18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mi...........12

2014-03-23, 15:33
Tak bym ją r*chał, że ten kto by mnie z niej wyciongnol moglby sie nazwac nowym papiezem.

remi1982

2014-03-23, 15:40
Ciekawe czy podczas analu stęka poprawną polszczyzną hehehe :mrgreen: Dziękuje adminom za bycie zajebistymi cenzorami. NKWD mogło by się uczyć od administratorów strony Sadistic.

Nizaryta1

2014-03-23, 16:33
Co ona pie**oli? że tylko jej wygląd przyciąga ludzi, gówno prawda, fakt! podoba mi się pani Paulina fizycznie aczkolwiek nie dlatego oglądam ją na YT tudzież jeśli ktoś wrzuci na sadola jej filmik również oglądam, nie dla cech fizycznych ale dla wartości intelektualnych które przekazuje, dla wiedzy i umiejętności przekazywania tej wiedzy zaś wygląd fizyczny jest tylko miłym dodatkiem który przyciąga uwagę i dodatkowo i podkreślam DODATKOWO! wspomaga koncentrację, więc niech nie pie**oli bajek i niech nie obraża ludzi od małostkowych prostaczków i erotomanów którzy by jeno folgowali sobie cieleśnie patrząc na nią, powinna się cieszyć że fizycznie się podoba mężczyznom a nie biadolić, ale powtarzam jej ciało jest tylko miłym dodatkiem a moje zboczone komentarze pod jej adresem to tylko żarty a jeśli ją to odstręcza to pardon, nie będę się odzywał. Może to i racja, szlachcicowi nie przystoi się odzywać w ten sposób pod adresem damy. Sława Polskim Leliwitom!

mr W

2014-03-23, 16:35
Paulina kocham cię.

Kurwin0x

2014-03-23, 16:39
Ni to ładne,kszywi twarz i muwi nie naturalnie, pewnie ze 4 ogury by weszły do pyska.A zresztom miałę taki chójowy dzień,że idem jej dosypać na tom jej yuyutubowom stronem :)

Plecionkarz

2014-03-23, 16:44
ch*j nie gwiazda, ch*jowe filmy a komentatorzy jeszcze głupsi bo lubią to oglądać. Odj***ło jej i się czuje gwiazdą bo kilka osób na youtubie jej film skomentowało.

dmesg

2014-03-23, 16:57
k***a, czytam te komentarze, czytam i coraz bardziej moja wiara w przyszłość tego Narodu upada... Jeśli Sadol może być traktowany jako probierz społeczeństwa, to nie widzę szans na silną Polskę i dobrobyt w kraju. Nic, tylko kamień do szyi i do Wisły.

mamut1211

2014-03-23, 17:12
Nie wiem, o co niektórym chodzi. Całkowicie r*chable kobita, w dodatku wie, jak mowić po polsku. Nawet jeśli całą popularność na yt zawdzięcza wyglądowi, to co, ból dupy ? Jak niektórym hejterom się tak zajebiście nie podoba to spróbójcie nagrać swój materiał i go wrzućcie.

q800

2014-03-23, 18:00
Widać, że gimbaza opanowała Sadistic'a. Świadczy o tym skrajność wypowiedzi. Z jednej strony "Ale z Was nieczuła gimbaza, chamy i popaprańce, gdzie wasze uczucia i honor człowieka białoruskiego?", z drugiej natomiast coś w stylu "Piłbym krew tego niemowlaka i gwałcił jego matkę"...

A gdzie miejsce dla zwykłych dojrzałych ludzi, którzy chcieliby sobie po prostu normalnie, po ludzku zar*chać fajną dziewczynę, zostać ojcem jej dzieci i z ciekawości sprawdzić, czy Paulinka jest tak samo wygadana, kiedy ma ku*asa w buzi?

Shaggy93

2014-03-23, 18:19
naprawdę pasjonujące 5 stron pie**olenia :D

jeśli Paulina to naprawdę czyta to miło, że ktoś o nas pamięta :) i serdeczne piwko dla niej za prace :) o k***a ale jestem miły ;) dla równowagi podam, iż jeśli byś szukała dobrej zabawy to wiesz gdzie mnie znaleźć bejbe :D

wodzu11

2014-03-23, 18:23
Też nie rozumiem jej fenomenu, ale domyślam się co możne nim być... ładna mordka i nic więcej. Gdyby nie ona laska raczej by się nie wybiła w necie, szczególnie że tematyka jej filmików nie jest "na topie".

Poniżej macie link do typka co robić coś podobnego tylko po ENG i jakoś nie ma pod tym automastrubacji, bardzo popularnej wśród "jutuberuf" i stada gimbusów komentujących każdy swój mokry sen....

Kod:
http://www.iswearenglish.com/index.php


A na koniec porównajcie sobie ilość subskrypcji, lajków i innej Waluty Jutuberskiej. Dla nieogranietych: zwróćcie uwagę na ilość filmików i stosunek do ilości lajków, subskrybcji itp. Macie odpowiedź.

oneshott

2014-03-23, 19:00
Co ja czytam. "Przykre ze ktos zwraca uwage na moj kanal tylko dzieki temu jak wygldam." WTF. Pani ma za duzo pewnosci siebie i za duzo sie pani naczytala tych konetarzy z sadistica.

PatrolZG

2014-03-23, 20:08
Skoro czytasz te komentarze, to wyciągnij z nich wnioski laleczko. Od 10 odcinków jadę Cię za brak pupki i nóżek ( najlepiej w legginsach ) a ty z uporem maniaka coraz mniej nam dajesz od siebie. W tym tempie za 4 odcinki będziemy widzieć tylko Twoje czoło.

Genedan

2014-03-23, 20:19
Jak ją widze na sadisticu to filmu nie oglądam tylko jade w komentarze idealnie wpasowywują sie w klimat sadistica: r*chałbym, o boże ropucha wróciła, fapable.

Huuudy_z_Mafii

2014-03-23, 21:25
Lubię sadistic za różne opinie, ale tutaj już nic nie rozumiem. Z jednej strony sapiecie, że dziewczyny to k***y, zachowują się jak k***y, ubierają jak k***y itd. itd. a tutaj macie kobitę, która ma fakt ładną aparycję, ale chce przekazać internetom wypełnionych debilizmem coś studiowała i na czym się zna. To trzeba po niej jechać? Jakby mówiła o poprawnej odmianie z gołymi cyckami to by się wam lepiej słuchało?

Nie jest Miodkiem, ale wie więcej niż większość Polaków o języku polskim. Prowadzi serię o błędach językowych i kilka z jej uwag przydało mi się. Powiem więcej, szkoła takich elementarnych błędów nie wychwytuje i potem mamy słowa typu: pujdziemy, szłem, wziąść i wiele wiele więcej.

Możecie pie**olić, że "to sadistic", że tutaj pisanie o r*chaniu swojej córki to coś normalnego - ja to rozumiem; wiem że to jest czarny humor, ale żeby cisnąć kogoś kto robi coś pożytecznego - nie pojęte dla mnie.

Jak chcecie nazbierać piw za to, że coraz fajniej wymyślicie jakbyście ją puknęli albo jaka ch*jowa ona nie jest to życzę wam tradycyjnie : murzyńskiego ku*asa w dupę.