18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pierwszy guardsman w turbanie .

JedzMojLagier • 2012-12-11, 19:54
Otoz, wracam sobie wk***iony z pracy - jeden z dni, w ktorych nic ci nie wychodzi, wsiadam do metra, biore pierwsza lepsza gazete z siedzenia, otwieram a tam artykul ktory wk***il mnie na tyle, ze musialem sie z tym z wami podzielic. Otoz nijaki Jatinderpal Singh Bhullar, 25, stal sie pierwsza osoba, ktora jako straznik krolowej, zamiast czapy ze skory niedzwiedzia (kazdy chyba wie jak wyglada czapka takiego goscia :amused: ), nosi sobie k***a turban, jakby nigdy nic ! pierwszy od 180 lat wybral turban zamiast tradycyjnego okrycia glowy + broda, ktorej nie zgoli ze wzgledow religijnych !
A zeby bylo jeszcze smieszniej, to nikt z wojskowosci czy innych angielskich instytucji nie wypowie sie o nim zle, wszyscy beda udawac zadowolonych z jego wyczynu bo nikt nie chce byc tu w uk posadzony o jakikolwiek przejaw rasizmu, tymbardziej ci co grzeja wysokie stolki. Tylko czekac az krolowa wyleci w powietrze :bomba:


JedzMojLagier

2012-12-11, 22:28
@damian2110, k***A MAC !, otworz oczy, ogarni to co sie dzieje, mozliwe ze po gimbazolandii wkraczasz w swiat w tibii, ale uwierz, ze jest jeszcze cos takiego jak rzeczywistosc. mieszkam w angli, nie czuje sie anglikiem ale to co sie tu dzieje ponikad mnie tez dotyczy .. tymbardziej ze jutro w polskim sejmnie polowa czlonkow PO wlozy sobie mycki, i to wlasnie ty bedziesz wyr*chany

Tander

2012-12-11, 22:44
przynajmniej czapa mu na łeb nie leci i pierwszy dojrzy jak araby krzyżują Elżunię ;]

Ehhcotam

2012-12-11, 22:44
Tak tylko polaczki są najważniejszą częścią tego świata a reszta to blee. Dlatego żyjemy w takim syfie bo ch*jowe społeczeństwo :D

st...........er

2012-12-11, 22:47
Sikh, czyli Sik' u nas. Tak się mówi na to co wylatuje z penisa podczas wydalania nadmiaru wody z organizmu. Tak mi się tylko skojarzyło :)

Poprawne politycznie, czy nie, Muzułmanin czy nie, żyd, arab czy Ukrainiec, dziwnie wygląda z turbanem pośród żołnierzy w niedźwiedzich czapach.

anonymousm

2012-12-11, 22:51
chodzi o to, żeby być sobą - niezleżnie od okoliczności i polaczków, których wk***ia wszystko, co nie jest ogolone na łyso i nie jest takie samo jak oni. Tak samo ch*jowe.
Wielki szacun dla gościa.

Bila

2012-12-11, 23:08
@JedzMojLagier

Stary,normalnie też się tak wk***iłem że uspokoić się nie mogę,tak cały chodzę :trzesieee:

DawidJDM

2012-12-11, 23:14
@anonymousm, poj***ło Cię ? Słyszałeś o czymś takim jak tradycja ? Jak ktoś chce byś sobą to ma swoje tradycje, swoje obyczaje i swoją kulturę gdzie jest sobą. Nie wpie**ala się do innych. Ja pie**ole, nigdy nie zrozumiem lewackiego myślenia. Najlepiej wszystko zaliczyć do "rasizmu" i posądzać o to każdego kto ci czegoś zabroni. Jak by Cię chcieli wyr*chać to byś się pewnie zgodził bo jak to tak zaprzeczyć i być rasistą faszystą !?

tomharris

2012-12-11, 23:19
To są bardzo dobrzy żołnierze i walczą lub walczyli z muzułmańskimi fanatykami - skutecznie. Dlatego właśnie należy się im szacunek.

NE...........55

2012-12-11, 23:30
Mr.Bungle napisał/a:

ch*j mu w dupe ...


