18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patologii ciąg dalszy

wonszo • 2015-03-17, 23:57
niedługo będzie zbiorczy dla służb :ok***a:

tym razem misiaczki z ochrony Joker.
0 techniki, byle wyj***ć na ziemie, a jak już leży to k***a kolanem dla pewności.

wpie**ol 3:22



jeden gość skończył ze złamaną nogą

Ra...........py

2015-03-18, 00:12
No co pijane cwaniaczki się awanturowały i dostali za swoje, który ma niby ta złamana nogę ?
Wstawaj łysolu ! :krejzi:

danke1111

2015-03-18, 00:17
Bardzo dobrze, naj***ne zera tak kończą

natking

2015-03-18, 00:34
Wszystko jak najbardziej prawidłowo. Jak dla mnie to jeszcze mogliby poprawić paralizatorem dla pewności i ku przestrodze na przyszłość.

mm...........al

2015-03-18, 00:35
ok, a ja mam pytanie jak to prawnie wyglada? wiadomo jak jebniesz, dotkniesz policjanta to lypa, ale taka lysa pale ? :P

Foodman

2015-03-18, 00:54
Dobra. Nie wiem czemu uwazacie ze Ci naj***ni goscie przegieli. Moim zdaniem bardziej nietaktowne jest zachowanie ochrony, fakt nikogo nie udezyli tylko obezwladnili. Ale gosciu lezy skuty na ziemi, to po co ma go jeszcze przygniatac kolanem. Trzeba bylo go wpie**olic do furgonetki, przeciez widac po pierwsze cieplo nie jest, nie wiadomo czy gosciu nie jest na cos chory. Jak by pomysleli to by nikt ich nie zaczepial. Ci naj***ni chcieli tylko zeby z niego zszedl ;/

gabrychchch

2015-03-18, 00:55
ch*j swojego udało mu się dopiąć, Joker na chwilę wstał

Mieszczuch

2015-03-18, 01:52
Z podatków ochronie płaci xD niezły gościu. Za tę głupotę, którą sieje ze swoich ust powinien dostać profilaktyczny wpie**ol. Zerooooooooo

mlody118

2015-03-18, 01:54
ten kubeł na śmieci widziałbym na tej łysej pale. widać nadużycie władzy, której nawet nie mają.

TrollJaskiniowy

2015-03-18, 03:14
Dlatego nigdy nie wychodzę na miasto żeby się naj***ć jak świnia, jak napada mnie już taka ochota to idę po trzy flaszki do monopolowego, dzwonie po kumpla/kumpli i wtedy można się kulturalnie napie**olić. W innym przypadku skończyć można na dołku albo tak jak delikwent na nagraniu.

McMenel

2015-03-18, 06:33
Cytat:


Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi
Glaca w słońcu błyszczy jakby kombajn kosił
Pejsów nie ma skin, kitek nienawidzi
Boją się go Arrrabi, Murzyni i Żydzi
Najgorsza dla skina jest co roku zima
Jak on ją przetrzyma, przecież włosków ni ma

Nałóż czapkę skinie, skinie nałóż czapkę
Kiedy wicher wieje, gdy pogoda w kratkę
Uszka się przeziębią, kark zlodowacieje
Resztki myśli z mózgu wiaterek przewieje



Wiadomo chłopcy z ogolonymi główkami bez karków pewnie też grupka z siłowni. Po sterydkach aby nabrać masy. A później bije na dekiel równo. Dostaje mundurek i czuje się panem świata. A wystarczyło zastosować dwie opaski zaciskowe dostępne w normalnym sklepie. Jedna na dłonie druga na nogi i nie trzeba nikogo przytrzymywać.

Ec...........on

2015-03-18, 07:14
k***a zejść z gościa i pozwolić mu dalej brykać? Za darmo na zoli nie leży. Naj***niec agresywny to skończył na glebie. Krótko i na temat. Ochrona bardzo cierpliwa - już dawno powinien gościu wycierać chodnik za takie zachowanie. Nigdy nie wiadomo czy takie naj***niec nie ma czegoś w kieszeni i czy nie zaatakuje!

lapps

2015-03-18, 07:57
McMenel napisał/a:



Wiadomo chłopcy z ogolonymi główkami bez karków pewnie też grupka z siłowni. Po sterydkach aby nabrać masy. A później bije na dekiel równo. Dostaje mundurek i czuje się panem świata. A wystarczyło zastosować dwie opaski zaciskowe dostępne w normalnym sklepie. Jedna na dłonie druga na nogi i nie trzeba nikogo przytrzymywać.



ten skinhead z kitka to chyba golonke domiesniowo napie**ala... :szczerbaty:

r4dzik

2015-03-18, 08:40
słyszeliście chrupnięcie łamanej kości? ~3:40

19888891

2015-03-18, 09:32
No i brawo. Później udusi się jeden debil z drugim workiem z towarem i będzie afera na pół Polski.