18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękne polskie lasy...niekoniecznie.

SnoopDrob • 2018-09-01, 12:56
Majstrowie przyłapani na utylizacji śmieci, niestety w lesie. :lodowka:



poligon6

2018-09-03, 12:51
To jeszcze pikus. Wymieniasz stary dach skladający sie z wielu warst papy to wołaja 2,5 za mały kontener 7 koła za duzy kontener, wiec albo w p*zdu palisz w nocy ten szaja albo bierzesz roluna i ten ci wywozi do dołu który sam wykopał. Kiedys na osiedlach stały takie kontenery gdzie wywalało sie gruz z remontów, na to w końcu ida podatki, teraz wielki problem.

Pa...........or

2018-09-04, 12:03
mygyry napisał/a:

Ale jeszcze jest druga strona medalu jak pok***ione są przepisy komunalne. Otóż kilka lat temu wykańczałem mieszkanie w którym później mieszkałem, popakowałem kilka worków odpadów, wsadziłem w auto i zawiozłem do miejscowego oddziału komunalnego tam mnie odesłali mówiąc, że nie jestem zameldowany w gminie to oni odebrać nie mogą i za ch*ja nawet za kasę nie chcieli, myślę ok podjadę na śmietnisko, zajechałem na miejsce podchodzę do okienka i tłumaczę co i jak a tam babsko też mówi, że ni ch*ja nie odbiorą, bo nie jestem mieszkańcem ich obrębu i ch*j nie ważne, że chce zapłacić i zameldowany jestem daleko i nie wybieram się w tamtym kierunku, po prostu nie i ch*j.
Nie wiem jak teraz, ale jeżeli nadal to jest tak poj***ne to niech sami sobie pogratulują, że później takie wieśniaki kombinują, gdzie by te śmieci wypie**olić, bo nawet odpłatnie nie było opcji.
(Ostatecznie wziąłem dowód od znajomego i "na niego" oddałem ten syf)



Teraz jak wypełniłeś deklarację to możesz wyj***ć na wysypisko bez tłumaczenia co i jak. Robię tak od dawna, bez kosztów i jak widzę że ktoś wypie**ala śmieci do lasu, to chciałbym żeby został rozstrzelany. Za debilizm.