18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękne polskie lasy...niekoniecznie.

SnoopDrob • 2018-09-01, 12:56
Majstrowie przyłapani na utylizacji śmieci, niestety w lesie. :lodowka:



ja...........ka

2018-09-01, 12:58
to sie bardziej nadaje na wioche niz na sadistica

Halman

2018-09-01, 13:01
jest numer blachy więc po co ten filmik tutaj?

KlinikaAborcyjna

2018-09-01, 13:10
HAL9000/2 napisał/a:

jest numer blachy więc po co ten filmik tutaj?


Fakt może film nie nadaje się na harda ale niech wejdzie na główną może paru zj***nych sadoli pomyśli i nie wypie**oli śmieci do lasu.
Mam nadzieję że grzywna będzie przynajmniej na 3000 pln, wtedy drugi raz wezmą i zamówią kontener na śmieci bo nie będą chcieli płacić 20 razy więcej jak za legalny wywóz.

mygyry

2018-09-01, 13:15
@up kary powinny się zaczynać od 30 000 a nie 3000, to jest działanie z premedytacją i na dużą skale, jak by im taką karę doj***li to by jeszcze wnuki pamiętały

KlinikaAborcyjna

2018-09-01, 13:20
up
jeśli kara ma być surowa to ja tam proponuję rozstrzelać ich pokazowo na rynku w mieście, a w praktyce to dostaną 500 pln mandatu i będą się śmiać :kawa:

BanujNasNieMichalka

2018-09-01, 13:24
Przecież to wystarczy pod blok podjechać i wyj***ć komuś do śmietnika jak już tak ktoś żydzi to 150 zł..

mygyry

2018-09-01, 13:54
Ale jeszcze jest druga strona medalu jak pok***ione są przepisy komunalne. Otóż kilka lat temu wykańczałem mieszkanie w którym później mieszkałem, popakowałem kilka worków odpadów, wsadziłem w auto i zawiozłem do miejscowego oddziału komunalnego tam mnie odesłali mówiąc, że nie jestem zameldowany w gminie to oni odebrać nie mogą i za ch*ja nawet za kasę nie chcieli, myślę ok podjadę na śmietnisko, zajechałem na miejsce podchodzę do okienka i tłumaczę co i jak a tam babsko też mówi, że ni ch*ja nie odbiorą, bo nie jestem mieszkańcem ich obrębu i ch*j nie ważne, że chce zapłacić i zameldowany jestem daleko i nie wybieram się w tamtym kierunku, po prostu nie i ch*j.
Nie wiem jak teraz, ale jeżeli nadal to jest tak poj***ne to niech sami sobie pogratulują, że później takie wieśniaki kombinują, gdzie by te śmieci wypie**olić, bo nawet odpłatnie nie było opcji.
(Ostatecznie wziąłem dowód od znajomego i "na niego" oddałem ten syf)

freddy.krueger

2018-09-01, 14:31
rozstrzelać w p*zdu a nie się w kary pieniężne bawić !!!!!!

Slawek18

2018-09-01, 15:03
Wysprzątać teraz cały las i kosztami obciążyć tych szmaciarzy. Do tego jeszcze wysoka grzywna, coś w okolicach 50 tysięcy zł.

Wiewór

2018-09-01, 16:00
Dzień jak co dzień na prowincji w Republice cebulowej pseudo demokratycznej.

edek.bajzel

2018-09-01, 16:04
to doj***łeś dzisiaj ekoloszkom, pewnie nocka będzie zarwana
a mężuś będzie musiał sobie sam walić konia

banerr

2018-09-01, 16:04
@ mygyry
k***a takie są problemy słoja. Zamelduj się i płać podatki w mieście w którym mieszkasz.
Po drugie zawsze można zamówić pojemnik na odpady budowlane, zapłacić i potem zgłosić odbiór. Ale widać, że z ciebie niezły Janusz.

Lysack

2018-09-01, 16:04
mygyry -> mam podobne doświadczenia z wywozem odpadów.

Po remoncie została mi mniej więcej jedna płyta g-k w kawałkach. Do tego miałem parę worków śmieci niekwalifikujących się do selektywnej zbiórki odpadów - worek gruzu, resztki zapraw i farb, guma, trochę szyb. Na wysypisku nie chcieli przyjąć, bo odpady z remontu przyjmują tylko podstawiając kontener - zaproponowali cenę 700zł.

Resztki stopniowo wrzucałem do odpadów komunalnych, największy kawałek g-k i karnisz z pcv stoją od roku w śmietniku.

baner -> wyprowadź się najpierw od rodziców, żeby podejmować kwestie meldunku. Nikt normalny nie melduje się w nowym miejscu przed faktycznym zamieszkaniem w nim. Inna sprawa, że kupując mieszkanie w innym mieście nie masz w nim meldunku, więc wyjaśnij nam jak zgodnie z przepisami oddać odpady? Nie wiem czy akceptują akt notarialny, bo mi wspominali, że mogą tylko przyjąć na podstawie zameldowania w ich rejonie.

Wiewór

2018-09-01, 16:09
@up o k***a 700 zł!!!! Ja pie**ole. Co za ch*je, że nie przyjadą za darmo!!!!
Jak się k***a robi remont to się takie rzeczy wlicza do kosztorysu.