18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Perypetie Donka w drodze do Pacanowa - przystanek Kielce

Marian Paździoch • 2011-10-06, 11:36
Obnażenie kolejnego kłamstwa Donia

lapps

2011-10-07, 13:17
Cytat:


Bardzo proszę - przykład z ostatniego weekendu bodajże - kilku panów z Łazienkowskiej, w moich okolicach określanych pieszczotliwie słowem na literę "C", wpadło na mecz 9-ciolatków Polonii Warszawa. Dziewięcio - k***a - latków.



no bo widzisz taka jest naturalna kolej rzeczy. jak pozamykasz kibicom miejsca gdzie moga wyladowac energie, to beda wyladowywac energie wszedzie. tym bardziej, ze z ta akcja zamykania stadionow wiekszosc klubow oberwala za niewinnosc. wiec jedyne co moga zrobic to pokazac wladzy nastepstwa ich czynow. tylko, ze dla tepych widzow tvn to jest tylko kolejny powod do krytyki. im bardziej beda sie starac pozbyc syfu na stadionach(ktory sami sobie wyimaginowali, zeby odciagnac uwage ludzi od kulejacej gospodarki) tym wiecej syfu sie przeniesie na ulice.

pakicito

2011-10-07, 14:14
ja pie**ole niby saddol a ile tu wystraszonych ciot

locdog

2011-10-07, 21:44
d-wade napisał/a:



wystarczy uderzenie Star*cha w Rzeźniczaka czy oplucie rodziny na meczu reprezentacji oraz mordobicie na meczu Litwa-Polska w Wilnie, już nie mówiąc o antysemitowskich, rasistowskich i homofobicznych wyzwiskach. Czy może mam dalej wymieniać?



antysemickich, pie**olony idioto.
zewrzyj wary, trzaśnij walizą i sp***alaj do książek, głąbie.




d-wade

2011-10-07, 22:00
@Exoone nah, za peło i wyobraź sobie że pójde na wybory.

Zoxik

2011-10-07, 23:54
lapps napisał/a:



no bo widzisz taka jest naturalna kolej rzeczy. jak pozamykasz kibicom miejsca gdzie moga wyladowac energie, to beda wyladowywac energie wszedzie


To może niech rowy idą kopać czy coś, normalni ludzie raczej nie mają problemów z agresją - a jeśli tak to się to leczy.

Cytat:

tym bardziej, ze z ta akcja zamykania stadionow wiekszosc klubow oberwala za niewinnosc


No pewnie, jak za komuny.

Cytat:

starac pozbyc syfu na stadionach(ktory sami sobie wyimaginowali...


Ale ludzie którzy przychodzą na stadion obejrzeć mecz tego sobie nie wymyślają - to ty sugerujesz się jedynie telewizją, czy poprostu gadasz trzy-po-trzy bo teraz modnie być przeciw PO?

(nie nie jestem za PO, tak byłem na meczach, nie nie chce robić flejmu tylko wieszanie wilków bez argumentów jest poprostu śmieszne)

Edit: Do tego cholerne wieczorne powroty pociągiem czy autobusem w godzinach meczu, raczej nie trzeba opisywać :)

slavo

2011-10-07, 23:55
Wszyscy kibice są poj***ni. Same cwaniaki. A powiedz coś na jego klub to ci do gardła skoczy i wbije nóż w plecy.

zacytuje grupkę kibiców których spotkałem o 1 w nocy w klubie.

"j***ny donek pozamykał stadiony, chyba go poj***ło, zaraz rozjebie ten klub, masz jakiś problem?"

dziękuję nie mam więcej nic do powiedzenia, szkoda mi tych ludzi.
To jest taka polska mentalność a mentalności nie da się zmienić.

zomo

2011-10-08, 00:32
według mnie rozróby i ustawki są częścią polskiej mentalności i w pewnym sensie są potrzebne :-) się komuś nie podoba to "europa bez granic" czeka.
jak kibole chcą to niech się napie**alają między sobą najlepiej tak żeby coś z tego na harda sie nadawało :mrgreen:

codo traktowania na równi kiboli i kibiców to myślę że skutki tego odczuwają tylko ci drudzy. skuteczniej byłoby zaostrzyć przepisy, zwiększyć kary i wydłużyć zakazy stadionowe dla tych którym udowodniono chuligaństwo stadionowe lub w jakiś inny sposób rozwiązać problem - ale co tam ja mogę wiedzieć przecież lepiej pójść na łatwiznę - załatwić problem od ręki i tylko krótko terminowo.

fortitel

2011-10-08, 11:18
Kibice to nie aniołki nie ma co się oszukiwać. No chyba że naród mamy taki wspaniały, że soboty każdy spędza czytając książkę w łóżku i idąc spać o 21. Porównajcie mecze z imprezami na mieście. Ile osób zginęło na meczach? Ile na dyskotekach? Co chwilę się słyszy, że ktoś dostał kosę w klubie. Zamykajmy dyskoteki i tych, którzy na nie chodzą :)

Ile jest awantur co weekend na mieście? To ciekawe, co byście powiedzieli, jakbyście mieli ścieżkę zdrowia, wychodząc z lokalu. Bo Ci na mieście się biją. Zamknijmy może dyskoteki i bary? Nie rozumiem, takiego rozumowania.

