18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

McMenel

2014-03-23, 13:52
Skoro kobieta Sadistica to transseksualista mający cechy kobiece z penisem to idąc tym porównaniem chłop sadistica to transseksualista posiadający cechy męskie z vaginą. Innymi słowy nazwała was wszystkich c*pkami...
Gratuluję pani obrażenia sadistica w tak subtelny sposób że ćwierćinteligenci tu przebywający nadmiernie się ekscytują.

Ęriko De Skuczas Palabras

2014-03-23, 13:54
Antalor napisał/a:

Sami nakręcacie jej "fenomen".



Zgadzam się, że nakręcamy, ale ona w wywiadzie wspomniała o Sadistic, a to też jest pewnego rodzaju reklama. Czyli jesteśmy kwita. Poza tym każdy, kto promuje poprawną polszczyznę zasługuje na reklamę i możliwość szczerzenia wiedzy na temat poprawnego użytkowania naszego języka ojczystego.

A teraz smutny fakt: sam siebie uważam za w miarę wprawnego użytkownika polszczyzny, a owo "w miarę", oznacza już niestety ponad przeciętną... przynajmniej jak patrzę na Sadola...

Pozdro dla młodej polonistki.

An...........or

2014-03-23, 13:57
Zarammoth napisał/a:

@Antalor:
Równie dobrze można powiedzieć, że kto nie zna historii to debil.
Jak widać w internecie jest pełno ludzi, którzy nie znają właśnie tych podstaw. Np. ty napisałeś "awansuje" zamiast "awansuję". Można się tam nauczyć wielu rzeczy, o których nie każdy miał pojęcie i wcale nie musiał być nogą z języka polskiego.
Zresztą jak ci się nie podoba ten kanał to nie subskrybuj, a na Sadolu scrolluj dalej, a nie rozpisujesz się jak szalony, nic nikomu nie przyjdzie z twojego bólu dolnej części pleców.
Dlaczego Polacy mają taką przypadłość, że zamiast zdobywać jak najwięcej zainteresowań, hobby i pasji to wolą spędzać tak wiele czasu na krytyce czyichś zainteresowań? Myślisz, że przez to ktoś nagle przestanie to oglądać? Komu się to podoba to ogląda, a kto nie to nie. Ciężko zrozumieć?
I tak, komentarze "r*chałbym" czy "pasztet" są na poziomie gimnazjalnego prawiczka i nic nie zmienią twoje tłumaczenia.

@mornest:
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=13458
i http://interia360.pl/ciekawostki/artykul/bledne-umieszczenie-sie-przed-czasownikiem,14716



Po pierwsze awansuje pisałem w odniesieniu do ogółu, nie do swojej osoby. Więc wydaje mi się,że jest to poprawna forma.
Po drugie użyłem przykładu innego kanału, jednak nie chodziło mi tu o tematykę a o ogólny poziom kanału. Odcinki te są przygotowane z ogromną pieczołowitością, a o kanale muwionc inaczej tego powiedzieć nie można. Ot tyle tam ciekawej treści co u przeciętnego zagrajmera. I dlatego irytuje mnie spuszczanie się nad zajebistością tego kanału. Jest masa ciekawych kanałów a popularny na youtube jest najczęściej chłam (takie top 10 polskiego jutube to najczęściej kanały skierowane do gimbusów). Irytuje mnie to, ponieważ dużo dobrych kanałów nie przeżywa długo. Tak samo jak irytuje mnie poziom Polskich polityków i na każdym kroku ich krytykuje(mimo,że sam politykiem nie jestem).
I po ostatnie primo - nigdy nie broniłem gimbusów z tekstami "r*chałbym", ale z drugiej strony masz debili którzy cisną każdemu od prawiczków, bo mu sie palinka nie podoba!!!

lwRazor

2014-03-23, 13:57
Rysiu j***ć k***a :D Dupa 6/10 więc nie ma co się spuszczać, a lizodupy, które cisną się jaka to nie jest piękna mogą opie**olić razem z nią pałe. Kogo k***a interesują jakieś brednie, trzeba być co najmniej SgtPepper1942 żeby marnować swój czas na oglądanie dupy, która was poprawia. W sumie to nie wiem jakim można być frajerem żeby słuchać dupy jak Ci mówi co masz robić, niedługo pie**oleni maminsynkowie będą słuchać dup jak mają marszczyć freda

orz1

2014-03-23, 14:00
jak miło zostać zauważonym :oops:

a poza tym brał bym jak cygan monety z fontanny :mrgreen:

mare30ks

2014-03-23, 14:10
swoja droga dziwne ze nikt nie wylapal "konentatorow" w pierwszym pytaniu :)

Aquado

2014-03-23, 14:10
orz1 napisał/a:

jak miło zostać zauważonym :oops:

a poza tym brał bym jak cygan monety z fontanny :mrgreen:




Ja bym bral jak VIPY z biedronki....
ch*j z ta dupa, nie ma co sie jarac - taka urodziwa to ona nie jest :)

pylaochos

2014-03-23, 14:17
Brzydka też nie ; )

Entheus

2014-03-23, 14:19
Nie wiem czy to podchodzi pod regulamin sadistica, ale koniugował bym ją tak ostro, że deklinowała by moje imie bez opamiętania.

Ne...........ro

2014-03-23, 14:46
IwRazor

Napisałem gdzieś, że ją oglądam? Czytam książki, więc niepotrzebny mi do tego nauczyciel. Potrzebny zaś młodym ludziom, którzy w łatwy i przyjemny sposób mogą wiele dowiedzieć się na temat polszczyzny. Niestety, ale mamy takie czasy, w których to vlogi górują nad czytaniem.

FunkyKoval

2014-03-23, 15:11
Profesorowie Miodek i Bralczyk mogą od tej Pani uczyć się poprawności językowej?! O mój Boże, co to za sierota pisała? To żałosne porównywać Panią z magistrem (?) do utytułowanych profesorów, którzy zjedli zęby na poprawnej polszczyźnie.
Pani Paulino rozumiem, że chce Pani mieć swoje pięć minut, ale proszę o więcej skromności. Karierę robi się całe życie, a nie krótkim epizodem na Youtube.

GrzesMk4

2014-03-23, 15:12
ciekaw jestem jej reakcji po przeczytaniu komentarzy tej dziczy tutaj :D

noir

2014-03-23, 15:19
mare30ks nie podlizuj się. i tak ci nie da.

2m...........ad

2014-03-23, 15:28
tzn że musi mieć konto na sadolu, być może nawet pokazała cycki na hardzie :zul:
btw. jak czyta sadola to niech poprawia w swoich odcinkach najbardziej upośledzonych użyszkodników, tak żeby im doj***ć

kaktuz

2014-03-23, 15:30
lizałbym jej rowa po sraniu i wytarł gówno z pod napleta w jej bujną czuprynę