Yyyy, za co? Koleś po prostu spełnił swoje marzenie (ewentualnie dorwał dobrze płatną pracę).
Chore jest władza, która na to pozwala (w imię "tolerancji"), mimo wieloletniej tradycji. Jak tak dalej pójdzie, to pozbędziemy się wszystkich praw bądź damy im dodatkowe przywileje, a wtedy oni zajmą nasze państwa bez wojny...

anonymousm

2012-12-11, 23:31
DawidJDM napisał/a:

@anonymousm, poj***ło Cię ? Słyszałeś o czymś takim jak tradycja ? Jak ktoś chce byś sobą to ma swoje tradycje, swoje obyczaje i swoją kulturę gdzie jest sobą. Nie wpie**ala się do innych. Ja pie**ole, nigdy nie zrozumiem lewackiego myślenia. Najlepiej wszystko zaliczyć do "rasizmu" i posądzać o to każdego kto ci czegoś zabroni. Jak by Cię chcieli wyr*chać to byś się pewnie zgodził bo jak to tak zaprzeczyć i być rasistą faszystą !?



Ale on reprezentuje tradycję sikhów i królowa życzy sobie, żeby były ona reprezentowana w jej gwardii, skoro jest gwardią królowej panującej też nad Indiami.
A teraz coś troszkę zbyt skomplikowanego dla ciebie: nie ma czegoś takiego jak "swoja" tradycja. Każda tradycja jest wiązką zapożyczeń. Nasza pradawna choinka przyszła do nas z Niemiec w XIX wieku. Za 10 lat wszyscy będą się dziwić, że kiedyś wśród gwardzistów nie było Sikhów w ich ludowych strojach, Będzie się im wydawało, że tak jest od zawsze, bo taka jest przecież tradycja.

co...........da

2012-12-12, 00:09
Cywilizowany świat tonie w islamie i żydostwie. Uciekam na Marsa.

DawidJDM

2012-12-12, 00:09
@anonymousm, w odniesieniu do tematu w tym wątku to ta tradycja strażnika jest dla mnie rdzennie brytyjska i z tym mi się kojarzy, więc uważam za wpie**alanie się tam na siłę, kogokolwiek kto odstępuje od jej pierwotnych założeń, chociaż by z wyglądu. Idąc twoim tokiem myślenia za 10 lat wszyscy będą się dziwić że w Europie nie mieszkali od zawsze turasy, muzułmanie itp. Więc jeśli nie dostrzegasz w tym degradacji i zacierania się kultur (a co za tym idzie tradycji) to gratuluje.

Plecionkarz

2012-12-12, 00:15
To może mi się jeszcze uda tam wpie**olić w krótkich spodenkach w kwiatki, białych skarpetach i sandałach. W końcu mam ot takie uczucia narodowościowe.

MrBlackHat

2012-12-12, 01:19
@anonymousm idąc Twoim tokiem rozumowania to powinieneś dać się wyr*chać w dupę stadu murzynów bo inaczej to będzie rasizm i dyskryminacja. Wszystko ma swoje granice. Ostatnio szczególnie Europa staje się za bardzo "otwarta" na inne kultury. Buduje się kupę meczetów w Europie. A spróbuj wybudować kościół w krajach arabskich. Na hardzie poszukaj sobie dokładnie czym to się kończy. Poczytaj trochę o ich obrzędach. To oni od nas powinni się nauczyć paru bardziej cywilizowanych obrzędów i zachowań, niż my czegokolwiek od nich (mowa tu w szczególności o krajach muzułmańskich). Każdy ma swoją kraj i swoja kulturę, ok warto poznawać inne zwyczaje i szeroko pojęty inny styl życia, ale to nie znaczy że trzeba to akceptować na swoim "podwórku". Historia pokazuje że multikulturowość nigdy nie była fajna. A każdy naród powinien trzymać się zasady "nie podoba Ci się w swoim kraju ok wyjedz pracuj żyj w jakimś innym, pielęgnuj swoje tradycje w zaciszu swojego domu, chociaż powinieneś też przede wszystkim szanować i respektować kulturę lokalną, ale nigdy ale to nigdy nie próbuj budować tam na szeroką skalę swojego kraju w wersji 2.0". Jakby wszyscy w 39' mieli takie podejście do sprawy jak Ty to dziś mówił byś po niemiecku lub rosyjsku