18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Perypetie Donka w drodze do Pacanowa - przystanek Kielce

Marian Paździoch • 2011-10-06, 11:36
Obnażenie kolejnego kłamstwa Donia

Jinsike

2011-10-06, 21:43
Tiaa, podawać w filmiku JEDEN klub, jako przykład zachowania ogółu. Próba manipulacji (chyba dość udana, widząc ilość piw) na poziomie bakłażana.
A tak serio, to już się robi nudne do bólu. Odpalając myślałem, że zobaczę coś zabawnego, jakieś porażki Tuska, przeróbkę, czy cokolwiek, co by mi poprawiło humor. Nie, k***a, znowu j***ne krzywe kibolskie ryje, których już chyba niemal każdy ma w tym kraju dość. Skandowanie debilnych haseł, które tylko utwierdzają stereotyp kibola-troglodyty. Ostatnio popisali się kreatywnością i pomysłowością, podjeżdżając pod Politechnikę Warszawską i skandując na Tuskobus. Myślą, że studentów PW, którzy to mają łeb na karku i z reguły nie darzą sympatią kiboli, przekonają darciem ryja? I nie widziałem tego w tv, tylko na własne oczy. Kibole to debile.
Pomijając już kiboli, to sam filmik jest żałosny. Tym bardziej dziwi ilość piwerek... Zresztą, szkoda słów. Mam nadzieję, że po wyborach porządnie nauczą policję pałować tych kretynów.

konkretjak150

2011-10-06, 22:06
http://www.weszlo.com/news/6844

Macie swoją Anglie dziewczyny. Wszystko z tego roku. Jak wam przeszkadza, ze na stadionie poleci czasem k...a to znaczy, że powinniscie w domu dziergać skarpety i cale szczęście ze takie barany nie przychodzą bo tylko się trzeba użerać z takimi łbami, co im mecz zasłaniasz albo przy połowie wolnego stadionu zająłeś mu miejsce. Polska dla Polaków, ziemia dla ziemniaków, stadiony dla kiboli ! Płaczcie dalej zniewieściałe p*zdy, na pewno ktoś się wami przejmuje (poza matołem).

krycha7

2011-10-06, 22:19
Joseph człowieku zastanów się nad swoim życiem. Chłopaki dostają pałami za nic od holenderskich policjantów, policjanci macają kobiety, ludzie, którzy byli w posiadaniu ważnych biletów na mecz zostali aresztowani pod zarzutem, że bilety są fałszowane. Człowieku dajesz idelany dowód na to, że kibice są traktowani jak śmiecie (nie tylko w Polsce) i mówisz, że ten filmik ukazuje złą stronę kibiców. Jesteś tylko internetowym trollem i twoje komentarze są ch*ja warte, tak samo jak i moje w sumie, ale ch*j mnie strzela jak widzę coś takiego. W Holandii sobie przeklinają bo są za granicą, prawie nikt tego nie rozumie... sytuacja była napięta... ale co będę tłumaczył, jakbym rzucał grochem o ściane...

Cooper

2011-10-06, 23:34
Hheh. Kibice. Ja rozumiem. Są kibice, owszem, na szczęście jeszcze w większości. Mi tam polska liga zwisa totalnie. Ani nie kibicuje jakoś specjalnie, ani na mecze ligowe nie jeżdżę. Lecz piłke nozna kocham i na mecze reprezentacji często jeździmy wspólnie ze znajomymi. Z dziećmi, z żonami. Ot po prostu małe święto, oderwanie się od pracy, szarej codzienności. Bęc, wchodzimy na stadion, rozwieszamy piekną flagę, zacieramy łapy do kibicowania..i co? Przychodzi grupa zakapturzonych mułów i rzuca tekst "wypie**alać z tą flagą, macie 20 minut, to jest nasze miejsce..jak nie to wpie**ol". Mecz Polska- Bułgaria w Warszawie. W Wilnie jeszcze gorzej, nie tyle Litewscy kibice co nasi. Przez tępotę debili większośc musiała uciekać z trybuny w pośpiechu, bo nie dalo się wytrzymać przepychanek i gazu łzawiącego..bo przecież policja jakoś tych debili musiala usadzić (kosztem niestety prawdziwych kibiców). Flagę straciliśmy. Nie dało się jej odzyskać, mimo pism do MSZtu i służ Litewskich. Na Słowacji przed mundialem to samo. Potem słyszy się, że nas klepią źli słowaccy policjanci. Sami rzucali flarami, prowokowali, byłem świadkiem.

