18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Perfekcyjna akcja naszej policji...

kujwdubie111 • 2014-06-07, 13:44

a wiec do rzeczy:
Cytat:

Do szpitala papieskiego w Zamościu w ciężkim stanie trafił 32-letni zamościanin. Karetka zabrała go z ul. Polnej. Mężczyzna leżał na chodniku skuty kajdankami. Był nieprzytomny. Czy przyczynili się do tego mundurowi?

Wszystko działo się w Dzień Matki, 26 maja. Wieczorem (około godz. 19) dyspozytor pogotowia ratunkowego otrzymał zgłoszenie, że na ul. Polnej przytomność stracił młody mężczyzna i nie daje oznak życia. Potrzebna była pilna pomoc.
Karetkę wzywali policjanci. Zamościanin przestał oddychać, gdy funkcjonariusze próbowali go zatrzymać. Z relacji świadków wynika, że między zatrzymywanym a mundurowymi doszło do szarpaniny. Policja próbowała go obezwładnić. Nagle mężczyzna przestał oddychać. Nie wiadomo, czy stało się to podczas szarpaniny, czy dopiero gdy leżał na chodniku.
Co było powodem zatrzymania czynności życiowych u 32-latka? Czy mogli przyczynić się do tego interweniujący policjanci? A jeśli tak, to w jaki sposób? Nieoficjalnie dowiadujemy się, że mężczyzna, kiedy był przyjmowany do szpitala, miał otarcia i siniaki na ciele. Skąd się wzięły?
Na te i podobne pytania wciąż nie ma odpowiedzi.
Ekipa pogotowia, która przyjechała na miejsce, podjęła reanimację. Ratownikom udało się przywrócić akcję serca, jednak mężczyzna był wciąż nieprzytomny. W stanie bardzo ciężkim trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy w szpitalu papieskim. Lekarz dyżurny, który przyjmował pacjenta, o jego stanie i okolicznościach, w jakich zabrała go karetka, poinformował prokuraturę.


Dobra, to tekst zaj!@any perfidnie z strony okolicznego tygodnika.
A teraz ode mnie, jest wiele wersji, prawdopodobnie to policja sie przyczyniła do śmierci tego goscia, mamy kolejny przykład bezkarnosci policji.
Czekam na gównoburze od Was, drodzy Sadole, ale bądź co bądź myśle ze temat po raz kolejny warty uwagi. Pozdrawiam.
Od siebie dodam ze sk***ole z Zamościa pozwalają sobie na za dużo trochę...

Wirthualny

2014-06-07, 13:55
Czy oni są poj***ni ? nieprzytomnego trzymają no k***a

BongMan

2014-06-07, 14:06
j***ne k***a psy. Polska policja i ich kolesie z prokuratury i sadow to najgorsi bandyci w Polsce. Cokolwiek psiarnia nie odjebie (gwalty, tortury na komisariatach, falszywe oskarzenia, pobicia, naduzywanie wladzy i wszelkiego rodzaju przekrety) to i tak zaden ch*j za to nie beknie, bo ma kolesi w sadzie i prokuraturze.

lapps

2014-06-07, 14:19
policja to taka mafia tylko legalna

Modrzew88

2014-06-07, 14:19
Po filmie trudno cokolwiek stwierdzić, ale nie dziwię się, że policjant prosi o nie nagrywanie. Osób poszkodowanych nie powinno się nagrywać w takim stanie.

!Timon

2014-06-07, 14:24
Jeśli mieli słuszny powód zatrzymania tego typa a on się stawiał to ch*j z nim. Jeśli nadużyli uprawnień to wyj***ć policjantów ze służby prosto do celi. Tak ciężko to ustalić? Żadnych świadków?

teken

2014-06-07, 14:24
co tu się dziwić jak te patałachy w większości nie potrafią nawet dobrze obezwładnić człowieka.
Ta polska jest popie**olona. JEszcze trzeba było wezwać straż pożarną, bo może typ sp***oli na drzewo i nie bedzie umiał zejść. Serio do zatrzymania 1 człowieka potrzeba 2 suk i kilku policjantów ?
Ja pie**ole, na co idą moje podatki, zamiast wysłać jeden patrol małym autem, to wysyłają 2 zastępy ćwoków, pewnie ledwo po szkółce, co nawet nie potrafią dobrze skuć człowieka :homer: Serio, koszta takich akcji powinien pokrywać dyspozytor albo ktoś, kto zarządza tym całym bajzlem.

