18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Perypetie Donka w drodze do Pacanowa - przystanek Kielce

Marian Paździoch • 2011-10-06, 11:36
Obnażenie kolejnego kłamstwa Donia

ke...........85

2011-10-06, 11:44
Czym takie filmiki różnią się od spotów wyborczych? Niczym.. Te i te śmierdzą propagandą. Smutne i żałosne.




Marian Paździoch

2011-10-06, 11:47
Bo to jest propaganda. Nic nowego nie wymyśliłeś.

Josseph

2011-10-06, 15:36
Tusk ma racje..przychodzą takie zjeby i sie napie**alają..''jestem dupny i łysy to moge komuś wj***ć''..wielcy kibole co nie znaja nawet zawodników

Wojna:)

2011-10-06, 15:40
Miałem wrzucić, ale stwierdziłem że za dużo tematów stricte "kibolskich" już mamy na tym forum, isię nie przyjmie... I coś czuję że temat się już przejadł...

Phallucifer

2011-10-06, 15:41
Osoby o swiadomosci poru chca obalac rzady...Witamy w bantustanie. Taka polskosc to nienormalnosc. NiezaleznaTV jest do granic obrzydliwosci przepelniona znamionami przekazu jednostronnego, niedialektycznego ,ograniczonego i intencyjnego. To jest propagandowy chlam. w zadnym wypadku nie pochawalam rzadow tuska , czy w ogole politykow, ale krew mnie zalewa jak banda goryli krzyczy cos , oczym nie ma zielonego pojecia.
To wy otworzcie oczy i zobaczcie , ze wasze emocje angzauje w swojawalke jeszcze wiekszy od Tuska matol.

Marian Paździoch

2011-10-06, 15:47
Josseph napisał/a:

Tusk ma racje..przychodzą takie zjeby i sie napie**alają..''jestem dupny i łysy to moge komuś wj***ć''..wielcy kibole co nie znaja nawet zawodników



A teraz udowodnij, że nie robisz z gęby dupy. Wymien awantury na stadionach w tym i poprzednim sezonie POZA Pucharem Polski na którym sie teraz podpiera Tusk mówiąc w liczbie mnogiej o awanturach. Dawaj "zjebie"

Cytat:

ale krew mnie zalewa jak banda goryli krzyczy cos , oczym nie ma zielonego pojecia.



Dzisiaj "Tóskobus" jest na Śląsku. Idź i się przekonaj czy mają pojęcie czy nie. Kibice są tak zorganizowani, że potrafią ruszyć do ludzi w Polskę a ty jak byle frajer na forum w bezpiecznym miejscu obrażasz ludzi.

d-wade

2011-10-06, 15:56
Gdyby Goebbels widział to, byłby z autora tego filmiku dumny.

radkow

2011-10-06, 15:56
Ten filmik to po prostu manipulacja. Każdy z nas może zmontować scenki jednostronnie pokazujące jakieś zjawisko, postawić dowolną tezę i w ten sposób ją udowadniać...

Josseph

2011-10-06, 16:01
marian paździoch@to chyba mało widziałeś albo chodzisz na mecze 11latków pod szkoły podstawowe.. każdy normalny Ci powie że te gimbusy przychodzą tylko komuś wpie**olić
[/quote] prosty przykład naszych rodaków..nic tylko k***ują

d-wade

2011-10-06, 16:03
Marian Paździoch napisał/a:



A teraz udowodnij, że nie robisz z gęby dupy. Wymien awantury na stadionach w tym i poprzednim sezonie POZA Pucharem Polski na którym sie teraz podpiera Tusk mówiąc w liczbie mnogiej o awanturach. Dawaj "zjebie"




wystarczy uderzenie Star*cha w Rzeźniczaka czy oplucie rodziny na meczu reprezentacji oraz mordobicie na meczu Litwa-Polska w Wilnie, już nie mówiąc o antysemitowskich, rasistowskich i homofobicznych wyzwiskach. Czy może mam dalej wymieniać?

ToPrzeciezJa

2011-10-06, 16:16
I piszą to ludzie, ktorzy swojej osranej dupy poza komputer nie wywalili. Wybierzcie się na mecz, telewizja i Radio Maryja wam wodę z mózgu zrobiły. Nawet nie wiecie jak policja potrafi się zachowywać wobec kibiców, jak prowokują. ALe nie zobaczycie tego w telewizji. Zresztą ta cała nagonka PO na kibiców jest tylko po to, żeby zasłonić, że nic w Polsce nie zrobili, ale są zajebiści, bo zrobili zakazy. Żal mi czytać, jak wszyscy żyją stereotypem łysy dres i kibol. Ci goście są w większości bardziej inteligentni niż wy j***ni napinacze. 9 października wrzuć platformę, do śmietnika!

vass

2011-10-06, 16:22
Politykierzy do sejmu, jak ich ktoś wybierze i tam niech załatwiają swoje sprawy.
A na stadionie tylko sport, kibicowanie swojej drużynie i nic więcej.

Pener

2011-10-06, 16:22
wolę żeby walczyli z kibolami, niż słuchać przez 4 lata o pie**olnięciu samolotu i innych spiskach

dback

2011-10-06, 16:32
ch*ja prawda. Raz byłem na meczu i to tylko drużyny drugoligowej - tam co się działo nie pozwalało na przyjście ani z dziewczyną ani z rodziną.