Na Euro niestety problem ten pójdzie w świat i może wtedy to się zmieni, bo jestem pewien, że incydenty z obcokrajowcami będa miały miejsce notorycznie. Zastraszanie, wyzywanie, bójki itp. Bo oczywiście zakompleksiony idiota jeden z drugim musza pokazać wyższość. W domu tata napie**alał od dziecka to trzbea teraz przypadkowych ludzi lać. Do utylizacji was śmiecie, pseudokibice. Napie**alają Was pałkami? Strzelać do Was powinni. Ja na mecz chodzę dla piłki, wy przychodzicie dla bójki. I jeszcze to śmieszne hasełko.."obalą Was kibice", że też jeszcze nie doszliście do wniosków, że sami sobie kopiecie dołek. Żebyście tam skałami srali, to i tak Was będą tępić, zamykać stadiony, a obalić to Wy możecie co najwyżej kloca w kiblu.

Tyle ode mnie, sympatyka piłki.

Krzyśq69160

2011-10-07, 00:01
Nie podawajcie zachodnich państw i ich stadionów jako przykładów, na których trzeba się wzorować. Mówicie, że tam jest spokojnie na stadionach, bo system karny dobrze działa. k***a!! Ja się pytam który naród miałby się awanturować?? Spedalone francuziki co się boją arabów we własnym państwie, czy cwe*owaci niemcy ktorzy boja się turasów we włąsnym państwie??

Jad Kiełbasiany

2011-10-07, 00:03
D.Hume napisał/a:

Śmierdzi mi ten filmik PiS'em i tym popie**olonym Kaczyńskim. k***a, niech on w końcu skończy z polityką i zacznie się leczyć.



Dosłownie jakbym k***a czytał komentarze z onet.pl :idzwch*j:

Cooper

2011-10-07, 00:10
Krzyśq69160 napisał/a:

Nie podawajcie zachodnich państw i ich stadionów jako przykładów, na których trzeba się wzorować. Mówicie, że tam jest spokojnie na stadionach, bo system karny dobrze działa. k***a!! Ja się pytam który naród miałby się awanturować?? Spedalone francuziki co się boją arabów we własnym państwie, czy cwe*owaci niemcy ktorzy boja się turasów we włąsnym państwie??



Nie, Polaczki!! Którzy nie boją się niczego, ale u jednych i drugich z chęcią opie**alają truskawy na polu :-)

konkretjak150

2011-10-07, 00:41
To właśnie wina rządzących POjebów. Poza tym lepiej opie**alać truskawy niż ku*asy jak to masz w zwyczaju europejczyku.

Vincent Vega

2011-10-07, 01:02
k***a ile tu ciężko-kapujących ludzi.. Zrozumcie wreszcie, że nikt ze stowarzyszeń kibicowskich nie neguje tego, że ujęto kogoś, kto dewastował stadion, rzucał racą w ludzi czy tłukł się w lesie. Kibice walczą z metodyką, jaką stosuje rząd wobec ludzi, którzy robią oprawy, jeżdżą na wyjazdy, dbają aby w ich klubach był profesjonalizm, a na meczach normalność i wolność słowa. Z chłopaka, który odpala świecidełka podczas wyciągania sektorówki robi się bandytę, a za zmianę miejsca podczas meczu można dostać zakaz stadionowy i grzywnę. Tusk nie ma zielonego pojęcia jak się zabrać za chuligankę, dlatego poszedł na łatwiznę i dał policji wolną rękę. "Róbta co chceta" po PRL-owsku w wykonaniu zakutych łbów w białych kaskach spotęgowała agresję także u zwykłych fanów i stąd protesty, Tóskobusy i transparenty. Po za tym chyba Donald powinien mieć większe zmartwienia na głowie od kiboli, którzy wg Was rozpie**alają każdy stadion co tydzień, a większe miasta podczas kolejki piłkarskiej przypominają świat post-apokaliptyczny.

