11, 21:56
Na ch*j się zgłaszał do tej straży skoro nie zgoli brody i nie założy turbanu? To tak jakby zostać ratownikiem GOPR i do pracy chodzić w kąpielówkach.
j***ć arabów!

ErniRWL

2012-12-11, 21:56
Jak dla mnie brak patriotyzmu. Tradycja to tradycja. Teraz tylko czekać, jak na defiladach pokażą się na wózkach w kompanii reprezentacyjnej, bo kazdy na mieć możliwość 0 dyskryminacji....

cveljan

2012-12-11, 21:57
coś zj***łem- od nowa:

miałem w podstawówce kolegę co się jąkał ale w tym wypadku jeżeli powiedziałby :"wy.. wyy.. wy.... wyyyy.... wyypie**alaj !! " po raz pierwszy w życiu przybiłbym mu piątkę

Y2h1amNpd2R1cGU

2012-12-11, 21:57
...wybral turban zamiast tradycyjnej czapki... za duzo gral w team fortress 2

cveljan

2012-12-11, 21:58
jebay arabie oczywiście

j***ny

gracyk343

2012-12-11, 21:59
pie**olona poprawność polityczna...

dzban

2012-12-11, 22:04
Co za poniżenie... UK dostosowało swoją kulturę i zmienia tradycję bo jakiś ciapak chce pracować, ale on nie może dostosować się kulturowo -.-

hogg

2012-12-11, 22:09
Libertinus napisał/a:

Araby mają Europejczyków w dupie a te ciule z zachodu chcą się z nimi jednoczyć O_o. a Araby za to chcą się jednoczyć z ich kasą.



Jesteś kretynem. To sikh - Hindus.

anonymousm

2012-12-11, 22:10
Ale o co k***a chodzi? Indie są częścią commonwealthu, którego królową jest Elżbieta. Bardzo to ładne, że gwardia odzwierciedla wielonarodowość imperium. Poddajmy się panowaniu Jej Wysokości i będziemy mieli pierwszego gwardzistę w czapce krakowskiej z pawim piórem.
ch*j wam w dupę rasiści.







Br...........ki

2012-12-11, 22:15
A to jak nie jest muzułmaninem to w porządku, nie mam nic przeciwko.

damian2110

2012-12-11, 22:19
Do autora,co Cię tak zbulwersowało?Mieszkasz w Anglii?Czujesz się Anglikiem?Bo widzę,że Cię to uraża.Może on jest dobrym człowiekiem,ale Ty po turbanie i brodzie oceniasz...

hogg

2012-12-11, 22:20
Głoszę słowo niczym Kapitan Bomba do tych, którzy myślą, że to jest arab lub muzułmanin - Tępe ch*je! To jest sikh. Wiem, że większość tępych ch*jów nie wie co to sikh, ale to nie zmienia faktu, że jesteście tępymi ch*jami skoro piszecie, że to jest jakiś muzułmanin. A teraz wszystkie tępe ch*je, które nie wiedzą co kim są sikhowie, odpalają google i sprawdzają. Dziękuję. Pozdrawiam.

klklklll

2012-12-11, 22:28
Do tych co pisza "arab"

Gosc nie jest arabem tylko Sikhiem, z indyjskiego stanu Punjab. To wyznanie nie ma nic wspolneo z Allahem