18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękne polskie lasy...niekoniecznie.

SnoopDrob • 2018-09-01, 12:56
Majstrowie przyłapani na utylizacji śmieci, niestety w lesie. :lodowka:



kenzol

2018-09-01, 17:00
Przyroda sama to wchłonie.

edek.bajzel

2018-09-01, 17:12
kenzol napisał/a:

Przyroda sama to wchłonie.


dokładnie
płyta k/g, karton, papier,deski, pustaki, cegły, stal, te natura przyjmie jak swoje,
ale napewno nie plastikowe butelki, styropian, asfaltowe okleiny do dachu,
nigdy, a miałem kilka budów nie wyp***zielałem nic do lasu, niemniej tym sknerom którzy chcą zaoszczędzić, zalecam segregację

mygyry

2018-09-01, 17:16
banerr napisał/a:

@ mygyry
k***a takie są problemy słoja. Zamelduj się i płać podatki w mieście w którym mieszkasz.
Po drugie zawsze można zamówić pojemnik na odpady budowlane, zapłacić i potem zgłosić odbiór. Ale widać, że z ciebie niezły Janusz.


Widać, że kompletnie nie umiesz czytać ze zrozumieniem, dlatego wytłumaczę jak dla debila, którym w moich oczach jesteś.
Po pierwsze nie byłem zameldowany, bo k***a dopiero remontowałem mieszkanie po drugie uczciwie jeździłem po miejscach odpowiednich do oddanie odpadów i z chęcią zapłacenia za usługę a nie szukaniem kontenerów pod blokiem czy dzikich wysypisk, po 3 zamawiać konter na 4 worki śmieci? więc wsadź sobie ch*ju w dupę twoje mądrości i naucz się czytać.
A i jeszcze jedno mądra głowo, nawet mieszkając w innym miejscu niż będąc zameldowany to i tak płace za śmieci, bo liczą "od głowy" więc jeżeli dla was takie coś jest normalne to znaczy, że jesteście pie**olnięci jak cały ten system.

banerr

2018-09-01, 17:50
@mygyry
I tak jesteś głupim słojem. Mogłeś zamówić kontener lub duży worek w firmie, zapłacić i po wszystkim zadzwonić aby odebrali. Ale ty geniuszu zwiedziłeś całe województwo i później pewnie wszystko wywaliłeś do lasu.

Poza tym co ty remont robiłeś? Cztery worki śmieci - k***a wybacz to chyba pozamiatałeś podłogi.

mygyry

2018-09-01, 18:03
banerr napisał/a:

@mygyry
I tak jesteś głupim słojem. Mogłeś zamówić kontener lub duży worek w firmie, zapłacić i po wszystkim zadzwonić aby odebrali. Ale ty geniuszu zwiedziłeś całe województwo i później pewnie wszystko wywaliłeś do lasu.

Poza tym co ty remont robiłeś? Cztery worki śmieci - k***a wybacz to chyba pozamiatałeś podłogi.


A czyli nie dość, że nie czytasz ze zrozumieniem to czytasz zapewne tylko ze 3 linijki, bo więcej to zbyt duży wysiłek dla takiej ameby, podziel sobie na części i może za jakieś 3 dni dojdziesz do części w której wyjaśniłem jak rozwiązałem problem.
Remont to również malowanie i z tego tytułu było trochę pustych opakowań, foli malarskiej taśmy i innych bzdetów, już widzę jak ty rycerzu do wymiany żarówki nawet kontener zamawiasz, bo tak przecież trzeba w mniemaniu każdego trybika idiotycznej machiny lub po prostu jesteś jednym z idiotów, którzy pracują w tego typu miejscach.
A odpowiedz mi jeszcze jak się to ma do ekologii którą to tak promują, żeby po kilka pierdół wysyłać 2 razy ogromny samochód skoro zawiozłem im wszystko pod bramę i chciałem za to zapłacić i wyładować?

spinaczel

2018-09-01, 19:05
k***a kontener 200zl kosztuje co za janusze...

mrokussw

2018-09-01, 19:30
Problem lezy tylko i wylacznie w polskiej mentalnosci, jak nawiecej nachlapac ale 2stowy na skipa to zal

Lizodup

2018-09-01, 20:05
i dobrze zrobili. Zarośnie to i nikt nie bedzie smieci widział

eRsko87

2018-09-01, 20:24
Najlepsze jest w tym to że właściciel lasu (teren prywatny) będzie się sądził.Kij że dostaną mandat 500pln jak będą musieli zwrócić koszty sprzątania itd plus jakieś zadośćuczynienie że wiewiórki już się tam nie lęgną.Tak więc mandat mandatem ale źle trafili że teren prywatny i zabulą xx razy więcej.Do tego fejm bo to lokal w Łodzi się wyremontował (debile nawet ulotki z lokalu w tym śmietniku zostawili) xd

DoctorRzepa

2018-09-01, 20:26
Widziałem to na profilu nagrywającego na Facebooku. Las jest własnością prywatną gościa. Wyobraźcie sobie, że ktoś wam na podwórko wypie**ala wywrotkę śmiecia...

Ow...........an

2018-09-01, 20:45
Fejk.
Po pierwsze:
Nie widać żeby coś wyrzucali z samochodu.
PO drugie:
Zachowania godowe Coracias garrulus jak większości ptaków odbywają się wiosną, a nie jesienią.

edek.bajzel

2018-09-01, 20:46
DoctorRzepa napisał/a:

Widziałem to na profilu nagrywającego na Facebooku. Las jest własnością prywatną gościa. Wyobraźcie sobie, że ktoś wam na podwórko wypie**ala wywrotkę śmiecia...


wyobrażam sobie,
niedawno chciał przyjść kolega z drugim do mnie,
wypie**oliłem ich za drzwi,

obydwaj z PO, ale ten drugi kilka lat temu wpadł za próbę brania łapówki, usiłował wziąć 60 tys. ale go ceboś zgarnął, posiedział kilka miesięcy ale rudy się wstawił za nim więc wyszedł dość szybko,
h*jowo mu się życie układa jednak, drugi też fanatyk TVN, więc dekiel krzywy,
ale to bajka, tak jak ta że Polska staje się śmietnikiem Europy, gdyż wcześniej przez 20 lat nie poruszano tego tematu,
może dla niektórych był niewygodny, tylko pisiory ryją niepotrzebnie.......................

naczelny1

2018-09-01, 21:49
Łódź, Piotrkowska 79, lokal w lewej oficynie, po schodach nad dawną Ferajną, ma tam powstać sklep kolonialny prowadzony przez jakiegoś ciapatego. Oh, wait, tego ciapatego, co jest na tym filmie. Także zapraszam.

hfbnmiuytp

2018-09-02, 00:41
100% że ukraińcy, brudne chachły.

Perhydrol

2018-09-02, 12:19
KlinikaAborcyjna napisał/a:

up
jeśli kara ma być surowa to ja tam proponuję rozstrzelać ich pokazowo na rynku w mieście, a w praktyce to dostaną 500 pln mandatu i będą się śmiać :kawa:


To bym wolał wywieźć na wysypisko. U mnie cena takiej mieszanki to 140zł/tona i wtedy można się śmiać. Tak samo wywoziłem całego busa plastików, zderzaki i inne pierdoły. Zapłaciłem nieco ponad 40zł.. Ja bym proponował pręgierz bo najczęściej nic tak nie kara jak wstyd. Dopiero w ramach recydywy można by pomyśleć o czymś więcej :D Na nowy samochodzik szmaciarze maja ale parę groszy na śmieci już nie