Irenvelle

2011-10-07, 04:17
Filmik fajny, ale do pana pazdziocha który otrzymal tak wiele piw:
2sprawy
1wsza:Twoj Tóskobus jest sponsorowany przez fundacje republikanska, ktorej prezes jest na liscie PiSu
2ga:Cytowane wypowiedzi przez Ciebie tez byly agresywne i szkoda ze tak my wyborcy PO i Wy wyborcy PiS ciagle sie tak zaczepiamy, ale Bydgoszcz to nie jedyna burda na stadionach, niemal co mecz w rodzimej ekstraklasie nasi kibole pokazuja calkowity brak klasy, lub takie teatrzyki miedzynarodowe jak bodaj w Kownie, koncząc na darciu mord do 9 letnich dzieci z poloni i rzucanie w ich kierunku racami, no ale kibice sa represjonowani w tym kraju!

Pener

2011-10-07, 06:33

Irenvelle

2011-10-07, 07:20
@upDzięki.

@ps Obejrzyjcie sobie i zastanówcie sie, czy teraz modne "bycie kibicem" nieidzie aby w złą strone i nikt nie mówi że Tusk robi dobrze, ale przynajcie, co ma zrobic?Chociaż proboje walczyc z przestępcami na stadionach, bo to idzie w coraz gorsza strone.I serio, smiac mi sie chce z tych lysych baranów, jak mozna obrazac/bic/zabijac ludzi z wlasnego miasta, tylko dlatego ze kibicuja innemu klubowi, a potem isc wszyscy na mecz polskiej reprezentacji i razem drzec morde że "Polska !Polska! Polska".Tez jestem fanem pilki noznej, coprawda mieszkam w Poznaniu, gdzie jest tylko 1 liczacy sie klub, ale wstyd mi jak moi rodacy, np w Krakowie czy Wawie, napie**alaj sie miedzy soba bo polowa miasta jest za polonia, a polowa za legia.A takie zjawiska się spiętrzaja i ludzie sie potem leja po mordach.

majkel_27

2011-10-07, 09:53
Marian Paździoch napisał/a:



A teraz udowodnij, że nie robisz z gęby dupy. Wymien awantury na stadionach w tym i poprzednim sezonie POZA Pucharem Polski na którym sie teraz podpiera Tusk mówiąc w liczbie mnogiej o awanturach. Dawaj "zjebie"



Dzisiaj "Tóskobus" jest na Śląsku. Idź i się przekonaj czy mają pojęcie czy nie. Kibice są tak zorganizowani, że potrafią ruszyć do ludzi w Polskę a ty jak byle frajer na forum w bezpiecznym miejscu obrażasz ludzi.



Bardzo proszę - przykład z ostatniego weekendu bodajże - kilku panów z Łazienkowskiej, w moich okolicach określanych pieszczotliwie słowem na literę "C", wpadło na mecz 9-ciolatków Polonii Warszawa. Dziewięcio - k***a - latków.

Kibole to jest banda pojebów, gotowych umrzeć za swoje kluby. To jest do leczenia tylko przez kaliber 7,62.

Pozdro dla wszystkich obrońców zwierząt.

Edit: właśnie zauważyłem, że Pener666 powyżej już dodał materiał o tym zdarzeniu. Sorki, trochę się pospieszyłem, ale niesamowicie mnie wk***iają próby wybielania tzw. kiboli.

Krzyśq69160

2011-10-07, 10:27
@Cooper Ty na pewno byś opie**olił, za Polaczków ssij '' truskawkę '' .

Arwid

2011-10-07, 11:31
Skoro juz sami kibice przyznaja sie ze nie chodzi o mecz, tylko zwyczajnie chca sie ponapie**alac to przeciez nie ma sie o co klocic prawda? Polecam znalezc na yt wypowiedz Makiego, przywodcy kiboli z gdanska. Program nazywał sie "UWAGA" albo "POD NAPIECIEM". Dla tych co jeszcze bronia honoru "kiboli" moge jedynie powiedziec ze mi przykro. Jedynym powodem dla ktorego stoja i demonstruja jest to ze dostali zakaz wejscia na stadion, i za to nie lubia Tuska. Nie wiem dlaczego sie tak rozpisalem w końcu to nie ludzie tylko zwierzeta ;)