I może i chcielibyście, żeby kibice byli po podstawówce. Jestem kibolem, magistrem zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Wśród moich kolegów z młyna, więcej ma studia niż nie.

Więc mam przykrą wiadomość. To kibole będą rządzić Polską. Bo kochają ojczyznę, nie da się ich kupić. Są najlepiej zorganizowani i nie mają konkurencji. 10-15 lat i patriotyzm wróci, kiedy obecni 20-25 kibole, ustawią się, a do tego dojdzie jeszcze oczywiście młodzież. 11 listopada, okaże się jak rosną w siłę. Możecie albo się przyłączyć, albo tylko szczekać.

Pozdrawiam

Zoxik

2011-10-08, 14:24
Kibole będą rządzić Polską, fuck yea!

Marian Paździoch

2011-10-08, 22:10
slavo napisał/a:

Wszyscy kibice są poj***ni. Same cwaniaki. A powiedz coś na jego klub to ci do gardła skoczy i wbije nóż w plecy.

zacytuje grupkę kibiców których spotkałem o 1 w nocy w klubie.

"j***ny donek pozamykał stadiony, chyba go poj***ło, zaraz rozjebie ten klub, masz jakiś problem?"

dziękuję nie mam więcej nic do powiedzenia, szkoda mi tych ludzi.
To jest taka polska mentalność a mentalności nie da się zmienić.



A ty buraku wszystkich znasz.

Cytat:

Bardzo proszę - przykład z ostatniego weekendu bodajże - kilku panów z Łazienkowskiej, w moich okolicach określanych pieszczotliwie słowem na literę "C", wpadło na mecz 9-ciolatków Polonii Warszawa. Dziewięcio - k***a - latków.



Żyj dalej tym co media podają i łykaj to jak młody pelikan. Wybiórcza pie**olnęła taką bzdurę a ludzie powtarzają. Tylkom że nic takiego nie miało miejsca i są na youtubie filmiki z tego meczu.

Zoxik

2011-10-09, 03:03
Marian Paździoch napisał/a:



A ty buraku wszystkich znasz.



Żyj dalej tym co media podają i łykaj to jak młody pelikan. Wybiórcza pie**olnęła taką bzdurę a ludzie powtarzają. Tylkom że nic takiego nie miało miejsca i są na youtubie filmiki z tego meczu.



No, przykład kultur(w)y w/w.

To w konczu wyborcza czy tvn, czy może oba media mają spisek?

Chcecie konkretny przykład - dostajecie, ale nie pasuje bo było w jakichś mediach. Damy spoza mediów powiecie że to z jakiegoś pipidowa i też się nie liczy.

Naprawdę macie takie klapki na oczach? Napiszcie sobie JP (albo może JD) na czołach i krzyżyk na drogę, przecież i tak kibole podbiją Polskę.

Marian Paździoch

2011-10-09, 10:42
1. Nie spisek. Po prostu popierają rząd. Nie wierzysz? Dowiedz się gdzie sztab wyborczy ostatnio miał Komorowski. W czyim mieszkaniu.
2. Są zapisy wideo które pokazują, że tamte media kłamią. Mecz przerwano owszem. Ale nie dlatego, że ktoś coś rzucał w te dzieciaki tylko dlatego, że odpalono race. Nie były one rzucane tylko sędzia spanikował
3. A co mnie obchodzą jakies pipidówy nie dostosowane do rozgrywania meczów? Przepisy są jasne i mówią, że powinien być sektor dla gości, ochrona, monitoring. To wystarcza i widać to na meczach na najwyższym szczeblu. Nie wiem czemu kibice drużyny na której stadionie nie ma burd mają być karani za jakiś chamów spod remizy?
4. Dużo więcej awantur jest w dyskotekach. Dlaczego ich nikt nie zamyka? Dlaczego policji nie ma na dyskotekach? Bo tam nikt nie ma transparentów antyrządowych.
5. Kibice nie protestują przeciwko karaniu tych co dymią. I ten kto tak uważa jest w dużym błędzie. Kibice protestują przeciwko odpowiedzialności zbiorowej i traktowaniu KIBICÓW jak potencjalnych bandytów

dQrw10nYk0k5

2011-10-09, 12:11
Pener666 napisał/a:


Bo te c**y nazywające się kibolami legii tylko tyle potrafią.
Zwyzywać dzieci. Pewnie któremuś "kibolowi" nie udało się ukraść dziecku lizaka i się mszczą.