18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ne...........es

2014-03-23, 12:57
znowu jakas 5-minotwa k***o-gwiazda youtube? ja pie**ole

PTX

2014-03-23, 12:58
Paulinka jeśli potrzebujesz poprawić swoje umiejętności oralne napisz na pw

Maddogg

2014-03-23, 12:58
Ładna kobitka. ;)

Nemaneth

2014-03-23, 12:58
ale pasztet

pakozi

2014-03-23, 12:59
DZIĘ-KU-JE-MY !!!
r*chalibyśmy!

uszatok

2014-03-23, 13:00
Antalor napisał/a:


Ot zwykła tempa c**a


Masterof

2014-03-23, 13:01
Szpachluje kite przy Tobie, wiedz o tym :)

ferro

2014-03-23, 13:03
k***a co Wy w niej widzicie? Ona wygląda jak koń.

0nline

2014-03-23, 13:07
Ja ją lubię wiedząc tym bardziej że większość sadolów oglądając jej materiały, w głowie sobie gada: "tego nie wiedziałem...".
No i zdrowa kobita :D

tomis922

2014-03-23, 13:08
@PrawdaJestJedna Dałbym Ci piwo, ale nie będę się utożsamiać z czarną pałą.

Phaxi

2014-03-23, 13:09
Nie wiem co w niej takiego fajnego.
W filmach w ch*j sztucznie się zachowuje, udaje inną, poza tym nie jest wcale jakaś piękna.
Mnie tylko wk***ia,
pozdrawiam

szerLucjan

2014-03-23, 13:09


:homer: zachowujecie się jak banda małp, tylko tyle chciałem wam przekazać :P Dziewczyna udzieliła wywiadu (o ile to nie fake) i przypomina to przejście opiekuna zoo z torbą bananów przed klatką dla szympansów.

RockyWood

2014-03-23, 13:11
Swoje też napisałem już pod jej nie jednym filmikiem tutaj ale szczerze - no kurde laska jaka jest każdy widzi.

Przeciętny hejter może sobie pomarzyć o takiej babce.

Wszelkie komentarze na temat wyglądu schowajcie pod poduszkę - wam się nie podoba ale setka pozostałych ślini się do jej zdjęcia (nie ja - nie mój typ ale zła nie jest ;) ).

Zarammoth

2014-03-23, 13:11
Jacy się wszyscy nagle grzeczni zrobili ;)

PS: Za naukę gimbusów poprawnej polszczyzny zawsze daję piwo. To już ona więcej robi dla tego kraju niż super-patriotyczni wojownicy w komentarzach na poziomie mulistego dna.

"Polacy nie lubią ludzi, którzy ich poprawiają" - święte słowa. Każdy przecież tu musi być specjalistą w każdej dziedzinie. Banda zakompleksionych błaznów.

Morgennes

2014-03-23, 13:11
Fakt, że jej produkcje niekoniecznie pasują do sadola, a teksty typu "r*chał bym", "rwał bym jak Reksio szynkę", " brał bym jak rolnik dopłatę", etc. to w tutejszym półświatku jeden z najwyższych komplementów ale pewna grupa "użyszkodników" na siłę stara się komuś dopie**olić bez względu na to jak wartościowy kontent może być zawarty w tych produkcjach (są to ludzie z gatunku "Kali jeść słoń i śpiewać piosenka"). Ja rozumiem filmiki nie pasują do idei sadola ale jeżeli komuś to tak strasznie przeszkadza niech po kablu dojdzie kto je wstawia i mu wpie**oli tak że nawet Dr. House mu nie pomoże. Nie będę pokazywał palcem ale ewidentnie widać kto poziomem rozwoju pasuje raczej do produkcji typu "Kapitan Bomba" albo "Koń Rafał".

A tym co będą mieli wielki ból dupy o to co napisałem i swoimi obsranymi paluchami będą musieli nastukać jakiś extra doj***ny komentarz mówię... ch*j WAM W PIĘTY DLA ZACHĘTY :mrgreen: