18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paweł Kukiz cytuje słowa Tomasza Lisa o Tusku

Po...........ł • 2013-02-09, 23:35


cała prawda ;)

ru_ziolo

2013-02-09, 23:42
Głupio się j***nemu przydupasowi ryżego ch*ja zrobiło.
I dobrze.
Zielona Góra przeprasza za ch*jowego lisa.

ChivoloConchetumare

2013-02-09, 23:50
Brawo dla Pawła, ch*jowi Lisowi się troszkę niezręcznie zrobiło gdy ktoś prawdę powiedział

Blade ziele

2013-02-10, 00:19
Ciekawe jest jak te lewackie pomioty nigdy nie podejmują tematu podczas takich oświadczeń/zarzutów.
Ostatnio widziałem gdzieś jak lewak zarzucił prawicowcowi(w dodatkku katolik o laboga) coś na temat agresywnej polityki w stosunku do ch*jogrodzkiego ze strony PiSu lecz gdy prawicowiec zaczął podawać przygłady agresywnej polityki Niesiołowskiego czy komentarze Palikota itp które były naprawdę obrazą to dla kolesia nie było tematu. Niesamowite jak woda po kaczce spływa.

Koniec Świata

2013-02-10, 00:38
@up

Niesiołowski to lewicowiec?

(Wikipedia) Przynależność polityczna: Przewodniczący Klubu Parlamentarnego Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego

Ja myślę, źe tutaj jak zwykle prawica walczy z prawicą.


openyourmind

2013-02-10, 00:54
prawica razem ale nie tym razem 15 piwo ode mnie

KamilAW

2013-02-10, 00:59
Wystarczy jedno spojrzenie tej feministycznej k***y żeby mi się źle zrobiło.

torro

2013-02-10, 01:06
Kukiz nawet przeczytać krótkiego tekstu nie potrafi, tylko duka jak pierwszoklasista. Piosenkarz też z niego żaden. Jeden kawałek miał tylko dobry: "ZCHN Zbliża Się"

Harg

2013-02-10, 01:11
@KoniecŚwiata

Przestań pie**olić głupoty, bo się żal mi takich ludzi robi. Niesiołowski ma tyle wspólnego z prawicą co ty z mózgiem. (Podpowiedź : nic)

ps. bardzo ciekawe masz źródło informacji w postaci wikipedii...

Co do samego tematu - po jaką cholerę na siłę się wszędzie sukę zaprasza ?

Koniec Świata

2013-02-10, 01:13
@torro

Virus SLD też był spoko, chociaż byłby zdecydowanie lepszy gdyby odnosił się do wszystkich partii.

Virus

maciekawski

2013-02-10, 01:13
Haha, a ja k***a akurat skończyłem oglądać "Poniedziałek" z Kukizem, wchodzę na sadistica a tu ciąg dalszy :D

Plecionkarz

2013-02-10, 01:13
Szczuka i lis (czerwony pies) to mendy których punkt widzenia i poglądy zależą od tego komu warto lizać dupę w danej sytuacji. Szkopuł w tym, że w przyszłości ktoś może przytoczyć to co mówili wcześniej. Wtedy jest płacz. Ciekawe jak lisek się będzie tłumaczyć np. z tego jak moda na pedalstwo minie i pozostanie tylko niesmak:



Ach te jego inteligentne zamyślone pozy na zdjęciach, drapanie się po brodzie, udawanie, że ma się własne poglądy. Kto inny piszący teksty w gazetach daje takie duże zdjęcia swojej gęby?

Koniec Świata

2013-02-10, 01:21
@Harg

Wolaku-robaku, co żeś z rynsztoka wypełzł, wikipedia wikipedią, ale Niesiołowski jest jednym z założycieli ZChN, jest członkiem Klubu Inteligencji Katolickiej (inteligencja katolicka - zajebisty oksymoron), a jego ojciec Janusz Niesiołowski brał udział w wojnie polsko-bolszewickiej. Pewnie dlatego jest "zdrajcom narodó"

Harg

2013-02-10, 01:26
Koniec Świata napisał/a:

@Harg

Wolaku-robaku, co żeś z rynsztoka wypełzł, wikipedia wikipedią, ale Niesiołowski jest jednym z założycieli ZChN, jest członkiem Klubu Inteligencji Katolickiej (inteligencja katolicka - zajebisty oksymoron), a jego ojciec Janusz Niesiołowski brał udział w wojnie polsko-bolszewickiej. Pewnie dlatego jest "zdrajcom narodó"



Gościu widzę u ciebie spore braki wiedzy i naiwniactwo. Twoim "tokiem myślenia" PiS to partia prawicowa... Poczytaj sobie doktryny partii politycznych (lewica i prawica), bo nie masz o tym pojęcia. Jeżeli coś jest "Katolickie" to nie oznacza to, że z miejsca jest prawicowe...

Koniec Świata

2013-02-10, 01:30
Harg napisał/a:



Gościu widzę u ciebie spore braki wiedzy i naiwniactwo. Twoim "tokiem myślenia" PiS to partia prawicowa... Poczytaj sobie doktryny partii politycznych (lewica i prawica), bo nie masz o tym pojęcia. Jeżeli coś jest "Katolickie" to nie oznacza to, że z miejsca jest prawicowe...



Może wg jakichś tam starych reguł PiS to lewica, ale w Polsce robi za prawicę i sama określa się jako prawica. Nawet prawicowe media popierają PiS, więc to chyba nie moja wina, że polskie spektrum polityczne wygląda tak a nie inaczej, ciemnoto buracka.