6wisnia6

2014-06-07, 14:28
Ja pie**ole nie wiadomo czy przyczynili się do tego interweniujący policjanci? k***a!

sir_Alex

2014-06-07, 14:39
jaki był powód zatrzymania ? i dlaczego doszło do szarpaniny ?

Rafixo

2014-06-07, 14:53
Jeździcie po tych policjantach a nawet nie znacie powodu interwencji... Gdyby było napisane coś w stylu "32 latek pobił 8 letniego chłopca, podczas szarpaniny z policją przestał oddychać" to by były same posty w stylu "Brawa dla policji, powinni go jeszcze tam dobić dla pewności"...

kamuha

2014-06-07, 15:02
kolejny biedny i zatrzymany za uczciwość.

al...........10

2014-06-07, 15:15
Nieważne czy biedny, czy bandyta, czy zatrzymany za uczciwość, czy przyłapany na gorącym uczynku.

Policja ma obowiązek sięgać po środki przymusu bezpośredniego tylko w sposób niezagrażający życiu zatrzymywanego.

jeloo

2014-06-07, 15:16
@Rafixo

Bo tutaj "młodzieży" sporo. Takie wypowiedzi zawsze zgarną kupę piwek. Wiesz, kontestacja systemu, może jakiś policjant któregoś zatrzymał na piciu piwska w parku, albo na paleniu za garażami w pobliżu ich gimnazjum.

Ja przykładowo jestem za tym, żeby wręcz zwiększyć uprawnienia policjanta. Tak, żeby mógł bez obaw spuścić wpie**ol jak ktoś się stawia. Bez uciekania się do sztuczek w stylu "poślizgnął się na schodach". Bo od tego k***a jest policja, żeby pilnować porządku. Nikt za niewinność jeszcze nie oberwał, to nie te czasy panowie.

garota

2014-06-07, 15:24
jeloo napisał/a:

@Rafixo

Bo tutaj "młodzieży" sporo. Takie wypowiedzi zawsze zgarną kupę piwek. Wiesz, kontestacja systemu, może jakiś policjant któregoś zatrzymał na piciu piwska w parku, albo na paleniu za garażami w pobliżu ich gimnazjum.

Ja przykładowo jestem za tym, żeby wręcz zwiększyć uprawnienia policjanta. Tak, żeby mógł bez obaw spuścić wpie**ol jak ktoś się stawia. Bez uciekania się do sztuczek w stylu "poślizgnął się na schodach". Bo od tego k***a jest policja, żeby pilnować porządku. Nikt za niewinność jeszcze nie oberwał, to nie te czasy panowie.



Hahah bo od tego jest policja żeby pilnować porządku. Czyli agresją na przestępstwa. Policji bronią tylko ci którzy nie mieli z nią do czynienia. Czyli społeczniaki z dupy wzięci, którzy nie wyobrażają sobie życia łamiąc jakiekolwiek prawo. Ludzie którzy przyjmują wszystko na klatę, tylko dlatego że jakiś dziad w garniaku z kilkoma kolegami podpisał papierek na którym napisane jest jak ma być. Wydaje się takim ludziom że to oni rozdają karty, a tak naprawdę nawet nie siedzą przy stoliku...

al...........10

2014-06-07, 15:55
Dobra, poczytałem lokalne portale i wyciągnąłem z pisanych na nich komentarzy kilka informacji, które wydają się być wysoce prawdopodobne: chłopak ten (miał na imię Maciek) był chory (zapewne psychicznie) i leczył się, ale miewał ataki agresji. Podobno podczas aresztowania zaczął się wyrywać, bo panicznie bał się policji (podejrzewam jakąś psychozę). W reakcji na to czterech policjantów powaliło go na ziemię w taki sposób, że uniemożliwili mu oddychanie (przygnieciona krtań lub tchawica). Tak wynika z relacji świadków -- przynajmniej kilkanaście komentarzy z różnych źródeł potwierdza taką wersję wydarzeń.

Tak więc moim zdaniem można tu mówić o oskarżeniu policjantów o spowodowanie śmierci -- ale według jakiej kwalifikacji to już nie moja sprawa.