18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paweł Kukiz cytuje słowa Tomasza Lisa o Tusku

Po...........ł • 2013-02-09, 23:35


cała prawda ;)

Harg

2013-02-10, 01:34
@Koniec Świata

Ah... nie tylko naiwniak, ale i ignorant.

Cytat:

Może wg jakichś tam starych reguł PiS to lewica



Stare reguły ? Kto ci to powiedział ? Ćpun ze squatu ?

Cytat:

...i sama określa się jako prawica.



Czy jeżeli Niesiołowski powie, że jest batmanem, to mu uwierzysz :D Ah, ci śmieszni anarchiści...

Nie zabieraj się za politykę, bo nie masz o tym najmniejszego pojęcia.

Koniec Świata

2013-02-10, 01:39
Podałem ci proste fakty i twoje fanaberie są tutaj gówno warte.

openyourmind

2013-02-10, 01:40
Ta w dodaktu ze w ogole my mozemy sie zabierac za polityke smieszny jestes Harg(jakbymsmy mieli na to wiekszy wplyw)

Harg

2013-02-10, 01:49
Koniec Świata napisał/a:

Podałem ci proste fakty i twoje fanaberie są tutaj gówno warte.



Fakty prosto z monaru.

openyourmind napisał/a:

Ta w dodaktu ze w ogole my mozemy sie zabierac za polityke smieszny jestes Harg(jakbymsmy mieli na to wiekszy wplyw)



Naucz się budować logiczne zdania, a później się udzielaj.

Koniec Świata

2013-02-10, 01:58
Harg napisał/a:



Fakty prosto z monaru.



Rozumiem, że masz z monarem dużo wspólnego, bo ja nie ćpam, a z alkoholu piję wyłącznie piwo, ewentualnie wino i to jak na poskie standardy w umiarkowanych ilościach. Nie jestem anarchistą, tylko socjalliberałem, jeśli już obchodzą cię moje poglądy polityczne.

openyourmind

2013-02-10, 02:15
@Harg bo co brakuje ci pieprzonych przecinkow zaloze sie ze jestes jednym z tych typow co pija alko ale oni mowia ze narkotykow nie biora pozdrawiam

bat1

2013-02-10, 02:25
lubie kukiza , dobrze że mówi tak jak mówi , wie że coś się dzieje i nie siedzi cicho , a czy jest w wypowiedzi elokwenty jak prof. Miodek (szacun) nie ma najmniejszego znaczenia , bo ważne jest to że czy sadystyczni mądrale czy tłum tłumoków to i tak zostanie zrozumiany , a muzykę zrobił i lepszą niż wiekszość z nas więc wyśmiewać nie wypada
k***a mać

Harg

2013-02-10, 02:28
openyourmind napisał/a:

@Harg bo co brakuje ci pieprzonych przecinkow zaloze sie ze jestes jednym z tych typow co pija alko ale oni mowia ze narkotykow nie biora pozdrawiam



Idź dziecino już spać, bo jutro rodzice obudzą cię do kościoła z rana.

@KoniecŚwiata

Masz w sygnaturze tekst hardcorowego (punkowego) zespołu, a więc wnioski nasuwają się same - anarchista albo z czystego sentymentu Apatii słuchasz.

sidian

2013-02-10, 02:40
Blade ziele napisał/a:

Ciekawe jest jak te lewackie pomioty nigdy nie podejmują tematu podczas takich oświadczeń/zarzutów.
Ostatnio widziałem gdzieś jak lewak zarzucił prawicowcowi(w dodatkku katolik o laboga) coś na temat agresywnej polityki w stosunku do ch*jogrodzkiego ze strony PiSu lecz gdy prawicowiec zaczął podawać przygłady agresywnej polityki Niesiołowskiego czy komentarze Palikota itp które były naprawdę obrazą to dla kolesia nie było tematu. Niesamowite jak woda po kaczce spływa.



Ja tam za to prawicowych argumentów mam normalnie aż nadto. Zobacz sobie historię moich postów i odpowiedzi tej twojej prawicy, co nie unika dyskusji i argumentów.

