18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Perfekcyjna akcja naszej policji...

kujwdubie111 • 2014-06-07, 13:44

a wiec do rzeczy:
Cytat:

Do szpitala papieskiego w Zamościu w ciężkim stanie trafił 32-letni zamościanin. Karetka zabrała go z ul. Polnej. Mężczyzna leżał na chodniku skuty kajdankami. Był nieprzytomny. Czy przyczynili się do tego mundurowi?

Wszystko działo się w Dzień Matki, 26 maja. Wieczorem (około godz. 19) dyspozytor pogotowia ratunkowego otrzymał zgłoszenie, że na ul. Polnej przytomność stracił młody mężczyzna i nie daje oznak życia. Potrzebna była pilna pomoc.
Karetkę wzywali policjanci. Zamościanin przestał oddychać, gdy funkcjonariusze próbowali go zatrzymać. Z relacji świadków wynika, że między zatrzymywanym a mundurowymi doszło do szarpaniny. Policja próbowała go obezwładnić. Nagle mężczyzna przestał oddychać. Nie wiadomo, czy stało się to podczas szarpaniny, czy dopiero gdy leżał na chodniku.
Co było powodem zatrzymania czynności życiowych u 32-latka? Czy mogli przyczynić się do tego interweniujący policjanci? A jeśli tak, to w jaki sposób? Nieoficjalnie dowiadujemy się, że mężczyzna, kiedy był przyjmowany do szpitala, miał otarcia i siniaki na ciele. Skąd się wzięły?
Na te i podobne pytania wciąż nie ma odpowiedzi.
Ekipa pogotowia, która przyjechała na miejsce, podjęła reanimację. Ratownikom udało się przywrócić akcję serca, jednak mężczyzna był wciąż nieprzytomny. W stanie bardzo ciężkim trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy w szpitalu papieskim. Lekarz dyżurny, który przyjmował pacjenta, o jego stanie i okolicznościach, w jakich zabrała go karetka, poinformował prokuraturę.


Dobra, to tekst zaj!@any perfidnie z strony okolicznego tygodnika.
A teraz ode mnie, jest wiele wersji, prawdopodobnie to policja sie przyczyniła do śmierci tego goscia, mamy kolejny przykład bezkarnosci policji.
Czekam na gównoburze od Was, drodzy Sadole, ale bądź co bądź myśle ze temat po raz kolejny warty uwagi. Pozdrawiam.
Od siebie dodam ze sk***ole z Zamościa pozwalają sobie na za dużo trochę...

Kielo88

2014-06-07, 16:20
ch*j z tym za co i jak, ale k***a jak już przestał oddychać to powinni mu udzielić pomocy, a nie nadal na glebie skutego trzymać... O ile mnie się wydaje, to za nieudzielenie pomocy grozi 2 lata?

Pa...........ek

2014-06-07, 17:29
Mogli by go nawet postrzelić, ale sk***iel powinien go reanimować do przyjazdu karetki! Myślę, że po takich akcjach zmyślają różne historie i wychodzą na swoje....Na przykład

Lukasero

2014-06-07, 17:46
Ty k***a, on przestał oddychać...
Dobra to ja dzwonie po karetkę ale Ty go trzymaj cały czas bo jeszcze się ocknie i będzie chciał sp***olić
:amused:

szefooo

2014-06-07, 18:20
Koleś musiał być przypadkowym niczemu winnym pieszym skoro przyjechały do niego dwie lodówy.


jeloo

2014-06-07, 19:03
garota napisał/a:



Hahah bo od tego jest policja żeby pilnować porządku. Czyli agresją na przestępstwa. Policji bronią tylko ci którzy nie mieli z nią do czynienia. Czyli społeczniaki z dupy wzięci, którzy nie wyobrażają sobie życia łamiąc jakiekolwiek prawo. Ludzie którzy przyjmują wszystko na klatę, tylko dlatego że jakiś dziad w garniaku z kilkoma kolegami podpisał papierek na którym napisane jest jak ma być. Wydaje się takim ludziom że to oni rozdają karty, a tak naprawdę nawet nie siedzą przy stoliku...



Może dlatego, że nie szukam kłopotów? Nie chodzę po mieście jak zj***ne cwaniaki bo "co to nie oni"? Z policją miałem do czynienia na drodze, za przekroczenie prędkości, wyprzedzanie na zakazie, na rutynowej kontroli trzeźwości w poniedziałek nad ranem. I jakoś k***a za spojrzenie mnie nie zatrzymywali. Dlatego nie rozumiem debili, których policja zatrzymuje bo robią burdel, a potem k***a "Pan policjant jest zły bo bije". Jak się stawiasz i wyrywasz to powinieneś dostać taki wpie**ol, żebyś się nie miał siły ruszyć. To ma działać tak, że policjant ma użyć siły kiedy potrzebuje, bez obawy, że ktoś go o coś oskarży. Sorry, ale jakby większość sk***iałych cfaniaków grzecznie robiła to co policja każe, to brutalność policji zniknęłaby jak ręką odjął.

actionbronson

2014-06-07, 19:39
Jesteś grzeczny to policja też potrafi być grzeczna. Mnie najbardziej uderza bezradność funkcjonariuszy w sytuacjach wymagających podstawowych umiejętności z zakresu pierwszej pomocy.

kasiakamyczek

2014-06-07, 19:46
A czy TY byś reanimował śmiecia?

pakozi

2014-06-07, 19:50
Dzieciak: Co oni mu robią?
Cwaniak: Gwałcą go.
Dzieciak: Hehe...
.
.
.
Co?
:shock:

arkosek07

2014-06-07, 19:55
Polska policja nie jest przygotowana psychiczne do służby, większość osób tam trafiających to ludzie którzy tam nigdy nie powinni trafić, a palanty ciągle chcą aby im zwiększać swobodę praw do wykonywania obowiązków, jeszcze jakby tak mogli strzelać do każdego kto by uciekał to takich przypadków jak powyżej nie było by kilka - kilkanaście tylko setki jak nie tysiące.