Sam twój post o tym świadczy, "prawicowcu". Z jednej strony piszesz prawicowiec a z drugiej "lewak". Skoro prawicowiec to i lewicowiec. Skoro lewak to faszystowska k***a. Trzymaj się jednego słownictwa i jednego poziomu. Zdecyduj się na któryś, skoro strugasz się na zwolennika argumentów i dyskusji.

A co do agresywnej polityki Niesiomatoła i Palikota, to wszyscy tam na wiejskiej są siebie warci. Kręcą swoje lody, robią sobie od czasu do czasu wrzuty, ale każdy swoją działkę ma, pociotki do szóstego stopnia pokrewieństwa powtykane do rządowych agencji, a debile w narodzie z wojny na niby na wiejskiej robią wojnę naprawdę. Na szczęście głównie w internecie, więc są mało szkodliwi.

Koniec Świata

2013-02-10, 02:45
Harg napisał/a:

@KoniecŚwiata
Masz w sygnaturze tekst hardcorowego (punkowego) zespołu, a więc wnioski nasuwają się same - anarchista albo z czystego sentymentu Apatii słuchasz.



Dobrze, że wspomniałeś o punk rocku. Bardzo lubię punk. Lubię Apatię, Dezertera itp. Chłopaki z Apatii to rzecz jasna anarchiści, ale ja słucham muzyki i tekstów, z którymi się zgadzam. Nie muszę być przy tym sam anarchistą. Przyznam, że anarchistów darzę sympatią, choć nie zgadzam się z nimi w wielu kwestiach i raczej nie pójdę na spęd anarchistyczny. Anarchizm uważam za nurt utopijny, ale zdecydowanie mniej niebezpieczny i bardziej przyjazny niż nacjonalizm, którego nie trawię. :)



A odnośnie narkomanii i monaru, z którymi jakoś kojarzysz anarchizm, to z tego co wiem m.in. chłopaki z Apatii są związani z ruchem Straight Edge, odrzucającym nihilizm, spożywanie alkoholu i zażywanie narkotyków, o czym z resztą mozna usłyszeć w tekstach Apatii.

openyourmind

2013-02-10, 02:52
Zajebisci uzytwkonicy sadiscti potrafia wjechac na wiek nie wysuwajac przy tym zadnych kontrargumentow

di...........os

2013-02-10, 02:59
Harg napisał/a:

@KoniecŚwiata

Przestań pie**olić głupoty, bo się żal mi takich ludzi robi. Niesiołowski ma tyle wspólnego z prawicą co ty z mózgiem. (Podpowiedź : nic)

ps. bardzo ciekawe masz źródło informacji w postaci wikipedii...

Co do samego tematu - po jaką cholerę na siłę się wszędzie sukę zaprasza ?




Młody jesteś (choć starszy ode mnie), więc i początków Niesiołowskiego nie pamiętasz. A poglądy miał chłopak bardziej radykalne niż jakieś k***iny, czy Kaczory. Trudno znaleźć bardziej prawicowego prawicowca, niestety.

aercezeti

2013-02-10, 02:59
@plecionkarz
dobrze mordeczko prawisz

di...........os

2013-02-10, 03:06
Harg napisał/a:



Gościu widzę u ciebie spore braki wiedzy i naiwniactwo. Twoim "tokiem myślenia" PiS to partia prawicowa... Poczytaj sobie doktryny partii politycznych (lewica i prawica), bo nie masz o tym pojęcia. Jeżeli coś jest "Katolickie" to nie oznacza to, że z miejsca jest prawicowe...




To ty idź, kolego, do biblioteki - przeczytaj definicję terminów "lewica" i "prawica". Najczęściej (bo nie są to terminy jednoznaczne) określa się lewicowców jako "zwolenników zmian" (ewolucji kategorii myślenia), prawicowców zaś, "zwolennikami utrzymania starego porządku" (wskazuje to jedynie na konserwatyzm światopoglądowy).

Jumpix

2013-02-10, 03:16
Wkrótce usłyszymy o kolejnej ofierze seryjnego samobójcy :)