Już o tym, że kultura w większości jest im obca, a o zachowaniu się wobec nas jako obywateli już nie wspomnę.
Dla mnie to w Policji powinni pracować ludzie ułożeni po przejściu rygorystycznych testów psychicznych za co powinni płacić kilka stówek albo i więcej lekarzowi(po to żeby nie dawali w łapę), w końcu trafiali by tam tylko ludzie którzy naprawdę chcą pełnić służbę dla Polski, a nie dla tego bo byli np. Bici w szkole i chcą się wyżyć(jak większość trafiających do prewencji).

Promek

2014-06-07, 20:12
BongMan napisał/a:

j***ne k***a psy. Polska policja i ich kolesie z prokuratury i sadow to najgorsi bandyci w Polsce. Cokolwiek psiarnia nie odjebie (gwalty, tortury na komisariatach, falszywe oskarzenia, pobicia, naduzywanie wladzy i wszelkiego rodzaju przekrety) to i tak zaden ch*j za to nie beknie, bo ma kolesi w sadzie i prokuraturze.



o ja jebie od tej slonej wody i polowow tego gowna mozg ci sie zlasowal o ile go k***a jeszcze masz?! :plzdie:


pewnie lezal na glebie za niewinnosc jak wiekszosc. "mial siniaki i otarcia" o k***a normalnie na hard z nim w usa dostalby kule w noge za stawianie oporu albo pala po ryju i nie byloby rozglosu...

Reveneek

2014-06-07, 20:18
Wy j***ne k***y, pod innymi postami piszeczie 'brawo policja jednego smiecia mniej' a nagle wszyscy są JP, wystarczy ze w pierwszym komentarzu ktoś sie wypowie a reszta idzie za nim j***nA BANDA HIPOKRYTOW !

ja...........03

2014-06-07, 20:29
przeszedł proces autoresocjalizacji który zakończył się powodzeniem

afte91

2014-06-07, 20:31
Nosz k***a. pie**olą się z jakimiś cieciem (vide akcja z Bytomia, Bytowa czy gdzie to tam było), pie**olicie: "więcej praw dla policjantów! Nie j***ć się z nimi tylko na glebę śmiecia". Wezmą kolesia pie**olną na glebę, zrobią mu otarcia i siniaki i ponowne pie**olenie, że brutale i wandale. No ja pie**ole... Jeżeli podczas zatrzymania, doszło do śmierci osoby zatrzymywanej, nie ma pie**olenia, tylko postępowanie wyjaśniające sytuacje i wyciągnięcie konsekwencji.
Amen.

Karo7

2014-06-07, 20:43
Nie czaje tego wylewania gowna na Policje, powaznie. Nigdy problemow z policjantami nie mialem, grzecznie i kulturalnie kazde spotkanie przebiegalo. Pewnie dlatego ze nie bylem agresywny ani nie cwaniakowalem, ale co ja tam moge wiedziec...Raz mnie zatrzymali jak wracalem nawalony jak stodola z imprezy przez nieciekawa dzielnice, poprosili o dokumenty, pewnie zeby sprawdzic czy 18+, ostrzegli ze to srednia okolica na nocne wyprawy i pojechali dalej. A na upartego to mogli na izbe zawiezc i narazic mnie na koszty i srednie wspomnienia. Swoja droga - zdecydujcie sie sadole: pare filmikow temu, jak bylo nagranie z Wrocka o naj***nym licealiscie to narzekaliscie ze Policja zamiast wziac za szmaty i rzucic o glebe to sie bawi i zamieszanie jest. Teraz material ze sie nie bawili i rzucili na glebe, kazdy k***uje na policjantow.
Co nie zmienia faktu ze zgadzam sie z jednym userow powyzej - Policja ma naprawde ch*jowe przeszkolenie co do takich sytuacji albo nie reaguje odpowiednio.

babcia99

2014-06-07, 20:45
ch*j z tym co było przyczyną interwencji. Zwróciłbym uwagę na fakt iż zarówno Policjanci jak i zespół z Pogotowia powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności za nie właściwe udzielenie pomocy.
Policjanci są przeszkoleni, co potwierdza zdanie przez nich egzaminu z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Oni do czasu przyjazdu trzymają osobę na brzuchu, skutego w kajdanki? Bez sprawdzenia funkcji życiowych i odpowiedniej reakcji na sytuację. Niestety podczas zwykłego zasłabnięcia, utraty przytomności może dojść do niedrożności dróg oddechowych i zatrzymania krążenia.
Panowie z Pogotowia.... Zamiast podjąć jak najszybciej reanimację zajmują się przekładaniem gościa do karetki... Ręce mi opadły...